Безалкогольний замінник коньяку?


7

У мене торт, який вимагає 4 столових ложок коньяку. У мене вдома немає ні коньяку, ні алкоголю (крім, можливо, червоного винного оцту, який не дуже допомагає). Чи є щось, що я можу замінити, або мені просто пропустити? (Я думаю, що раніше я пропускав коньяк, коли робив цей рецепт, і це вийшло чудово.)


Пропустіть це - ваш єдиний варіант, можливо, зварити частину алкоголю з коньяку, але якщо у вас цього немає, ви збираєтеся боротися, щоб знайти щось, що на смак буде віддалено.
ElendilTheTall

Як підказує румчо в коментарі нижче, 4 столові ложки - це не незначна кількість. Справа в тому, що алкоголь в коньяку не буде реагувати на борошно, щоб створити клейковину так, як це робить вода. Тому, якщо ви заміните коньяк будь-якою рідиною, яка в значній мірі є водою, ви збираєтеся закінчити трохи жорсткіший / чіз'є торт.
ESultanik

Люди, схоже, сприйняли це питання як твердження, що я спеціально не вживаю алкоголь і не хочу алкоголю в рецепті. Це не так. У мене просто трапилося під рукою алкоголю, коли я випікав торт. (І як наступне, я в кінцевому підсумку пропустив коньяк повністю, і торт був смачним :))
незрозумілий

Відповіді:


8

Це залежить від рецепту, але в минулому я успішно замінив коньяк на апельсиновий або яблучний сік. Звичайно, це не пряма заміна аромату, але дає схожу силу аромату, якщо ви бачите, що я маю на увазі.


6
+1 - не просто пропустити його. Коньяк впливав би не тільки на смак, але і на консистенцію тесту. При 4 ст.л. важливо замінити рідину чимось іншим.
румчо

8

Я, мабуть, зробив би простий сироп і нагрів його, а потім на годину-дві засипте в нього кілька нарізаних родзинок або фініків, а потім замість коньяку використовую трохи рідини. Таким чином ви додаєте трохи смаку, але без алкоголю. Так само, як і інші пропозиції, однак це не буде точно так само, як додавати коньяк чи інший лікер.


5

Я не думаю, що існує рецепт, який не доставить вам проблем, якщо ви просто пропустите лікер.

Щодо замінників, я б сказав, додайте трохи екстракту коньяку, у супермаркеті ви можете знайти маленькі пляшки. Ви можете додати інші екстракти алкоголю (ром тощо), якщо вам не подобається смак коньяку. Але обережно відрегулюйте суму. Думаю, 1 ст. Л. Екстракту мені більше ніж достатньо у вашому рецепті.


4

Я не хочу відволікати на те, що вони говорять "пропустити", за винятком того, що я звернув би увагу на той факт, що якщо ви вирішите "пропустити його", то варто заплатити ціну, ви втратите аромат, який надає коньяк. Це не означає, що ваш продукт буде "поганим", просто "іншим".

Що стосується тих, хто просуває ідею ванілі, то в США ванільний екстракт - це МІНІМУМ 35% спирту (або 70 доказів). Зміна смаку може справді добре, але це не рішення, що не містить алкоголю, перейти від коньяку до екстракту ванілі.

Фактичний процес випікання виводить багато (але не всі) алкоголю з кінцевого продукту. Тоді є розгляд для розгляду. 4 тбл - це 2 постріли, або приблизно кількість алкоголю в 2 пивах, перед зменшенням. Якщо ви почнете з 4 Tbl і випікаєте протягом однієї години, ви знизите до 1/2 одного пива, розподіленого на 8-10 порцій. Кожен споживач отримає орієнтовну кількість алкоголю як споживання, дивлячись на пляшку пива (нормально, 1/16 пива ...)

Тепер я ціную, що у вас можуть бути важливі причини, щоб підтримувати рівень "без алкоголю", і я не намагався б відвернути вас від цих цінностей. Якщо, однак, щось на зразок ванільного екстракту є прийнятним інгредієнтом для приготування їжі, то також мало бути прийнятним невеликі кількості інших спиртів, коли вони розглядаються як інгредієнт.

Це означає, що якщо ви хочете замінити коньяк, то ваш найкращий вибір - це віскі.

Бренді - це вино, дестильоване (броджене виноградне пюре), яке визріло в дубових бочках. Віскі відганяють із заквашеного зернового пюре, а потім витримують у дубових бочках. У кожному випадку дуб є основним джерелом аромату (в той час, як дистиляція та якість пюре сприяють «гладкості» аромату - OAK)


1

Залежно від рецепту, ви можете замінити додатковий екстракт ванілі, щоб надати більше смаку. Я б не рекомендував робити цілих 4 столові ложки, оскільки ваніль набагато більш концентрований, ніж власне коньяк, але, можливо, 1-2 чайні ложки ванілі + трохи води або яблучного соку, щоб у кінцевому підсумку вийшла потрібна загальна кількість рідини? Якщо в рецепті торта вже використовується молоко, використовуйте ваніль + молоко.


1

Змолоти кілька родзинок у гарячій воді або чаї протягом тих же хвилин, подрібнити, просіяти і додати до рецепту в тій же кількості.


1

Я успішно зробив цю заміну тим, що схоже на нинішні відповіді, але дає більш насичений смак.

Найкращий, але трудомісткий варіант

Зробіть невелику кількість карамелі *, можливо одну столову ложку на 100 мл коньяку для заміни. Вам доведеться скористатися невеликою посудиною, можливо, чашкою для булочок, якщо цей маленький цукор розкласти в горщику звичайного розміру, він майже миттєво перейде від блідого до горіння. Коли вона карамелізується, додайте прозорий яблучний сік у необхідній кількості, зніміть з вогню і почекайте, поки він належним чином розчиниться. Коли він трохи охолоне, додайте трохи крапель штучного аромату для коньяку (перевірте, чи він не містить алкоголю, якщо це турбує вас), а потім долийте, щоб замінити сік, що випарувався при попаданні гарячої карамелі.

Простіший варіант з менш складним ароматом

Додайте коньячну есенцію в яблучний сік.


Це також працює для інших видів алкоголю, таких як ром, якщо ви маєте належну суть. Крім того, багато рецептів дуже толерантні до того, щоб алкогольний тип "замінили", наприклад, я використовував цю техніку з есенцією рому в рецепті, який вимагав коньяку.

* Тут я маю на увазі карамелізувати цукор, не додаючи вершкового масла або молочного продукту - я знаю, що це роблять люди, але в моїй термінології результат би називався карамельним соусом, ірисом чи чимось іншим. Коли я кажу карамель, я маю на увазі цукор, нагрітий до тих пір, поки він не стане коричневим.


-2

Отримайте крихітну пляшку з бренді. У будь-якому разі спирт випарується, як пече пиріг. Або придбайте екстракт бренді на острівці для випічки продуктового магазину.


Заміна 4-х столових ложок коньяку на аналогічну кількість екстракту коньяку - не чудова пропозиція щодо заміни. Екстракт концентрують.
Катія
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.