Чи є у мене вирощені сири, які не потребують сирного холодильника?


8

Мені подобається домашній сирник, і часто я роблю свіжі сири в домашніх умовах, включаючи рікотту, паніру, фреску з питань і моцарелу з мікрохвильової печі. На сьогоднішній день я тримався подалі від твердих, витриманих сирів, оскільки, здається, всі вони потребують старіння в спеціальному холодильнику з сиром. Тобто кожен рецепт твердого сиру, який я бачив, вимагає принаймні деякого старіння при 55F / 13C. У звичайному холодильнику занадто холодно, а кімнатна температура в нашій квартирі (65F / 17C) занадто тепла. Але я живу в квартирі в Сан-Франциско, тому будувати холодильник для сиріння не можна. Тут немає місця.

Хтось знає види сиру або методи виготовлення напівм'яких або твердих сирів, які можна витримати або при звичайній холодильній температурі, або при кімнатній температурі 17С?


У СФ є достатньо виробників, щоб ви могли домовитись комусь зламати невеликий холодильник, щоб він тримав теплішу температуру. Я б подумав, що один з холодильників для подорожі автомобіля, який використовує Пельтьє, а не компресор, буде легко змінити.
Джо

@ joe - управління холодильником дуже легко, і магазини домашнього пивоваріння матимуть підключення контролерів менше ніж за 50 доларів. Проблема, як нечітко розміщено вище, - це місце, необхідне для міні-холодильника саме для витримки сиру.
Собачатіна

@Sobachatina: холодильники, про які я думаю, - це, можливо, 1 кубічна фут (зовнішні, а не сховища) ... якщо у вас немає місця для цього, прихованого на полиці або під столом, можливо, час подумати про розміщення полиця на висоті рейкової тарілки (фут або дві під стелею) і переміщення ваших рідше використовуваних кулінарних книг там.
Джо,

@ Джо - це приголомшливо. Я не бачив їх такими маленькими.
Собачатіна

@Joe: У мене є квартира площею 700 кв. М, яка має лише один електричний ланцюг на 20 ламп для загального користування. Додавання сирного холодильника справді не викликає сумніву. Ні місця, ні потужності.
FuzzyChef

Відповіді:


6

Сири, які просто не працюють в холодильнику, - це ті, що використовують бактерії або цвіль із "особливими потребами". На думку спадають швейцарський, камамбер і будь-який синій сир. Бактерії, які виробляють нори в швейцарській мові, потребують конкретних, порівняно теплих, темп для конкретного часу. Так само форми на шкірці або через сині сири потребують тепліших, але все ж більш прохолодних, ніж кімнатна температура.

Більшість напівтвердих до твердих сирів можна витримати просто в холодильнику. Багато рецептів сирних сирів, таких як:
http://biology.clc.uc.edu/fankhauser/Cheese/Cheese98.htm
або
http://www.cheesemakingrecipe.com/Dutch.html,
або скажімо, вік у холодильнику або не " t взагалі дайте температуру і просто скажіть "вік у прохолодному місці".

Зокрема, сири, як чеддер або гауда, витримуються просто в холодильнику. Пармезан також повинен працювати, але я особисто не мав терпіння чекати року, необхідного, щоб спробувати його.

Звичайно, якщо сир, що нагадує загальний чеддер, недостатньо хороший, і ви хочете відтворити якийсь конкретний чеддер, який буде складніше. Ці рецепти зазвичай закликають щось на кшталт "Вік 6 місяців у цій печері Франції".

Що стосується кімнатної температури. Не знаю. Кімнатна температура в моєму будинку 80F, і жоден сир з цим не буде працювати.


1
Це нове заміське захоплення, купівля сиру, що не дозріла, та витримка його в холодильнику. Добре працює для звичайних сортів (Colby, cheddar тощо)
TFD

Дякую, сири, схожі на Гауду чи чеддар, були б чудовими для моїх експериментів. Я спробую. FWIW, кімнатна температура тут зазвичай становить від 60F до 65F.
FuzzyChef
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.