Песто йде погано?


8

У мене є песто з базиліка, але я не впевнений, який тривалий термін його роботи в холодильнику. Він знаходиться в герметичній ємності. Скільки часу триває до того, як більше не безпечно їсти?


Точний час судити неможливо, оскільки ми не знаємо, як він був підготовлений чи зберігається. Наприклад, це щось було зроблено комерційно? Якщо так, то продавали його в банці та стійці на полиці, чи продавали в холодильній секції?
Джо

Також, що в ньому? Просто базилік? Нафта? Часник? Консерванти люблять оцет? Будь ласка, дивіться це пов’язане питання: як довго може тривати пляшка саморобного соусу з базиліка без гниття?
Ааронут

1
Також ви зберігаєте його в холодильнику? Зазвичай ми розливаємо нашого песто в невеликі ємності з посудом і кидаємо їх у морозильну камеру, і вони корисні цілий рік і більше.
NickAldwin

Практично, як тільки ви купуєте його в холодильнику, я люблю песто, але це кошмар.
alan2тут

Відповіді:


15

Я вважаю, що найкращим показником свіжості є колір листя. Як тільки вони перетворюються з зеленого на коричневий, це все закінчено для песто.

Щоб збільшити термін зберігання песто в холодильнику, перед тим, як закрити ємність, переконайтесь, що він повністю покритий оливковою олією.


5

Що стосується частини запитання про термін зберігання та стосовно інших відповідей на це питання: песто є низькокислою їжею, що загрожує ботулізмом:

  • Він містить часник, який збирають із землі, тому він може мати спори (як, наприклад, листя базиліка, але рідше)
  • Під масляним шаром є аноксичний (відсутність доступу кисню з повітря), який необхідний для росту ботулізму.

Тому песто не слід зберігати дуже довго (будь то в домашніх умовах або після відкриття комерційно консервованого продукту), якщо не заморожений.

Відповідно до Національного центру консервації домашніх продуктів університету Джорджії, який, безумовно, орієнтований на консервування, але врахуйте інструкції щодо використання свіжого продукту (наголос додано):

Як можна масло з травами? Чи можу я песто?

Трави та олія є як низькокислотними, так і разом можуть сприяти зростанню хвороботворних бактерій Clostridium botulinum. Масла можуть бути ароматизовані травами, якщо вони готові для свіжого вживання, зберігаються в холодильнику та використовуються протягом 2 - 3 днів. Не існує рекомендацій щодо консервування. Свіжі трави необхідно добре вимити і повністю висушити перед зберіганням в олії. Необхідно використовувати найкращі методи санітарії та особистої гігієни. Песто - це сирена приправа, суміш трав, зазвичай включає свіжий базилік і трохи олії. Він може бути заморожений для тривалого зберігання ; немає жодних рекомендацій щодо консервування в домашніх умовах.


Це має бути прийнятою відповіддю, оскільки воно використовує авторитетне джерело і дає причину, а не просто "добре, подивіться на це".
SQB

3

Кажуть, що комерційний песто (принаймні деякі марки) тримається близько року не відкритим, а 5-7 днів у холодильнику після відкриття.


1

як і в більшості випадків, відповідь "це залежить". Якщо це комерційний продукт, він, ймовірно, був пастеризований. Він також матиме "найкращу дату". Це також залежить від того, чи було це призначено для зберігання при кімнатній температурі або в холодильнику. Що може піти не так? Оливкова олія може прогрітися, базилік може зіпсуватися (особливо, якщо частини його потрапляють до повітря).

З іншого боку, якщо це випадковий песто, зроблений вашим другом, вирийте його. Той факт, що ви ставите питання, вказує на те, що воно там уже занадто довго. В італійській традиції песто не є соусом, який зберігає. Він робиться безпосередньо перед використанням - і звичайно, якщо він хороший, немає залишків ...


0

Торговельний песто, безумовно, не тримає так довго в холодильнику після його відкриття. Моя нинішня пляшка каже 2 тижні. Моя остання пляшка почала рости цвіль приблизно через 6 тижнів!

Він повинен зберігатися значно довше, перш ніж його відкрити, але більшість комерційних пляшок повинні мати поради щодо тривалості зберігання на етикетці.


0

Я використовував песто місяць або більше після виготовлення без проблем. Тільки холодильник, і я б сказав, що це нормально. Цей песто містив лише базилік, петрушку, оливкову олію, сіль, перець, кедрові горіхи та часник.

Я комерційно готую 10 років


0

Базилік - одна з найшвидших трав, що розкладаються. Я рекомендую заморозити залишки песто в герметичній упаковці. Розморожувати легко, і якщо контейнер герметичний, аромат не буде порушений.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.