Який найкращий спосіб зберігати нарізані овочі?


8

Щоб пришвидшити наше приготування протягом тижня, я хотів би подрібнити всі овочі, які мені знадобляться протягом тижня, а потім просто використовувати їх протягом тижня.

Який найкращий спосіб зберігати ці овочі?

Чи буде це працювати з усіма овочами чи є якісь овочі, які просто неможливо порізати, поки ви не збираєтесь їх використовувати?

Відповіді:


7

Я прихильник готування овочів на тиждень у вихідний день. Я набагато більше шансів поїсти салат, якщо в мене холодильник буде готовий. Я не експерт, це саме те, що я знайшов, працює для мене найкраще.

Звичайно, деякі овочі більше підходять для нарізки та зберігання, ніж інші. Я вважаю, що контроль вологості та конденсації в сховищах є найважливішим фактором. Я зберігаю майже все в критому пірексі, якщо йому не потрібно дихати (і ті йдуть у вологий відсік). Овочі з меншою кількістю води можна зберігати вологим, злегка зволоженим паперовим рушником зверху. Мокрі овочі можуть викликати конденсат і призвести до стрункості. У цьому може допомогти сухий паперовий рушник та / або відкрита ємність. Овочевик повинен бути або занурений у воду, або зовсім не у воді. Сидіння в конденсаті - це найбільша проблема у зберіганні.

Нарізану моркву тримають у воді протягом тижня, без зміни якості. Без води вони можуть трохи підсохнути. Я не вважаю сухість проблемою.

Нарізаний болгарський перець досить добре тримається з вологим паперовим рушником в ємності.

Я вважаю цибулю досить непорушною, хоча аромат з часом стає трохи м'якшим.

Брокколі та цвітна капуста також досить витривалі. Сухий паперовий рушник чи два будуть справлятися з водою від їх миття, що є найбільшою проблемою, яку я мав.

Гриби та зелена зелень потрібно дихати.

Огірки і помідори зберігають не так добре, як інші.


0

Ви справді хочете це зробити? Овоч втратить воду, він розпушить сік і частину свого сабору. Особливо в холодильнику, де повітря сухіше. Ви можете використовувати спеціальні відсіки в деяких холодильниках, які вирішують цю проблему і, як правило, зберігають вологу (деякі дорогі холодильники мають її), щоб їжа не висушувалася. Я б зовсім не рекомендував заморожувати.

У будь-якому випадку поверхня шматочків овочів затягнеться і стане сухою. Навіть якщо всередині шматочків ще є вода, підтягнута поверхня не дозволить випустити її смак під час варіння, як у свіжозбитого овоча.


Я вважаю, що це я намагаюся з’ясувати. Чи можна було б зберігати овочі у воді? Чи може це спричинити інші проблеми?
Mongus Pong

1
@Mongus, я не знаю, я б не ризикував. Я ціную свіжість, тому завжди нарізаю її свіжою. Ці 10 хвилин щодня не вб'ють мене. Я роблю це тим часом, поки чекаю, коли будуть приготовані інші частини їжі.
Томаш

Оскільки наше життя настільки суєтне, як зараз, то щохвилини я можу поголити час приготування, що підказує баланс на користь домашнього приготування їжі над їжею та їжею в духовці. Це все має значення!
Mongus Pong

@Mongus, тоді я б шукав холодильні відділення з збереженням вологості повітря. І я б не зберігав це більше 2-3 днів.
Томаш

Не зберігайте їх зануреними у воду. Вони змочуватимуть його, стаючи кашкоподібними. Також їх ароматний сік просочиться у воду.
румчо

0

Якщо ви знаєте, що будете використовувати всі овочі протягом тижня, не використовуйте холодильник, а морозильну камеру при -4 ° C подрібніть овочі, зберігайте в коробках, готово. для розморожування салату, трохи перемішайте з соусом, який хочете завжди свіжим і смачним


0

Я б спробував утриматися від цього, наскільки це можливо, але якщо потрібна економія часу, тоді, коли мені не вистачає часу протягом певного дня, напередодні ввечері, коли я роблю чашку або вечерю в кукіні, під час очікування чайник або тостер я швидко їх подрібнюю. Якщо ви робите це на 24 години раніше, вони не втрачають занадто багато смаку чи вологи. Картопля - це моя ненависна людина, тому я очищаю від шкірки і рубаю і залишаю в каструлі з водою. Ви можете охолодити холодильник, але у нас невеликий холодильник, і залишаючи його на добу, не приносить шкоди, просто обов'язково знову промийте його перед приготуванням. Я вважаю, що непокриті для овочів завжди найкраще, щоб вони могли дихати. Мені не подобається готувати помідори та огірки рано, оскільки вони втрачають твердість, стають м'ясистими і втрачають смак. Найкраще, що я знаходжу на ранніх приготуваннях - це броколі, капуста, цвітна капуста та морква, ріпчасту та бурякову кабачки зберігають у воді. Цибуля та гриби зазвичай залишаються непокритими, але такі речі, як селера та перець, я вважаю за краще нарізати свіжими.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.