Як насправді тонко нарізати копчений лосось?


3

Нещодавно я вирішив спробувати покурити свіжий лосось (FYI, використовуючи шкільну шафку на пів розміру). Однак, маючи продукт, я не впевнений, як його тонко нарізати, оскільки він зазвичай продається на комерційних цінах.

У мене є напівзапечена думка, що я можу її заморозити, а потім пропустити через скибочку, але боюся, що заморожування (не кажучи вже про різання) може пошкодити плоть.

Чи є найкраща практика для цього?


Я ніколи цього не робив, але тут є дуже гарне відео на YouTube: youtube.com/watch?v=b9ET3rPJYpY
Manako

1
Ви плануєте холодне копчення лосося, правда? Гарячий дим (200F) не дасть таких самих результатів, як ви купуєте в магазині.
йоссар

Це ще кращий вид
BaffledCook

Обидва відео класні. Забудьте про замерзання, не потрібно. Просто потрібен правильний ніж і потренуватися. Я не робив копченого лосося, але нарізав маринований лосось, і це було не так складно.
Ревен

Відповіді:


2

Спочатку остудіть його в холодильнику на ніч. Переважно в найхолоднішій частині холодильника (дно). Після цього покладіть його в морозильну камеру досить довго, щоб вона стала досить жорсткою, щоб нарізати тонко, але не дайте їй повністю застигнути.

Початковий холод допоможе зберегти будь-які кристалики льоду, що утворюються всередині клітин, невеликими, тим самим зменшивши ризик м'ясистості м'ясистості.


Мені знадобилося 3 роки, щоб визнати це, але бака, ти відповідач із інформацією, яку я шукав. Кудо!
Даг
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.