Я правильно бланширував дитячу нарізану моркву?


3

В Кука Ілюстрований Як до Кука Бібліотека пропонує збліднення 3/4 фунта морква дитини для Круд в киплячій підсоленій воді до яскраво - помаранчевого, близько 15 с. Я додав столову ложку солі майже в чотири чверті води і бланшував майже 2 фунти дитячої нарізаної моркви протягом 15 с. Цього разу вони не змінили колір, але з самого початку вони здалися яскраво-помаранчевими. Після потрясіння крижаною водою та зливу я скуштував знебарвлену моркву проти оригінальної сирої моркви. Вони смакували приблизно однаково. Можливо, бланшіровані були трохи гіркішими, але я не впевнений, що постійно б це сказав у тесті на сліпий смак. Яку різницю у смаку я повинен помітити?

Я щось не так зробив? Чи повинен я залишати їх у киплячій воді довше 15 с? Національний центр збереження домашніх продуктів пропонує 5 хв для невеликої моркви , але це для застосування для заморожування, а не для споживання сировини.

Відповіді:


6

Я здогадуюсь, що ви кинули у воду 2 фунта моркви. Це знижує температуру води під температурою кипіння. Отже, ви не бланшуєте правильно. Ви повинні взяти близько 3 фунтів порцій та бланшувати їх послідовно. (Або вам слід було б вживати більше води на більшій плиті.)


2
Фактична кількість овочів, яку ви можете бланшувати, залежить від того, наскільки великий ваш горщик. Припущення BaffledCook на 3/4 фунта приблизно підходять для 4-х кварта води, але пам’ятайте, що це буде залежати від обраного вами горщика. Намагайтеся завжди мати принаймні в 10 разів більше води, ніж овочів (за вагою), більше - завжди краще.
румчо

Яким він мав смакувати?
Майкл Гофман

1
Ви хочете мінімальної зміни смаку в порівнянні з сирим овочем. Текстура повинна стати набагато м'якішою, але зберігати сліди хрусткості, якщо вона стає кашкоподібною, ви варили її занадто довго.
румчо

3

В інструкціях Кука використовується набагато менша морква! Перегорніть сторінку - вони нарізані маленькими паличками - я думаю, що тому 15 секунд було недостатньо

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.