Реліквія помідори


5

Що робить томатний "реліквія" і в чому різниця з звичайними помідорами?

Відредаговано: спадщина - & gt; реліквія, має більше сенсу.


1
"Помідори з реліквії" Ви, звичайно, правильно використовуєте термінологію, але все, що я можу думати, це те, як ви і людина, яка успадкувала банку курячого горошку ( cooking.stackexchange.com/q/5627 ), мабуть, щойно прийшов з того ж читання волі.
Dinah

Відповіді:


3

У США я зазвичай бачу, як вони продаються як «помідори-реліквії»; Я не знаю, чи існують спеціальні правила у Великобританії чи Фінляндії, які можуть мати обмеження щодо використання терміну. (як там зараз у США з "органічним")

Оскільки вони не були розроблені для промислового землеробства, вони не зосереджувалися на розведенні в ознаках, які були бажані для масового виробництва - розмір, кругла форма, яскравий колір, термін зберігання, довговічність у транспортуванні.

Таким чином, існує набагато більша різноманітність, і вони, як правило, вирощуються місцево на невеликих фермах (оскільки вони не схильні транспортувати добре, або підходять для механізованого виробництва). Вони можуть бути вирощені для солодощі, терпкість, кількість фруктів на рослину, стійкість до хвороб і т.д., так що ви не можете сказати, що реліквії обов'язково смак краще; місцево вирощений, підібраний в цей день помідор, що не має реліквії, може смакувати так само добре.

Щоб зрозуміти це - дуже мало овочів виробляється в справді «неконтрольованому» середовищі (можливо, «менш контрольованому» середовищі) - люди вибирають для конкретних рис протягом століть; просто тоді використовувалися процеси, які були набагато менш високотехнологічними - ви зберегли насіння з рослин, які виробляли те, що вам сподобалося, можливо, деякі з них навіть опинилися руками, щоб перетнути сорти породи.)


5

Помідори-помідори - це томатний помідор, який є відносно незмінним, оскільки є оригінальним відкриттям і використанням. Оригінальні риси зберігаються за допомогою відкритого запилення через комах і що не в неконтрольованому середовищі. Методики відбору, такі як щеплення та різання (для клонування та створення гібридів) або інженерні роботи, не використовуються, тоді як лінія рослин повинна бути не менше 50 років.

Таким чином, спадщина заводу буде чимось, що б побачити, перш ніж промислове землеробство прийшло до існування. Є багато різновидів, деякі з яких відносно рідкісні та екзотичні, але це не говорить вам нічого про якість або смак.

Я припускаю, ви можете бути впевнені, що рослини вирощувалися в дещо меншому масштабі, ніж великі промислові ферми, і що рослини не були генетично сконструйовані, але це не обов'язково позитивно для мене.


2

Помідори-помідори - це ті, що були передані поколінням насіння після покоління. Більшість помідорів продуктових магазинів є гібридами F-1, розробленими для таких якостей, як стійкість до хвороб, зберігання і т.д. Ви не можете зберегти їх насіння і виростити їх, оскільки насіння буде або стерильним, або повернеться до одного з батьків. Ви можете зберегти насіння фамільних рослин & amp; вирощувати з них одну і ту ж рослину. Вони мають старомодний смак томатів, тому їх вважають за краще більшість людей, які дуже люблять помідори.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.