Як ефективно злити заморожені овочі?


8

Під час використання заморожених овочів, навіть якщо я дозволяю їм розморожувати протягом ночі, я виявляю, що вони потім дають зовсім небагато води при варінні. Як я можу більш ефективно злити овочі, особливо коли мені потрібно вживати їх прямо з морозилки?


1
Як ти його готуєш? Випікання, панірування, обсмаження, тушонка тощо?
KMC

@KMC, хороше запитання: коли у мене є ця проблема, вона завжди в запеченій посуді, скажіть, пиріг з куркою. У такому випадку, якщо начинка буде занадто водянистою, то начинка не матиме очікуваної консистенції, а нижня кірка буде все кашкоподібною.
авернет

Відповіді:


8

Ви не можете їх осушити, поки вони замерзли. Якщо вам потрібно скористатися ними швидко, подумайте про розморожування їх у мікрохвильовій печі, після чого злийте їх.

Щодо того, як їх осушити, це залежить від виду овоча. Зелень, як шпинат, слід видавити. Корінні овочі слід злити в друшляк, а потім обсушити рушником.

Частина води, яку ви отримуєте, може надходити всередину овочів, хоча в такому випадку вона все ще вийде тільки при варінні. У цьому випадку єдине рішення - не переповнити сковороду.


2

Як свіжі, так і заморожені овочі містять у них воду, яка виштовхується в процесі готування.

Для деяких видів овочів замочування в солі або солоній воді допомагає видалити зайву воду (а також пестициди). Прикладом може бути салат з огірків. Люди зазвичай замочують цілий огірок в солоній воді або нарізають їх і посипають сіллю, перш ніж зберігати їх у холодильнику протягом ночі. Або ж ви можете закінчити водний салат з огірків.

Залежно від того, який саме овоч ви готуєте і як його готуєте, ця техніка також може застосовуватися. Можна посипати сіллю овочі або замочити їх у солоній воді протягом ночі (або принаймні 6-8 годин). Видаліть сіль і зайву воду, промивши в проточній воді перед їх приготуванням.


1

Спробуйте покласти їх через прядильник салату після відтавання. Вони чудово підходять для видалення води з усіх видів овочів - не тільки салату. Я використовую один, виготовлений OXO, який можна знайти на Amazon приблизно за 20 доларів.


0

на пару - найкращий спосіб видалення води при варінні овочів

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.