Цікаво, чи є у мене пляшка вина ще гарна чи ні


8

Під час переїзду на нове місце я знайшов пляшку вина, яку я зберігав у своєму холодильнику, який був датований 2004 року. Він все ще був запечатаний; це не виглядало так, що всередині все плавало, і для всіх намірів і цілей це виглядало як середня пляшка червоного вина, яку ви знайдете у своєму типовому магазині алкогольних напоїв. Тим не менш, мені цікаво, все-таки це корисно чи ні, і чи існував спосіб перевірити його, не відкривши його і взявши ковзання.


4
Цілі та цілі.
Зак

7
Випий його і дізнайся. Якщо ви все ще досить тверезий, щоб пізніше піклуватися, це погано піде. Це може бути мій час в галузі, якщо говорити, а не в хорошому розумінні.
BobMcGee

Відповіді:


10

Якщо ви хочете переконатися, що ваше вино все ще добре, не відкриваючи пляшку (вино, оцет або бульйон), ви можете перевірити деякі речі. Це не дає 100% гарантії того, що вино насправді є корисним.

  1. Чи пляшка лежала горизонтально (добре) чи стояла (погано). Вино повинно контактувати з пробкою для його гідратації. Таким чином ущільнення залишається цілим, а вино не псується.

  2. Наскільки «витриманим» було вино? Зазвичай молоде вино триватиме близько року (можливо, два в холодильнику), запас або великий резерв може тривати довше. Деякі вина дозрівають протягом 25 і більше років.

  3. Перевірте пломбу. Якщо він у хорошому стані (немає "брудних" плям), це добре.

  4. Перевірте пробку (не відкриваючи пломбу). Якщо пробка виштовхує пломбу, то, можливо, ваше вино постраждало від спеки (повітря в пляшці виштовхує пробку). Це може спричинити смак пробки (бульйону) у вашому вині.

  5. Зніміть пломбу і перевірте пробку. Якщо пробка чиста, це добре. Якщо на ній є червоні плями (див. Пункт 4). Якщо він виглядає сухим ... у вас може бути хороший оцет.

  6. Речовини, що плавають у вині, не означає, що вино погано, але вам потрібно обережно перелити вино.

Але все одно, незабаром відкрийте пляшку. Більше не чекаючи, вино не покращить.


1
... якщо припустити, що у нього навіть є пробка, а не саморіз; ^) Хоча я згоден, що холодильник не є ідеальним, я, мабуть, все ще ховаюсь тут пляшки 1980-х та 90-х, в тому числі принаймні одну з 90-х, яку я зробив .
Ecnerwal

8

Це справа у вині. Ніколи не знаєш, поки не скуштуєш. Це може бути приємним сюрпризом, або це може бути сильним. Це насправді частина задоволення від випробування вина.

Але загалом кажучи, якщо це було б нічого особливого 2004 року, то зараз не буде кращого. Вина, яких варто «чекати», помітно видатні навіть тоді, коли вони нові (їм може знадобитися більше декантації на початку свого життя).

Просто спробуйте ... але майте резервну пляшку!


5

Поки ви не готові "взяти ковт", насправді не має значення, в якому стані він знаходиться в "Зараз". В даний час це ідеально чудовий камінний шматок.

Коли ви готові насправді його випити, це або вино, або оцет, але вам доведеться проткнути пробку (або відкрити закручену верхівку ...), щоб це дізнатися. Якщо це важливий випадок, майте резервну пляшку у винній стійці.


1

Для оцінки вина вам потрібна вся інформація на етикетці. урожай лише в його частині. Холодильник - не гарний винний льох. там вина швидко псуються. врешті-решт, все це здогадуються здогадки. Можливо, це не було б добре у 2004 році. Спробуйте. якщо вам це подобається, подавайте. якщо ні, змийте його.


1

Найпростіша відповідь: ви можете скуштувати її, вино не виходить.

Він може втратити свій смак і якість, але його можна пити, не змушуючи вас хворіти або не вбивати, щоб ви розтріскали її та скуштували її.

Якщо він на смак поганий, не пийте більш очевидно. Якщо воно солодке, то пийте його. Це від професійного експерта з вин.


1
Ви експерт з вина чи когось цитуєте? Просто цікаво :)
Еріка
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.