Чому їжа, приготована з арахісовою олією, тримається менше, ніж їжа, приготована з соняшниковою олією?


3

Я спробував і арахісове масло, і соняшникову олію на одній їжі, приготованій на одній сковороді, і помітив, що при приготуванні з соняшниковою олією їжа, як правило, прилипає до сковороди. Якщо я використовую арахісове масло, у мене менше проблем.

Хтось може мене просвітити, чому обидві олії по-різному реагують, хоча їх використовують для приготування їжі? Вони обоє мають однакову точку диму .


3
Ви впевнені, що всі інші змінні змінилися незмінними? Я ніколи не чув і не спостерігав такої різниці.
румчо

Я припускаю, що ви робите це з рафінованою соняшниковою олією? Також ви можете спробувати олію
каноли

Будь-ласка, уникайте претензій на здоров’я у своїх питаннях у майбутньому, особливо коли інформація не стосується безпосередньо цього питання.
Ааронут

Зауваження - це не місце для обговорення питань охорони здоров’я. Не соромтеся взяти його в Сезонний консультаційний чат або задати / відповісти на питання щодо харчування на фізичному рівні . Це сайт для кулінарних тем.
Ааронут

Я використовую метод холодного олії для приготування картоплі фрі (від Cooks Illustrated), запускаючи їх в олії кімнатної температури і готуючи протягом 15 хвилин, перш ніж їх взагалі перемішувати. Я помітив, що коли я роблю їх у каноловій олії, під час перемішування їх на дні каструлі є прикріплене число. Коли я роблю їх у арахісовій олії, є лише пара. І сьогодні я вживав більше олії, ніж зазвичай, і картопля зовсім не липне. Метод тут: deep-fried.food.com/recipe/…

Відповіді:


2

Я відчуваю те саме, що і ти, Андерсон. Я виявив це теж, і ви просто змусили мене зробити деякі дослідження, за якими я виявив, що вони мають різні точки диму.

Нерафінована соняшникова олія 225 ° F 107 ° C Нерафінована арахісова олія 320 ° F 160 ° C

дивіться посилання: http://www.cookingforengineers.com/article/50/Smoke-Points-of-Various-Fats

Також однією з причин прилипання їжі до каструлі є рівномірність температури каструлі. Якщо ви використовуєте більш товсту каструлю або мідну сковороду, тепло буде розподілятися на сковороді більш рівномірно, а їжа буде триматися менше. Вища точка диму олії змушує мене повірити, що олія допомагає рівномірно розподіляти тепло.


1
Це ж посилання, що й ОП, і враховуючи, що він сказав, що у них одна і та сама точка диму, я здогадуюсь, що він не використовує нерафіновані олії. Арахісова і соняшникова олія занесені до 440 ° F / 227 ° C, а також до рафінованих сортів при 450 ° F / 232 ° C.
Каскабель

Дякую Джефромі. Я занадто швидко прискочив до висновку. Щоб відповісти на це, потрібен експерт.
Foodrules

Я ніколи не чув, щоб хтось смажився з нерафінованими оліями, але, звичайно, якби хтось використовував нерафіновану соняшникову олію, він би курив і тримався, як божевільний. Рафінована арахісова олія та соняшник мають приблизно однакову точку диму (450 ° F).
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.