Це нормально, щоб мікрохвильові овочі без води замість того, щоб бланшувати їх у горщику з водою?


8

Щоразу, коли я бачу рецепт, який вимагає від мене бланшувати овочі протягом декількох хвилин, я замість них мікрохвильову піч. Іноді це швидше, мені не доводиться бруднити горщик, і після цього зазвичай не потрібно сушити овочі. Мікрохвильова піч, здається, дуже добре справляється з приготуванням будь-якого овоча, який нарізаний невеликими шматочками однакового розміру.

Однак я ніколи не бачив, щоб основна кулінарна книга рекомендувала мікрохвильовку замість бланшування. Чи є для цього причина? Чи втрачаю я аромат або текстуру, яку я отримав бланшируючи? Або це лише один із тих пропагандистів, які вивчають у Шеф-кухарській школі, як, наприклад, як часникові преси злі?

Отож, мікрохвильові овочі готують їх прекрасною заміною для бланшування, чи я роблю помилкові речі?

Відповіді:


7

Мій керівник кухні (вишуканий ресторан) сказав, що єдине, для чого на професійній кухні слід використовувати мікрохвильову піч - це нагрівання води.

Мікрохвильова піч має тенденцію до висихання зовнішніх овочів і шкодить як текстурі, так і аромату. Правильне бланшування займає близько 5 хвилин, як тільки вода закипить, і зберігає як чіткий, свіжий аромат, так і повну текстуру. Бланшування також, як правило, підтримує колір краще, оскільки зовнішня частина овочів нагрівається в тій же мірі, що і внутрішня, і це вдвічі вірно, якщо ви використовуєте крижану ванну для охолодження овочів після бланшування.

Так що так, ви робите речі неправильно. Однак, ми часом робимо комбінації клавіш, а мікрохвильові печі дуже добре працюють на розморожуванні заморожених овочів. З замороженими овочами ви вже втратили багато текстури, тому мікрохвильова піч не приносить більше шкоди.


9
Хммм. Я не знаю, що він взагалі висушує зовнішні овочі, за винятком того, що він не додає вологи так, як це робить горщик з водою. Крім того, оскільки мікрохвильові печі проникають приблизно на дюйм у овочі, для шматочків товщиною менше 2 ", внутрішня частина нагрівається так само, як і зовнішня. Я думаю, що це вимагає сліпого тесту на смак.
FuzzyChef

3
До речі, я не кажу, що ця відповідь неправильна. Я просто кажу, що він має тон «отриманої мудрості», а не перевірених знань. Я згоден з коментарем щодо кольору; бланшування краще для яскравих кольорів, не йдеться.
FuzzyChef

1
Ну, це не просто отримана мудрість. Мікрохвильовка періодично робить нечестиві речі до замороженого шпинату, коли я його відтаю; Запитання про це я опублікував тут деякий час назад. Я також бачив, як брокколі висихає досить погано. Крім того, аромат і текстура речі ніколи не збігаються з розморожуванням парою або в духовці.
BobMcGee

1
BMG: звичайно, є відмінності. Я приймаю вашу думку про листяну зелень, яку вона, як правило, пече. Горох, морква, зелена квасоля, нарізана кубиками картопля, буряк тощо добре працюють, хоча - краще, ніж бланшування, якщо ви уникаєте розбавлення аромату.
FuzzyChef

@FuzzyChef ... робиш щось не так? Навряд чи ... подивіться таких людей, наприклад: chefsteps.com/activities/… . ... не впевнений, що ця відповідь має бути позначена як правильна. Я б не називав це "бланшуванням", але ви можете використовувати мікрохвильовку для того, щоб добре готувати овочі.
moscafj

3

Багато що залежить від того, як ви готуєте овочі в мікрохвильовці. Мені подобається додати кабачкову паніру, щоб випустити курку Майкупі (мій власний абсолютно непостійний рецепт каррі, використовуючи те, що підходить під руку, і ті, які спеції мені подобаються в день) і зменшили кількість необхідної курки. Якщо я додаю його сирим, він ніколи не готується достатньо, якщо я додаю вареного, він розпадається. Тож я нарізаю кубиками приблизно половину кубиків на кубики 3/4 дюйма, кладу його в миску з бринзою води (2 ст. Л.), Накриваю плівкою і мікрохвильовою піччю на 4 хвилини (850 Вт). Він спрацьовує частування щоразу і займає менше часу, ніж кип'ятити каструлю з водою, щоб досягти того ж результату.

Мої правила щодо приготування овочів у мікрохвильовій печі: завжди накривайте плівкою (або вільно прилягаючою кришкою), готуйте половину часу, добре потрясіть, а потім закінчіть. Завжди готуйте менше часу, ніж ви думаєте, тоді дайте йому ще 30-60 секунд, якщо потрібно. Не одержимо завжди використовувати повну силу. 50% -на потужність на 50% довше може дати кращий результат з овочами-напівфабрикатами (наприклад, морква). Вживайте мало води, щоб вона не засвоювалась, а не промивала вітаміни тощо.


1

Мікрохвильові овочі повністю безпечні і фактично підсилюють смак - за умови, що ви не переварили продукт. Я харчовий технолог і перевірив продукти, які використовую мікрохвильову піч для всіх моїх овочів і роблю протягом 50 років. Використовуючи каструлю і киплячу воду, вимиває добро з овоча, а потім ви викидаєте воду і доброту з нею. Готувати в мікрохвильовці настільки ж здорово, наскільки це можливо досягти, - крім їжі продукту в сирому вигляді. Я домігся чудових результатів, використовуючи мікрохвильову піч з не більше ложки води. Єдине, на що потрібно стежити - це змішування розмірів овочів та часу приготування. Якщо ви мікрохвильові, то переконайтеся, що розмір предметів приблизно дорівнює. Я б не змішував боби з скажімо картоплею чи іншими більш великими предметами. Суміш Цвітної капусти та брокколі ідеально підходить.


0

Основна відмінність мікрохвильовки від бланшування - це те, що можна додати сіль у воду.

Правильне бланшування займає 1-5 хв, залежно від того, яке ваше бланшування та наскільки м’яке ви хочете. Немає проблем із використанням мікрохвильової пічки, у вас ще є контейнер для чищення. Мікрохвильова піч допоможе вам заощадити приблизно 5-10 хвилин, які очікують на закипанні води, але, вважаючи, що вам зазвичай доведеться готувати інші речі, те, що я роблю, - це перше, що виходить на горщику з водою / готувати інші речі, бланшуючи щось, що я роблю, коли я зроблено з усім іншим, враховуючи, що я не хочу, щоб вегетатор сидів там довго, все-таки розглядаючи його все ще приготування після того, як ви виймете його з води.

Особисто мені не подобається овочевий мікрохвильовий пісок, тому що я ніколи не знайшов готувати рівномірно їжу, порівняно з бланшуванням.


-2

Існує також ще одна причина, щоб не мікрохвильова піч, як тут . (Шукайте відповідь гободава)

Ніколи не знаєш, що овоч може загорітися в мікрохвильовій печі, оскільки деякі овочі мають високі концентрації металів, таких як магній, залізо та цинк, які можуть загорітися всередині мікрохвильової печі.

Сподіваюся, це допоможе вам.


1
Дискусія там, здавалося, встановила, що для цього потрібно більше, ніж просто високий вміст мінеральних речовин, і я думаю, ми б уже знали, якби такі речі, як брокколі, мали шанс почати пожежу.
Каскабель

Це звучить як міський міф.
FuzzyChef

1
Створення вогняних кульок з нарізаним виноградом у мікрохвильовій печі: youtube.com/watch?v=vb6WCkC0K1I
Wayfaring Stranger

1
Re: "деякі овочі мають високі концентрації металів, таких як магній, залізо та цинк, які можуть загорітися всередині мікрохвильової печі". Це не метали, а йони металів. Вони не поводяться як атоми елементарних металів.

-2

Мікрохвильові печі не нагрівають їжу, вони активізують молекули води в овочі і змушують її закипати. Ось чому плавлення таких речей, як шоколад, потребує довгого нагрівання, а м'ясо не обсмажується.


3
Я думаю, це незначна відповідь на питання - ти кажеш, що це погано, оскільки кипить вода в овочах? Також здається, що це трохи непорозуміння. Звичайно, це правда, що мікрохвилі найкраще працюють на воді, але вона нагріває цю воду, вона не відразу кипить. Якщо їжа містить багато води (як це роблять овочі), те тепло швидко передається решті, тому нагрівання води - це те саме, що і нагрівання їжі.
Каскабель

-7

Неправильно ?? Насправді це не ярлик і простіший спосіб робити речі, проте подумайте про це наступного разу, якщо плануєте бланшувати або готувати овочі в мікрохвильовій печі - чи знаєте ви, що мікрохвильова піч працює, випромінюючи тепло навколо їжі та як ви сказали, він варить зсередини, і знову випромінювання - таким чином, це призводить до нездорового способу життя. Вважає, що, якщо вам вдасться знебарвити овочі правильним способом, ви будете насолоджуватися ними набагато краще, оскільки вони все ще містять вітаміни та мінерали в них. Ой !! Інша річ, яку слід пам’ятати, над кулінарним приготуванням овочів досягти набагато простіше, готуючи в мікрохвильовій печі.


4
Вибачте, я маю -1 це: мікрохвильові печі не працюють radiating heat around the food, і не доводиться lead to an unhealthy life style. Думка про те, що бланшування зберігає вітаміни та мінерали там, де мікрохвильова піч, також не підозрюється. Відповідь на це питання більше підходить до питання про Skeptics.SE
JoeFish

Як мікрохвильова піч видаляє вітаміни та мінерали? В лабораторії ваш базовий тест на це показує, що вони з часом видаляються в гарячій воді методом осмосу, гм, це звучить як бланшування? Ви, мабуть, розгубили двох :-)
TFD

3
Оскільки мікрохвильова піч - просто радіохвиля високої частоти, вона готується за допомогою процесу, який називається діелектричним нагріванням, внаслідок чого певні молекули вібрують і, отже, генерують тепло. Радіохвиля поглинається першим ділом, коли вона вражає, що вона «співзвучна», наприклад, вода, масло. Тому він може нагрівати лише зовнішній шар їжі, яку він готує. Внутрішня частина може нагріватися лише тепловою провідністю. Спробуйте приготувати грудку замороженої квасолі або фаршу, щоб перевірити цей процес :-)
TFD

Кип'ятити горщик з водою може бути дуже небезпечно, просто перевірте реєстр державних аварій! Ніщо не простіше, ніж помістити ємність з нещільно закритою кришкою свіжих або заморожених овочів у мікрохвильову піч. Їх слід спочатку помити і нарізати рівними шматочками. Готуйте кілька хвилин, а потім зачекайте хвилину чи дві, перш ніж відкривати та подавати :-)
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.