Чи безпечно видаляти кільця на банках для тривалого зберігання консервованих продуктів?


5

Чи можна зберігати консерви без кільця, закріпленого на ньому? Я знаю когось, хто видаляє закручені кільця з її баночок, як тільки вони обробляються, а потім зберігає тільки її банки з кришками ущільнення.

Відповіді:


11

Якщо банки правильно запечатані, вакуум в банку і вощеного краю буде тримати кришку надійно запечатані. Ці банки не заважають залишатися запечатаними, поки вони не будуть відкриті. Кільце зменшить ризик "ненавмисного" відкриття і це дійсно все кільце. Існує два реальних переваги видалення кільця після встановлення ущільнення.

  1. Якщо щось псується в баночці, швидше за все, відкриється кришка. Порошкові відходи видаляли гази, які збільшували б тиск у банку і розбивали ущільнення. Це більш очевидно, якщо кільце було видалено.
  2. Коли справа доходить до соків, непередбачене бродіння є проблемою. Навіть якщо підняти до температури, яка, як очікується, вбивати дріжджі іноді деякі з маленьких buggers пройти і будуть ферментувати соки. Без кільця ферментація розриває ущільнення. Це запобігає вибуху банок під тиском (так, це може статися). У мене була бабуся, яка могла б виноградний сік, але не хотіла «вина». Коли кришки з'явилися, це ідентифікувало банки, які зброджувалися, і які могли бути утилізовані (іноді не так, як прагнула бабуся).

Я вважаю за краще залишити кільця, як коли баночки будуть складені в банку комори, може бути підштовхнуто і кришка може бути випадково відкрита, але немає нічого "неправильного" з їх зняттям.


2
Зверніть увагу, якщо ви хочете зберегти його з кільцями, ви повинні зняти їх після того, як баночка охолоне і дайте йому висохнути протягом дня або двох. Утримання кільця, не роблячи цього, може призвести до утворення іржі всередині, і може скомпрометувати ущільнення. Я вважаю за краще використовувати пластикові ковпачки один все сухе. Вона служить тій самій меті, що і кільце, але забезпечує приємну кришку при відкритті банку. Робить хорошу презентацію, коли подаруйте консерви як подарунки.
JSM

З іншого боку, ви хочете, щоб кільце, як тільки ви відкриваєте банку, так що приємно для нього просто бути там, особливо якщо ви даєте консерви в якості подарунків.
Cascabel

7

Так, його чудово. Ущільнення захищає їжу, а не кільце. У найгіршому випадку це робить їх трохи більш сприйнятливими до ударів, які можуть порушити ущільнення (але це повинно бути значне «зіткнення»).

Якщо ущільнення було зламано і кільце було на місці, їжа все ще не була б належним чином захищена.


Якщо ущільнення розірване, кільце не дасть їжі розливатися скрізь - знову ж таки, це не є проблемою, якщо ви будете обережні з вашими банками.
Sobachatina

1

Моя бабуся завжди знімала кільця, тому що вона сказала, що якщо всередині кільця з'явиться сік або волога, це може спричинити іржі, які можуть розбити ущільнення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.