Як дізнатися, чи закінчилося життя сковороди з тефлоновим покриттям?


5

Я використовую масло для приготування їжі на сковороді з тефлоновим покриттям. Я ставлю каструлю на дуже слабкий вогонь. (Симмер) Останнім часом я виявив, що цибуля застрягла на дні сковороди.

Як дізнатися, чи закінчилося життя сковороди з тефлоновим покриттям? Змінює колір чи щось інше?


1
Аніша, посуд зазвичай стосується ложки, ласти, ситечка або іншої невеликої ручної речі, яку ви використовуєте під час готування. Виріб з тефлоновим покриттям, який ви ставите на плиту і в якому готуєте цибулю, - це майже напевно сковорода, ймовірно, сковорода.
Кейт Григорій

Відповіді:


7

Не впевнений, чи тефлон виглядає по - різному, коли його зношується, але якщо він не дуже відрізняється. Звичайно, виключаючи такі речі, як подряпини та лущення тефлону.

Якщо ваша сковорода більше не дає вам бажаної продуктивності, яку ви не бажаєте, і ви спробували основні речі, такі як давати їй хороший скраб (звичайно, використовуючи губку, що не дряпається), то, здається, ви відповіли на власне питання : якщо його зношений до такої міри він більше не відповідає вашим вимогам, то його в кінці (корисного) терміну служби, принаймні для вас.

(Можливо, є способи налаштувати те, що ви робите на сковороді, щоб отримати більше життя. Зрештою, багато з нас цибулю обсмажують з нержавіючої сталі. Але, мабуть, це буде інше питання.)


Дякую, я запитаю це There may be ways to adjust what you're doing in the pan to get more life out of it; after all, :)
Aquarius_Girl

@AnishaKaul: Я не бачу вашого нового запитання розміщеним, тому, напевно, я повинен уточнити, що я маю на увазі запитання як інше питання (наприклад, натисніть "задати питання" вгорі). Якщо припустити, що вже не виникає питань щодо підсмаження цибулі (або що ви там робите).
дероберт

Я сказав , що прошу. :) :) Майбутній час. :) Ви були корисні, дякую. Я поставлю це питання протягом декількох днів.
Aquarius_Girl

1
@AnishaKaul: Гаразд, я просто хотів переконатися, що ти не чекаєш від мене відповіді (наприклад, в іншому коментарі).
дероберт

1

Оскільки ви використовували олію на сковороді з ПТФЕ (Teflon - це марка), швидше за все, вона частково перегрілася через типові гарячі місця на побутових плитах і спричинила полімеризацію олії до ПТФЕ

Це утворює трохи більш темний шар над ПТФЕ, який не є хорошим вивільняючим агентом, на відміну від полімеризації в чавунній сковороді

Його можна видалити енергійним протиранням пластиковими шурупами (на зразок марки 3М). Використовуйте мильне блюдо як мастило. Це може видалити більше, ніж ви хочете, тому будьте готові повністю зруйнувати каструлю! Якщо зробити все обережно, це відновить нормальну функціональність PTFE

Якщо ви використовуєте ПТФЕ, використовуйте середній нагрів (менше 200 ° С) і не мазь

якщо ви хочете використовувати масло, використовуйте звичайну металеву каструлю


Я зазвичай не даю йому нагріватися більше 30 секунд, чи це теж шкідливо?
Aquarius_Girl

Не час, це температура. Підтримуйте температуру нижче 200 ° C або ви ризикуєте зруйнувати шар PTFE
TFD

Насправді я постійно тримаю газ на "вогні". Чи допомагає це? Я використовую цю плиту: sunflame.com/Cooktops.asp
Aquarius_Girl

0

Якщо на тефлоновому покритті є будь-які подряпини або тефлонова поверхня начебто зношена, не використовуйте її. Зробіть все, що ви можете, щоб не допустити, щоб шматочки тефлону потрапили в їжу, оскільки тефлон дійсно небезпечний для вас та вашої родини.

Особисто я намагаюсь максимально уникати тефлону - у мене є відчуття, що довгострокові наслідки приготування страв з тефлоновими вжитками (або обладнанням :-)) ще не розкриті.

Правила чавуну / міді!


1
Багато людей мають тефлонові суглоби в тілі, здається, не шкодять їм? Чи не заплутаєте ви крайній випадок, коли тефлон нагрівається до 200 ° C
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.