Замінник яєчного жовтка в морозиві (яєчна алергія)


8

У мене є кілька питань щодо яєчного жовтка в морозиві.

Я хотів би спробувати зробити домашнє морозиво, але я бачу, що у багатьох рецептах є яєчний жовток. Чи є замінник, який я міг би використати, чи можна просто залишити яєчний жовток?

Я чув, що я можу замінити яєчний жовток кокосовим кремом або, можливо, це було кокосове молоко. Це правда? Яке призначення яєчного жовтка в морозиві?


8
Існує приблизно 3 види морозива - французьке, філадельфійське та гелато. Тільки у французьких є жовток. Ви намагалися зробити замість цього філадельфію чи наполягаєте на тому, щоб наслідувати французький рецепт, але без жовтків? І якщо ви хочете наслідувати, які якості французької мови ви хочете зберегти?
румчо

Дякую всім за ваші коментарі. Я дам рецепт вершків, полуниці та цукру, а також спробую насіння льону.


Для довідки, французька версія називається creme
anglaise

Відповіді:


5

Одне з моїх улюблених морозива включає свіжу полуницю (щойно зібрану), вершки та цукор. Це все. Знайти "рецепти" для простих речей може бути важко, тому при пошуку рецептів ви отримуєте всі види, що стосуються того, як ви робите заварний крем спочатку тощо. Якщо ви робили морозиво без горіхів і вам щось не подобається, це одне, але я гадаю, що ви ще не робили морозива із напівзброєння. Спробуй це.


Це морозиво у філадельфійському стилі, як згадував румчо. Іноді це також називають американським, я думаю.
Каскабель

3

Я знаю, що не всі люди настільки готуються до кулінарних книг, як і я, але вам слід поглянути на книгу під назвою "Чудові морозива Джені вдома". Жоден з її рецептів не використовує яйця. Я купив його кілька місяців тому і це фантастично. У мене вдома немає виробника морозива, але всі аромати, які я спробував поки що, виявилися справді добре. У книзі також пояснюється багато науки, що лежить в основі приготування морозива - що полегшило б експерименти з різними інгредієнтами


3

Я чув, що я можу замінити яєчний жовток кокосовим кремом або, можливо, це було кокосове молоко. Це правда? Яке призначення яєчного жовтка в морозиві?

Яйця використовуються для приготування заварного крему, який при заморожуванні має насичений смак і кремову текстуру. Яєчні жовтки містять також багато лецитину, природного емульгатора, який утримує жир та воду від поділу. Це в свою чергу допомагає зберегти морозиво гладким, можливо, допомагаючи зберегти кристалики льоду, які утворюються під час заморожування невеликими.

Не потрібно вживати яйця, і якщо ви залишаєте їх, вам, як правило, не потрібно спочатку готувати основу. Морозиво, виготовлене без яєць (лише молока та / або вершків, цукру та ароматизаторів), часто називають «філадельфійським стилем», і тому, що воно опускає крок приготування, його, як правило, зробити дуже просто. Він також має дуже свіжий аромат, який добре підходить до фруктових морозивів.

Я бачив деякі рецепти, в яких немає яєць, але містять лецитин. Ви можете заглянути в них, особливо якщо ви хочете зробити морозиво з більш високим вмістом жиру з більш кремовим смаком, ніж ви отримуєте з рецептів стилю Філлі.


3

Якщо ви не хочете жодного жовтока у вашому морозиві чи Gelato, тоді ви можете використовувати порошок агар-агар, який продається на азіатських ринках. Він виготовляється з водоростей і 100% веганських (звичайно додавати желатин в морозиво для кращої текстури, але це робить його непридатним для вегетаріанців).


1
Привіт аніта, ласкаво просимо на сайт! Спасибі за вашу відповідь. Зверніть увагу, що претензії на здоров’я тут відмовляються - ми не хочемо туди їздити, оскільки не даємо дієтичні поради або не починаємо дискусії про здоров'я. можливо, ви б хотіли зняти трохи про оздоровлення агар-агару?
Stephie

Гелато в принципі не використовує жовток, він використовує крохмаль. Без желатину чи агар-агару.
румчо

2

Відповідно до медичної довідки армії ;

Яєчні жовтки підвищують здатність збивання морозива і надають продукту характерний аромат. Вони також покращують тіло і текстуру крем-крему.

Моя рекомендація полягала б у тому, щоб піти на льонне яйце; подрібніть 1 частину цільного насіння льону і перемішайте разом з 3 частинами води до отримання гарного соку. Це буде трохи важче для збивання (воно все-таки збиває, просто займає додаткові 5% часу), і ваша палітра може або не може сподобатися аромату на яйце (я б сказав, що для випічки я вважаю за краще це в клярі ).

Однак тіло і текстура будуть добре виправлені за допомогою цього замінника . Ваші рецепти повинні вийти чудово, припускаючи, що ви дотримуєтесь приготування морозива для виготовлення морозива, а не в будь-яких інших реалізаціях. Якщо ви хочете використати його якось іншим способом, я не впевнений, як це буде взаємодіяти, але якщо ви додасте коментар, я можу спробувати дізнатися.


0

Я знайшов це посилання , в якому перераховано багато різних замін яєць, залежно від того, для чого використовується яйце в рецепті.

Що стосується морозива, ви робите легкий заварний крем, щоб загустити тісто перед заморожуванням. У цьому випадку ви можете замінити 2 ст.л. кукурудзяного крохмалю та 2 ст. Л. Води. Я б дуже добре збила це перед тим, як змішуватись, інакше воно буде схильне до грудочки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.