Чому б ти не процідив гамбургерну мастило після приготування?


8

Тож у мене є друг, який готує безліч страв, включаючи гамбургер, але ніколи його не напружує. Жир додається до такої страви, як пиріг Шепарда, який мені здається дуже грубим. Я бачу багато дописів про те, як процідити, але нічого не обговорюю, чому слід / не слід напружуватися і що робити як альтернативу, якщо мастило потрібно використовувати.


2
Я погоджуюся і з вами, і з rfusca в тому, що я ще не знайшов страву, яка "потребує" масляної мастила. Я намагаюся це робити, коли гості не дивляться, але коли я його проціджую, я також промиваю його гарячою водою ... Ніхто ніколи не помічає, що його промили ... Вони просто помічають, що це не жирне :)
Рікон

Слово "жир", здається, було спеціально створене для того, щоб викликати страх їсти жир, і приводити людей до їжі з високовуглеводними обробками ... що може пояснити, чому ви вважаєте це "дуже грубим". Вироблений жир від приготування гамбургерів не є шкідливим для вживання в їжу, якщо ви вже не їсте високовуглеводну дієту. youtube.com/watch?v=RLk5AAKRem8
Шрідхар Ратнакумар

Відповіді:


11

Що ж, все, що я можу сказати, - це - це залежить від страви . Якщо страва вимагає, щоб жир був доданий інакше, ви можете зберегти цей жир і порахувати його там, де ви додали б трохи пізніше. Якщо страва просто додає гамбургер і більше жиру - я згоден, відмовтеся від нього.

Це сказало - я не вважаю жир гамбургера особливо смачним і майже завжди його напружую і додаю ще один вид жиру, який мені подобається краще.

Це також залежить від процентного вмісту жиру. Якщо я використовую пісний гамбургер 97/3, жиру навряд чи буде стікати .


4

Є законні причини, і це одна тому, що ви втратите більше, ніж просто жир, якщо процідити його, оскільки м'ясо буде виділяти іншу рідину.

Натомість те, як я навчився це робити - це підштовхувати мелене м’ясо в один бік або робити якусь свердловину, де збиратиметься рідина (і ви можете трохи нахилити сковороду в ту сторону, якщо потрібно), а потім зібрати мастило зверху ложкою або ковшем, залишаючи соки внизу.

Звичайно, це передбачає, що ви хочете, щоб волога була в тому, що ви готуєте.

І моя інша причина полягає в тому, що я ненавиджу мити ситечко. (люди, які мають посудомийну машину, можуть не хвилюватися). Якщо мені справді потрібно все це злити, я надягаю вільну підтягувальну кришку і тримаю кришку однією рукою, одночасно зливаючи рідину в мій жир ... але це не виводить 100% рідини.

….

І це змусило мене задуматися над ще одним аспектом зливу мастила ... НІКОЛИ не робіть це під мийку. Завжди робіть це в якусь ємність, щоб ви не могли жиру спуститися в стік. У ресторанах більшості місць у США (а може й в інших країнах) є жирові пастки, щоб жири не потрапляли в каналізаційну систему ... якщо цього не зробити, це призведе до затвердіння жирів всередині ваших труб або в основній каналізаційній системі. Кипляча гаряча вода може послабити її у вашій місцевості, але просто змиє її далі, поки вона не стане проблемою для загальної громади.

(Близько 4 років тому сталася інцидент на наступній вулиці, де в 5 до 6 будинках було водопровід, а підвали затопили завдяки мастилу в каналізаційній лінії).

Ви хочете покласти жир, особливо з тваринного жиру (оскільки він твердне ближче до кімнатної температури) в ємність, яку ви можете (1) дати твердіти і викинути сміттям) або (2) запечатати і викинути разом з сміття.


1
"Натомість те, як я навчився це робити - це підштовхувати мелене м’ясо в один бік або робити якусь свердловину, де буде збиратися рідина (і ви можете трохи нахилити сковороду в ту сторону, якщо потрібно), а потім збирайте мастило зверху ложкою або ковшем, залишаючи соки внизу ». Я включив це взагалі, напружуючи мене. Проціджуючи, що означає що-небудь, щоб процідити жир з м'яса, а не лише використовувати «ситечко».
rfusca
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.