Протидія металевому смаку в консервованих помідорах?


8

Я використовував кілька консервованих помідорів для виготовлення чилі, який нормально працює, але сьогодні він має дуже сильний металевий присмак. З того, що я можу сказати, це лише тому, що вони, мабуть, низької якості, тому я більше не буду користуватися цією маркою.

У будь-якому випадку, чи можна щось зробити, щоб врятувати цей чилі? Я не помітив аромат, поки не додав все інше.


Погодьтеся з Вальтером, металевий смак вам щось сказав, і вам слід його викинути. Я б намагався взагалі уникати їсти консерви. Ви можете замість цього відварити свіжі помідори, чи не так?
Томаш

Відповіді:


5

сильний металевий смак щось вам говорить. Це щось не їсть мене . Я пропоную вам послухати. Ні, серйозно, якщо він на смак, як метал, це, мабуть, тому, що частина консервної речовини вилуговується в помідори. Хоча це може не зашкодити вам, я все одно не їв би його.


Трохи ненаукове, але я схильний погоджуватися. Слухай свою кишку, провалячи це, ніс!
mahalie

5

Металевий смак обумовлений дубильними речовинами в томатному шматочку і шкурі. Щіпка харчової соди полегшить проблему.


Цікаво! Чи можете ви зв’язатись із джерелом?
Jolenealaska

Я роблю соус з маринари з консервованими помідорами роками - вперше я використовував крихітний шматочок, якщо харчова сода, щоб це було швидко. Вражений - це ідеально. Дякую за пораду!

Однак занадто багато харчової соди, ймовірно, спричинить металевий смак :)
rackandboneman

2

Я спробував харчову соду і зіпсував всю страву .. Я б цього не радив .. Я знаходжу трохи коричневого цукру. і додаткові спеції ,, і приготування його як божевільне зменшить його .. Я не буду купувати консерви знову, оскільки використання свіжого є єдиною відповіддю тут .. але ті, хто з нас із банок у коморі, все ще хочуть якось їх використовувати ..


1
Пропозиція щодо цукру та спецій здається розумною. Але я б не сказав, що це означає, що ви ніколи не повинні купувати консерви - це просто означає, що ви, мабуть, знайшли бренд, якого уникати. У мене ніколи не було проблем з металевими смаками з банок.
Каскабель

Свіжі помідори, ймовірно, будуть ще більш кислими, оскільки вони рідко настільки стиглі, як хороші якості консервованих марок. Враховуючи, що ви бажаєте кислотності в більшості страв на основі томатів, але хочете їх в рівновазі, цукор (баланси) буде кращим, ніж сода (нейтралізує). Подивіться епізод Альтона Брауна на томатних соусах та дивуйтеся навантаженому цукром, який він додає! До речі, якщо в посуді щось БІТЕ - і деякі гіркі смаки можна охарактеризувати як "металеві" ... інші "металіки" лужні (харчова сода зробить її гіршою) або власне металевий (використовуйте магніт idk) - СОЛТ - те, чого ви хочете.
rackandboneman

Мені важко повірити, що ти можеш зіпсувати всю страву з дрібкою харчової соди.
Йоганнес

1

Трохи харчової соди знизить pH томатів. Перевірте відносний рН харчової соди та помідорів, і це має дати уявлення про те, скільки використовувати. Сіль також може працювати. Але на мій досвід, щоб консервовані помідори смачно смакували, потрібно зменшити їх, як божевільні, щоб розщепити пектини і отримати оригінальний аромат.


1
Так металевий смак обумовлений кислотою?
Доктор Белісарій

1
Я думаю, що більшість людей тут добре знають кислотність помідорів , але я не бачу, наскільки це стосується цього конкретного питання.
Ааронут

1
Я цілком впевнений, що це не проблема. Метал сам по собі лужний. Смак металу насправді створюється, коли метал реагує з більш складними органічними молекулами, але жодна кислота не бере участі в будь-якій точці.
румчо

1

Я робила зелений чилі, використовувала орегано, цибулю, часник, кмин, свинину, свіжий джалапено, сіль і перець. Я вирішив додати трохи томатного пюре (бренд Hunts) і саме тоді з’явилася проблема, металевий смак. Я додав цукор, який не вирішив питання, потім я додав трохи порошку чилі, який не змінив смак. Я дуже не хочу її кидати. Можливо, я спробую трохи оцту. Дякую за всі поради.


Хоча це не пряма відповідь, яка говорить нам, що нам робити, я думаю, що вона містить цінну інформацію для читачів: відповідач спробував дві більш-менш очевидні ідеї, і вони не спрацювали. Тож я думаю, що ми можемо залишити це невирішеним як часткову відповідь.
румчо

0

Я згоден з відповідями "не їсти".

Але якщо ви все-таки хочете зберегти чилі і з’їсти його, можете додати трохи цукру і готувати принаймні на 20 хвилин більше.


-1

Якщо ви використовуєте томатну пасту, вам потрібно дати їй варитися приблизно 3-5 хвилин до або назавжди після додавання рідини. Томатна паста, як би не була свіжа, матиме тонкий / металевий смак. Ви повинні приготувати цей смак, перш ніж додавати в нього бульйон, томатний соус або воду. Принаймні, так говорить Рейчел Рей.


Загальноприйнятим краєвидом з томатною пастою є те, що варіння його близько хвилини зніме гостроту. Я сам не маю досвіду металевого смаку. Здійснення таких сміливих претензій, не створюючи їх резервного копіювання, заробить тут репутацію людей.
Річард десять Брінк,

Дякую за відповідь, але я запитував про (цілі) консервовані помідори, а не томатну пасту. Я думаю, що смак томатної пасти є дещо іншим, ніж цей металевий смак.
Брендан Лонг

У будь-якому випадку, версія, що мені відома, є те, що ви повинні не просто готувати, а смажити томатну пасту з ароматизаторами.
rackandboneman

-1

Я отримав той смак "тіні" із соусу з макаронами, який вийшов зі скляної ЖАР! Зазвичай щіпка цукру робить трюк, але не сьогодні. Прочитавши деякі з вищезазначених пропозицій, я зважився на дрібку-дві харчової соди, і це працювало як магія. Смачно !!!

До речі: якщо томатний соус з консервованим смаком "тіні", це не означає, що він поганий. Консерви, як відомо, існують більше ста років.

http://www.prepper-resources.com/canned-food-expiration-date-myth/


1
Консерви, як відомо, теж погані. Те, що консерви можуть тривати довго, не означає, що конкретна не може стати поганою. Також ця відповідь не дає нічого нового, харчова сода вже була запропонована.
Джон Хаммонд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.