Чому оливки з ямою завжди залишаються на смак краще, ніж без косточок


8

Коли ви купуєте чи їсте оливки, здається, що високоякісні завжди мають у них ямку. Якщо ви купуєте дешевші, не дуже хороші оливки, вони, швидше за все, будуть без коріння.

У чому причина цього? Чи впливає яма на оливку, коли вона перебуває в розсолі, чи це щось інше, можливо традиція, яка здається «низькою якістю» чи «поганою» висипання оливок перед тим, як їх покласти в банку?


Можливо, з тієї ж причини, що кукурудза краще смакує на кочанці чи індичку на величезній барабанній паличці на ренесансному ярмарку.
Собачатіна

Відповіді:


9

Так само, як і долар США, оливки страждають від розведення.

Коли маслину збирають і солять, оливкова шкіра створює бар'єр між смачним фруктом і рідким середовищем.

При проколюванні плодів для видалення насіння незахищена м’якоть плоду знаходиться в постійному, прямому контакті з розсольною рідиною.

Цей прямий контакт дозволяє натуральним сокам, які захищені оливковою шкірою у звичайних, не сипучих, маслинах, витікати в розсольну рідину, зменшуючи аромат пропорційно.

Маслинові маслини мають своє місце в рагу, супах, салатах і т. Д. Для повного аромату завжди слід звертатися за не окуповані оливки.

Працювали у багатьох районах з виробництва оливкових рослин у світі, а найкращі оливки завжди не сичуться.

Ви навіть можете зробити експеримент, щоб довести або спростувати це:

Купіть кілька пристойних неглазких оливок, досить великих. Купіть ручну вишневу питтер і вийміть коріння половини оливок, покладіть як розпушені, так і неочищені оливки назад в розсіл і залиште їх на прилавці на тиждень або близько того, а потім спробуйте їх. Буде різниця.


це може пояснити, чому мені не сподобалися консервовані маслинові маслини. Я подумав, що це пов’язано з довгим транспортом, оскільки вони приїжджають за кордон
Theta30

1
Щойно з’ясували, що «Консервовані чорні оливки можуть містити хімічні речовини (зазвичай сульфат заліза), які штучно перетворюють їх у чорний колір». З вікіпедії.
Френкі

Кращий смак стосується лише консервованих маслин, які їдять самостійно, а не тих, які використовуються в кулінарії. Наприклад, для приготованих салатів, маслини без корінь не тільки простіше в приготуванні та вживанні в їжу, але важливіше, ніж на смак. Звичайно, це моя суб'єктивна думка, але я можу бачити, як ви також згадували @Frankie.
Datageek
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.