Очищення олії хабанеро від інструментів


8

Я вчора ввечері зробив якусь хабанеро сальсу (мій боже, це було смачно) і подбав про очищення всього, що було використано. Я подумав, що мені добре, коли після цього я не мав жодних проблем з видаленням контактів. Отже, швидко вперед до цього ранку. Шляп-котлет все ще був сухим (перестаньте нудний перець, перестаньте нудно життя!), Тому я все це відклав, а потім з'ясував важкий шлях, коли я пішов ставити свої контакти в тому, що я насправді не був чистим інструменти досить добре

Отож, у мене зараз є шлам, 2 ножі та обробна дошка, які потрібно очистити від олії. Який найкращий спосіб зробити це? Я можу кинути їх відразу в посудомийну машину, якщо потрібно, жоден пластик не повинен плавитися.


1
Я використовував дерев’яну ложку при приготуванні варення, і моя партія грушевого варення мала дивовижний укус. Дивно, поки я не згадав, що кілька днів тому я зробив вбивче варення з гострого перцю.
четверггек

4
Я думаю, що доки ти користуєшся хорошим милом для різання масла та начиннями непористими (і врахуйте, що під час прання надіти рукавички) у вас не повинно виникнути жодних проблем.
Catija

Я чув, що люди Мао розтирають золу після підготовки чилі ... як щодо харчової соди або глиняного порошку? Я би вирізав / скуштував картоплю чи трохи хліба, щоб перевірити кожен метод, який ви спробуєте
Пат Соммер

Відповіді:


5

У вас є кілька варіантів, включаючи те, що мало працювати. Капсаїцин буде розчинятися у високоактивованому спирті, тому, якщо у вас є пляшка з 151, ви можете поправити це. Оцет також можна використовувати для розчинення масел. Це, мабуть, більше зусиль і витрат, ніж вони коштують, хоча.

Ви були на правильному шляху; мило мало працювати. Ймовірно, через концентрацію олій ви просто не змили її достатньо. Це вимагає досить декількох проходів (особливо, якщо обробна дошка є пористими) гарячої, гарячої води та піни. Оскільки він є жиророзчинним, ви можете спробувати більш ретельно очистити більшість будь-якого мила із знежирюючим засобом.

Просуваючись вперед, я чув розповідь про розпилення антипригарним спреєм, щоб відвернути оливи. Я не відчував деякого непомірного примусу зробити це і не можу засвідчити його ефективність, однак, коли брязкальця та його куточки, ви можете вважати це підходящим випадком використання.


1
багато мила відпрацювали разом із посудомийною машиною :) Дякую за допомогу!
MGZero

3

Розведений хлорний вапно добре денатулює капсаїцин. Змішайте 1/4 склянки відбілювача з 1 галонною водою. Замочіть обладнання 5 хвилин і ретельно промийте. [вставте сюди "стандартні попередження про обережне використання відбілювача"].

На жаль, пропозиція @ mfg оцту не буде працювати краще на капсаїцин, ніж на пляму від рослинного масла. Вам потрібно щось, що буде або хімічно змінювати молекули капсаїцину (щось на зразок хлорного вапна) або сильну поверхнево-активну речовину (щось на зразок олійного мила Мерфі). Розтирання алкоголю, як кажуть, працює як поверхнево-активна речовина, і я чув, як він застосовувався на капсаїцині, але не пробував.


3

Якщо ви дійсно стурбовані тим, що ваше звичайне мило для посуду не виконає достатньо хорошої роботи, капсаїцин надзвичайно розчинний у спирті.

Швидка ванна в спиртово-мильній суміші (чим вище доказ, тим краще) сильно розведе капсаїцин і дасть можливість більш ретельно вимити його.

Крім того, температура кипіння капсаїцину вказана як 410F (210C), тому утримування посуду при цій температурі деякий час призведе до того, що воно викине з поверхні (хоча воно не зникне на 100% у будь-який розумний час). Само собою зрозуміло, але не кладіть пластмасові предмети в такий тип навколишнього середовища, і деревина не буде горіти при цій температурі, а знебарвиться через деякий час і, ймовірно, згодом буде структурно незахищеною, залежно від типу деревини та її первинної вологості.


1
Я не впевнений, що навмисне відварювання капсаїцину - це гарна ідея ... Я думаю, якщо є лише мінімальна кількість, це було б добре, але ви коли-небудь нагрівали чиліс у занадто сухому сковороді і відразу почали кашляти? Це може бути досить сильно.
Каскабель

Правда, але, працюючи з чилі з понад ~ 250 000 окулярів сковіля в застосуванні для приготування їжі, промисловий гігієніст рекомендує носити респіратор, рукавички, окуляри тощо. Я б з ними не сперечався.
Містер Маскаро

Це нагадує мені той день, коли мій тодішній хлопець / тепер чоловік залишив горщик з соусом з макаронами, в якому один пепероні (продається як м'який ) сипав один на кухні, і я почав хрип і кашель, коли я зайшов. Ці мерзенні пари навіть утримували компост спекотне літо без
бджоли


1

Досвід говорить про те, що чистити посуд не важко, а поверхня, на якій ви вирізаєте продукцію. Впадання пластикової обробної дошки в шайбу та ручне чищення ножа ніколи не створювало для мене проблем. Це сказало, що я вирізав чилі на своїй дерев’яній стільниці, а потім приготував їжу на наступний день, тільки щоб опинитися в сльозах після дотику до очного яблука.

Я не знаю, наскільки гарячі нагі чілі, але я вже кілька років без проблем вирощую та оброблюю хілі "Carolina Reapers" і "Trinidad 7".

Будьте дуже обережні, якщо ви намагаєтеся зробити ці чілі! Гази серйозно небезпечні !!!!


1

Як людина, яка регулярно вживає дуже гарячий перець, я маю таку пораду:

  1. Використовуйте рукавички (ні, але мені кажуть, це допомагає. Я використовую руки, але ретельно мию їх).

  2. Наріжте перцем на металевій поверхні: їх легше чистити; дерев'яні обробні дошки містять залишки.

  3. Спочатку вимийте руки та всі поверхні рослинним маслом. Масло буде липким (і одночасно гладким), тому робити це потрібно терпляче. Невелика кількість олії, як правило, добре.

  4. Змийте олію рідиною для миття посуду (можна використовувати краплю-три рідкого концентрату).

  5. Нарешті, промийте руки та всі поверхні водою.


0

Поверхнево-активні речовини горять, де відбувається видалення капсаїцину.
Раніше я робив дуже гостре, гаряче - хабанеро желе для вибраних кількох навколо Різдва. Я носив рукавички, щоб вирізати 1 кілограм хабанерів, які я вирощував на задньому дворі. Після того, як було виготовлено желе, усі мої кухонні інструменти були змочені у розведеному розчині оцту. Опинившись, я вибіг з кухні (пари можуть бути і трохи сильними). На жаль, наступного дня нерви у мого правого переднього пальця загорілися. Моя рука захисту на правій руці, мала невеликий отвір у ній. Виявляється, сік хабанеро просочився в цю діру ... і маринував мій палець цілі 4 години, коли я рубав сирі хабанероси. Після тижня незручного подразнення нерва я замочив палець в оцті ... низько і ось - полегшення! Холлі


0

Я виявив, що масло добре працює, щоб позбутися від олії чилі.

Використовуйте трохи рослинного масла і добре втирайте, а потім використовуйте мило для видалення всієї олії.

Логіка полягає в тому, що рослинна олія «забирає» і розбавляє олії чилі, а також забезпечує набагато більший об’єм олії, яку можна легше очистити. Мило містить поверхнево-активні речовини, які схоплюють рослинне масло і витягують його з поверхні.

Це також працює на руках.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.