Сковороди з фісслером. Чи варті вони ціни?


5

Я щойно побачив хорошу справу на сковородах від Фісслера . Дві сковороди, включені в угоду, - це "хрусткі" та "захисні" моделі. Однак це ще великі гроші (169 €). Перш ніж оформити замовлення, я шукаю відгуки людей, які певний час використовували сковорідки Fissler. Чи варті вони ціни?

Відповіді:


12

Ця ціна абсолютно смішна, і сковорідки не коштують цього. Американцям: це $ 250 за 2 сковороди! Навіть All-Clad продається за 100 доларів за сковороду, і це одна з найдорожчих посуду. Зараз у цьому випадку багато людей можуть виправдати цю ціну для All-Clad, оскільки вони швидко і рівномірно нагріваються і прослужать кілька років при належному догляді.

Хоча каструлі Фісслера, можливо, добре зроблені, я б дуже важко обгрунтовував такі гроші. Зокрема, модель Protect є антипригарною, а поверхні, що не приклеюється, зношуються. Навколо цього немає способу. Кращі триватимуть довше, але все-таки ви отримаєте пару років корисного використання, перш ніж поверхня погіршиться. Вам набагато краще купувати низку дешевих каструль з антипригарними пропозиціями та регулярно їх замінювати. Я можу знайти гідних приблизно за 20-25 доларів, а це означає, що ви можете отримати її, можливо, за 20 євро. Дивіться мою відповідь на те, що є хорошим брендом для тефлонових каструль? де можна отримати найкращу цінність ... і чому ви не повинні витрачати великі гроші на тефлонові покриття.

Я не вважаю, що "хрустка" модель є надійною покупкою, оскільки вона підкреслює химерну хрустку поверхню над універсальним щоденним використанням . Він також не описує, який, якщо такий є, мідний / алюмінієвий сердечник, який він використовує для забезпечення швидкого і рівномірного нагрівання. Щодо сковороди в цьому ціновому діапазоні, я б очікував багатошарову конструкцію з алюмінієвим або мідним сердечником. На мій погляд, це не сприймає добре витрачених грошей. При меншій ціні це може бути розважальний трюк, але за стільки грошей вам буде потрібна міцна, універсальна сковорода на всю сторону.

Насправді, вигідні пропозиції, ви могли б повністю обладнати кухню посудом за цією ціною. У мене є багатошаровий багатошаровий набір, яким я цілком задоволений, і коштував він лише близько 160 доларів. Киньте в дешеву сковороду з нержавіючої сталі і чавунну сковороду, і ви налаштовані.


2
Ви мене переконали. Я не буду купувати каструлі. :) Я позначу це як відповідь, оскільки саме ця відповідь змусила мене вирішити.
Генрік Седерлунд

1
Дякую за попередження; Я втратив терпіння до того непривітного для користувачів веб-сайту і перевірив лише пару ножів. Серед кількох клацань сторінки, необхідних для кожного кроку, це було схоже на безліч химерних копій крок продажу та відсутність істотних фактів про те, що зробило б її найкращим продуктом.
MargeGunderson

3
Fissler - одна з найдорожчих та найякісніших марок кухонного посуду в Німеччині. Вони займають той самий ціновий сегмент, що і ваш повний бренд, і вони справді вищої якості. Я не використовував всеодягнені, тому не можу порівнювати їх, також не можу сказати, чи цей тип посуду "вартує своєї ціни" (залежить від особистих визначень вартості), але ви не можете сказати, що це випадок порівняння відомого топ-бренду та дивного; обидва є провідними брендами у своєму регіоні.
румчо

2
@rumtscho, оскільки ви більше знайомі з торговою маркою Fissler, ніж я, я прийму ваше слово, що це бренд вищого рівня. Але я притримуюсь своєї первісної думки: жодна нестандартна сковорода, навіть якщо вона має вигадливий трюк, не варто платити стільки ж, скільки за хороший багатошаровий. Ви порівнюєте те, що зношується протягом кількох років, порівняно з тим, що триватиме багато життя при належному догляді. Вам набагато краще з низкою недорогих каструль з неприклеюваним рестораном, замінюючи їх, коли вони зношуються.
BobMcGee

1
Чи знаєте ви, що All-Clad також робить 100 $ + антипригарні каструлі? . Я здогадуюсь, що люди, які їх купують, - це люди, які купують каструлі як прикрасу і насправді не готують.
Джо

5

Наскільки я можу сказати, тут ніхто ніколи не зважувався на думку з Фісслером. Це має ідеальний сенс, тому що кожен, хто має, міг би відповісти на це питання досить легко. Чи варто грошей? Так. Дозвольте розповісти вам свою історію. Як і більшість розумних людей, я б не подумав заплатити 250 доларів за сковороду. Мене пан видав сусід, який переїжджав за кордон. Як і більшість розумних людей, я ніколи не думав, що можу закохатись у сковороду. Але, як і люди, що були раніше, ніж я його використовував. У мене є старший, тому він точно не той. У нього є суперпровідна основа, яка дуже швидко нагрівається, дуже сильно нагрівається, якщо цього ви хочете і розподіляє тепло рівномірно. У шахти вафельне дно, як у «хрусткої» моделі. Він рівномірно коричневе, але майже ніколи нічого не обпалює. Ви б могли подумати, що пом'яте дно ускладнить очищення, але з причин я не можу пояснити, навіть хрусткий, липкий, приготований на їжі практично не змивається. Краї каструлі розтушовуються приблизно на 1/2 дюйма і трохи вниз, що дозволяє виливати вміст легко і без будь-якого безладу. Ви можете подумати, що цей край гальмуватиме щільну пломбу кришкою, але все навпаки. Кришка закривається настільки добре, що спочатку я думав, що каструля може бути якось скороваркою. Ви можете зробити запечену в ньому горщик прямо на плиті за півтори години, і це виходить так, ніби ви повільно готували її цілий день. Якщо вам не потрібна така щільна пломба, ви можете повернути ручку на кришці і відкрити отвори, щоб випустити пар. Я мав цю сковороду роками, і ніхто, кого я знав, ніколи не чув про Фісслера. Я так любив сковороду, що намагався дізнатися більше про неї. Я в той час нічого не міг знайти в Інтернеті. Фісслер, очевидно, тоді не продавався в США. Я не мав уявлення, скільки коштує каструля чи яка це каструля, але я знав, що в цьому є щось інше. Ну, через 5 чи 6 років, я вирішив сьогодні ще раз перевірити. Раптом каструлі Фісслера є скрізь, і я бачу, що вартість дуже висока. Я не могла дозволити собі придбати цю сковороду прямо зараз, але якби міг, ти можеш бути впевнений, що я не вагаюся жодної миті. Раптом каструлі Фісслера є скрізь, і я бачу, що вартість дуже висока. Я не могла дозволити собі придбати цю сковороду прямо зараз, але якби міг, ти можеш бути впевнений, що я не вагаюся жодної миті. Раптом каструлі Фісслера є скрізь, і я бачу, що вартість дуже висока. Я не могла дозволити собі придбати цю сковороду прямо зараз, але якби міг, ти можеш бути впевнений, що я не вагаюся жодної миті.


1
Я не знаю, що я згоден, але +1 за те, що ви добре зробили вашу справу
Jolenealaska

4

Відмова : Я ніколи не торкався, не кажучи вже про використання, каструлі Фісслера.

Однією з головних речей, на яку слід звернути увагу на хорошій сковороді, є те, щоб вона була «тришаровою» або «повністю одягненою» ( тобто , це нержавіюча сталь з алюмінієвим сердечником). Виробництво таких каструль, як правило, дорожче, але хороші працюють чудово і тривають вічно. Щодо ціни на Fissler, я б сподівався, що це потрійно, однак, я не міг би підтвердити це на веб-сайті. За цю ціну можна отримати відмінний All-Clad або Mauviel .

Що стосується " хрустких ", то я не думаю, що пасма на дні сковороди корисні. Насправді, вони, ймовірно, заважають вам робити правильний соус для сковородок.

Що стосується " захисту ", я, як правило, не витрачаю стільки грошей на антипригарну сковороду, оскільки антипригарні сковороди не тривають вічно (їх покриття врешті-решт зношується, незалежно від того, наскільки добре ви ставитесь до них). Я б заощадив ваші гроші і придбав би чудову каструлю з нержавіючої сталі і отримав недорогу антипригарну сковороду на кілька випадків, які вам можуть знадобитися ( наприклад , приготування яєць).


1
+1 за вказівку, що хребти можуть ускладнити деглазацію каструлі.
Генрік Седерлунд

3

Вони виглядають досить добре, але враховують ряд речей. Перш за все ціна :) Добре, давайте зробимо це останньою ...

  1. Антипригарне покриття. Використовувати слід лише для яєць та млинців. Для решти ваших потреб у приготуванні їжі це не рекомендується (з моєї точки зору), оскільки покриття з часом погіршиться, і ви зрештою з'їсте покриття ... Приємний апетит.

  2. Жароміцна ручка. Чи можете ви поставити його в духовку при 200ºC?

Решта виглядає добре, але я б шукав щось дещо менш дороге, і замість того, щоб купувати пакетну угоду, я б просто придбав одну гарну сковороду і подивився, як вона йде.


Хороший момент щодо ручки. Я хочу мати можливість поставити його в духовку. Що стосується антипригарного покриття, то я сподівався, що він прослужить набагато довше на дорогій каструлі, як це.
Генрік Седерлунд

2
@BaffledCook: Я НЕ впевнений, що покриття, що не приклеюється, в дуже дорогих каструлях триває довше. Насправді це триває приблизно так само, як і звичайна сковорода. Дивіться мою відповідь на те, "яка тефлонова сковорода найкраща" .
BobMcGee

@Bob такий правдивий, я забув висновок, що відповідь. Я цей
боягуз

@BaffledCook, ваш другий пункт запитує, чи можна сковороду ходити в духовці при температурі 200ºC, але ви також зазначаєте, що це неприклеюється. З багатьох коментарів і відповідей я зрозумів, що 200ºC - це небезпечна точка для будь-якого антипригарного? Або це обмеження температури лише для старих, злегка пошкоджених предметів?
MargeGunderson

@MargeGunderson, я подивився, це повинно бути добре до 260ºC
BaffledCook

3

Я дав би Fizzler 10 з 10. У 1999 році, дислокуючись у Німеччині, я придбав набір горщиків з нержавіючої сталі, 2 сковороди з нержавіючої сталі з кришками та одну антипригарну модель на заводі, я також купив 2 днища плити під тиском, одну сковороду одну 8 qt. плюс кришка плити під тиском. У нержавіючих є індукційні кільця. Мені сказали, як чистити та доглядати за ними сковороду без стібка має здорове / захисне покриття, яке не відшаровується та не сколюється, як сковороди того часу.

Я бачив, як All-Clad це не здається поганим, але останнім часом Costco мав демонстрацію майстер-класу All-Clad, але вони були вищими за мою Fizzler. Я вважаю, що загальний набір Masterclass за зниженою ставкою склав 1800,00 доларів за повний комплект.

Мій чоловік запропонував придбати це для мене, але я не міг побачити, як купувати нові горщики та каструлі, коли ті, у кого я виглядаю, абсолютно нові у 15 років. Догляд простий, і вони не дряпаються, як калпрехон. Я ще раз зазначу, що я власний Fizzler, і фабрика знаходиться на північ від Кайзерслаутерн, штат Девіз, з магазином продажу.


2

Я отримав у спадок сковороду Фісслера з тим же «хрустким» малюнком 25 років тому від своєї бабусі в Німеччині, і вона досі використовується. Звичайно, я не знаю, чи сковорода, яку вони сьогодні продають, однакова, але вона виглядає майже однаково. "Хрусткий" малюнок - це далеко не хитрість - він дуже добре спрацьовує і забезпечує чомусь дуже рівномірний перенос тепла та підрум’янення та робить каструлю менш липкою. Ця сковорода завжди була моєю улюбленою сковородою з нержавіючої сталі. Мені сказали, що це працює, забезпечуючи маленькі кишені повітря, тепер це може бути химерним поясненням, я не знаю. Сьогодні я пішов і дістав ще один. Чи варто грошей? Для мене найбільш точно.

А каструлі з антипригарним рухом? Я не великий фанат антипригарних каструль. Тому що вони не тривають. Але моя дружина. 8 років тому ми отримали від мами на Різдво антипригарну сковороду Fissler. Він показує деякий знос, але в хорошій формі, і ми все ще регулярно його використовуємо. У той же період ми пройшли два набори каструль Anolon. Коли ми отримали перший набір, я був схвильований ціною. З другим набором менше. Зараз ми отримуємо нового Фісслера. Мабуть, вони використовують покриття (без PFOA), розроблене Fissler, а не стандартне покриття DuPont, яке використовують більшість інших торгових марок.


2

Я мав свою сковороду лише менше двох років, і сьогодні я помітив, що покриття лущиться. Спочатку я подумав, що це просто нарощування жиру, і я використала пластиковий шпатель, щоб спробувати його зішкребти, але незабаром стало зрозуміло, що це антипригарне покриття. Не вражений!


1
Привіт! Це, звичайно, неприємно, якщо такий посуд не виходить з ладу, але тефлоновий шар завжди дуже чутливий і рано чи пізно вийде з ладу, залежно від кількості використання та способу його використання (температури, посуду). Чи можете ви порівняти це з іншими сковорідками, якими ви користувалися подібним чином?
румчо

1

Оскільки ніхто більше не мав досвіду роботи з сучасними сковорідками, я розповім му історію. Купив 3 каструлі з тріщинами 4 роки тому два каскади джейси 28 см, один з тефлоновим покриттям, один нержавіючу сталь та нержавіючу сталь з нержавіючої сталі. Тефлон на першому відшаровувався через кілька місяців із дуже легким використанням світла, тому до сміття він пішов. Вони з нержавіючої сталі дивовижні. Вони є тришаровим алюмінієвим сердечником і нагрівають рівномірно. Коли б каструлю змастили олією і запекли, щоб нічого не прилипало до неї. Я міг бачити себе з використанням нержавіючих довгих років. Також я заплатив за мою 20 € кожен, так що 150 € за 2 - це завищена ціна.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.