Відчайдушно шукаючи курячі гадюки


8

Коли я був дитиною, основний кухонний кухон мого бабуся, «Курячі хадді» (неймовірно, я знайшов графіку продукту, якому вона віддала перевагу), було м'ясо пікша без кісток, загорнуте у восковий папір, потім консервоване (процес унікальний у моєму досвіді).

курячі гадюки

Вона була вирощена в Південному Онтаріо, але провела десятиліття свого життя в гірничих таборах в Онтаріо, Квебеку та Ньюфаундленді. Моє запитання: чи хтось знає, чи курячі гадюки все-таки продаються де-небудь? В пошуку в Інтернеті знайдено посилання на кілька заводів в Атлантичній Канаді, але в них немає інтернету.

Допоможіть, будь ласка, Chicken Haddies зробив найкращу холодку ВСЕ!


Чи курячі гадюки такі ж, як фінан-хадді ? Якщо так, то є багато інтернет-постачальників.
ESultanik

Я думаю, що має бути певна різниця, навіть якщо рибну холодку, яку вона зробила, вона назвала "холодець з фінді хадді".
Даг

Здається, дефіцит був тимчасовим. Тут не потрібно додавати інших відповідей, оскільки ОП, очевидно, знайшла достатню кількість джерел.
румчо

Відповіді:


4

Мабуть, рослина курячого хадді отримала вогневі пошкодження, і ми не могли його придбати вже більше року в Нью-Брансвіку, Канада. Я теж виріс разом із цим для приготування найкращих рибних тортів. У всякому разі, завод знову працює і працює з січня 2012 року, і я купував у Sobeys.


8

Ось посилання на сторінку, звідки їх можна доставити або знайти найближчий магазин:

http://www.powershopper.com/products/findnerelystore.asp?companyid=13&partnumber=6712483&companies=13

Це звучить як термін "курка" означає те саме, що в PEI для пикша ("haddie"), як і в штаті Мен для омарів, тобто невелике. (Омарів мінімального розміру іноді називають "курчатами" або "шишками")


Я знайшов цю сторінку, але незалежно від того, які дані я ввожу в функції пошуку, результату немає. Я також без успіху намагався гугл "Бабіно".
Дуг

Вибачте, це не вийшло, Дуг. Я намагався! :)
Jennifer S

3

У дитинстві я теж мав піджарку з рибних консервів - але мої батьки називали це Фіннан Хадді, а не курячим хадді. Finnan Haddies досі існує - це назва копченої пікши. Можливо, вони використовували назву, яку вони знали з Британії, для позначення консервованого продукту в Онтаріо. Сьогодні я роблю запіканку з консервованим тунцем, але, можливо, ви могли б спробувати закурити копченість?


Я перевірив посилання @ ESultanik, і я думаю, що різниця полягає в тому, що курячі Адді точно не курили. М’якоть вийшла з обгортки блискучим білим кольором.
Даг

3

Завод OCI в Сент-Лоренсі, штат штат Каліфорнія, все ще робить це. Ви можете купувати їх у них прямо чи ні, я не знаю.


Я просто погуглив це, і здається, рослина страйкує!
Дуг

3

Оце Так! Говорячи про побачення з собою, я працював у Connors Bros пізніше сімдесятих років, як менеджер з якості тестування Chicken Haddies, я потрапив сюди, тому що я доповнював деяку інформацію і намагався згадати, чи був Chicken Haddies сумішшю тріски та пікша. Connors Bros, Black Harour все ще займаються бізнесом, але я думаю, що курячі Хадді були скинуті наприкінці 80-х. Ви маєте рацію, вона була упакована в пергамент і автоклавирована і була схильна до почорніння, яке ми назвали «смородом» і яке пов’язане з сіркою в м'ясному білку. Я б сказав, зателефонуйте до Connors і попросіть рецепт, який би вони все ще мали, і вони чудові люди. Так, це робить чудову холодку.

Удачі


Щойно прочитавши ці коментарі ще раз, я повинен сказати спасибі брате! Я не був зовсім впевнений, що не просто уявляв цей восковий папір. Все-таки мені цікаво, що це було за.
Дуг

3

Ви можете придбати його в супермаркеті OceanChoice, який виготовляє з курки Хадді в Ньюфаундленді Бабіно


3

Вони просто почали продавати його знову, на Рибальському ринку, це Галіфакс.


3

Chicken Haddies Babineaus знову продається в магазинах Sobeys. Я щойно приніс дві банки сьогодні, це робиться Бабінеус Рибалка в PEI. Ми відварюємо і розтираємо картоплю, додаємо нарізану кубиками цибулю, а курка Хадді все це збиваємо разом і на сковороді обсмажуємо або робимо рибні коржі.


Чи хотіли б ви поділитися своїм рецептом з рештою з нас?
Даг

1

Я придбав у Вінніпезі, на рибному ринку Gimli. Бренд був курячим хадді Babineau. Це коштувало 7,99 за банку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.