Чи готується бекон більш високої якості?


8

Мій друг зауважив, що бекон, який я купую, низькоякісний, тому що, коли він вариться, він весь викривлений, а не плоский. Я зауважив, що якщо він не хоче сала, він повинен продовжувати говорити.

За інших рівних речей, а саме способу приготування (якщо ви використовуєте один із цих фантазійних пресів, можливо, ви можете зробити що-небудь плоске), чи готується бекон більш високої якості?


4
Приколювання жиру по краю через невеликі проміжки часу за допомогою ножиць змусить його готувати плоскіше, я вважаю.
Сем Холдер

1
Без будь-якого спеціального обладнання готування бекону в духовці робить набагато більш плоский бекон, ніж на сковороді.
дероберт

Відповіді:


7

Я вважаю, що беконові основи, коли їх готують значною мірою, тому що різні смужки (сало та м'ясо) по-різному реагують на приготування - жир не сильно стискається. Тому я думаю, що густіший бекон буде менше висипатися, оскільки він має більшу структуру і не може згорнутись так легко, і часто бекон високої якості густіший. Але якщо у вас дійсно дивовижний тонко нарізаний бекон, я не можу уявити, щоб він не згорнувся, коли готувався.

(Відмова: Минуло давно, як я готувала бекон; я їжу трохи м’яса і готую менше, щоб я могла помилитися.)


6

Я виявив, що навіть якщо товщина налічує (поняття про вміст води), повільне варіння бекону мінімізує викривлення. Я готую досить повільно (на малому вогні) і обертаю приблизно кожні 2 хвилини чи менше. Таким чином я отримую досить плоский, рівномірно зварений і хрусткий бекон.


3

Я вважаю, що винуватцем цього є вміст води в беконі. Бекон високої якості має менше води і, таким чином, менше вигрібає.


2

Причина, що бекон згортається під час смаження, пов’язаний із способом його затвердіння. Більшість упакованого бекону з великим об'ємом виліковується за допомогою пульверизатора, він має високий вміст води, а бекон згортається, коли це швидко видаляється в процесі смаження. Деякі бекон вищої якості, як правило, залишаються плоскими, але ключовим є пошук "сухого отверждения". Це означає, що бекон виліковують за допомогою кашлю, а не на рідкій основі. Ще один варіант - отримати надто густий зріз, оскільки у вас вийде менше завитків просто завдяки товщині м’яса.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.