Куріння в чайнику


9

Нещодавно я курив свиняче плече на грилі з чайним вугіллям, і у мене було багато проблем із підтримкою температури. Чи є якісь хитрощі, як використовувати суміш брикетів з деревного вугілля та шматки деревини для куріння, як це?


Я використовував вугільну змію, яка тривала більше 12 годин на грилі Вебера.
Бехакад

Відповіді:


10

Кілька пропозицій, які допоможуть підтримувати постійне тепло.

  1. Час такий, що ви лише одночасно додаєте трохи палива. Додавання половини нового палива значно охолоне, оскільки його потрібно ловити, спалювати і т. Д. Додавання 10% свіжого за один раз набагато краще, наприклад.

  2. І навпаки, якщо ти виглядаєш, ти не готуєш. Відкривайте якомога менше. Пам’ятайте, що буде відставати будь-які конкретні зміни. Якщо ви змінили вентиляційний отвір, подивіться на темп через 5 хв, а потім через 10 хв, щоб побачити, чи є тенденція вгору чи вниз, і чи прискорюється вона чи сповільнюється. Використовуйте це як керівництво до наступної зміни.

  3. Теплова маса - ваш друг. Отримайте собі відповідне каміння, цеглу та ін. Якщо у вас залишилось якесь приміщення від вашого вогню та м’яса; заповнити простір цеглинами. Вони допоможуть згладити тепло від відкриття / закриття, оскільки вони займуть простір, який інакше буде зайнято «холодним» повітрям, коли ви відкриваєтесь для заправки. Очевидно, що вам не потрібно блокувати фактичну вентиляцію.

Загалом чайник - це гарний гриль; але залишає небажаного для куріння. Стиль зміненої топки, де можна заправляти, не порушуючи коробку для готування, має певну ногу в основному з причини заправки; але з деякою практикою ви все-таки повинні мати чудово їстівні результати з чайником.

Щасливого харчування!


3
+1 для ідеї цегли. також якщо ви зможете знайти гарний товстий шматок сталі або чавуну, покладіть його між вогнем і м'ясом, і він буде виступати як своєрідна переграда.
dave thieben

6

Я припускаю, що ви говорите про гаряче куріння, а не про холодне куріння.

Тонка сталь - хороший провідник тепла, але поганий резервуар. Це означає, що температура всередині буде дуже ретельно відстежувати кількість тепла, яке виробляють брикети на той час. Це добре для швидкого приготування, але для довгого повільного приготування потрібно стабільності.

Одним із пропозицій було б додати теплову масу до системи, помістивши в решітку предмети резервуара тепла та давши їм поглинати та неухильно випромінювати енергію з вугілля. Камінь та кераміка - це обидва варіанти.

Інша пропозиція полягає в тому, щоб вугілля згоріло з рівною швидкістю. Спробуйте додавати менші партії деревного вугілля частіше.


5

Пару речей, які я побачив на деяких посадах. Не додавайте пальне, що не згоріло, під час паління. Це надає гіркий аромат, в той час як свинина приховує його дещо, досвідчений барбекю відчує його відразу. На ребрах яловичини та яловичини це знищить її прямо та зробить неїстівними. Крім того, ви повинні дозволити вогню горіти, поки дим майже не очиститься від парів і не прокине дим, перш ніж покласти м'ясо. Ви повинні побачити в парах синього та сірого диму, що додасть м'ясу гладкий аромат диму. Якщо вам доведеться додавати паливо під час процесу, спалюйте паливо, поки воно не попелиться по всій його поверхні у зовнішній посудині, наприклад, однієї з пальників деревного вугілля чи меншій мангалі.

Рекомендація щодо поставлення каструлі з водою над вогнем, є гарною порадою для прямого нагрівання там, де м'ясо сидить безпосередньо над вогнем. Причина полягає в тому, що як тільки жир починає капати на вогні, це неминуче спалахне і призведе до того, що температура зросте, а м'ясо згорить. Слідкуйте за тим, щоб каструля була більше, ніж м'ясна, щоб вона могла вловити всі крапельки і переконайтесь, що ви постійно тримаєте в ній воду. Додавання трохи оцту і яблучного соку також додасть приємний аромат.

В ідеалі, якщо ви збираєтеся регулярно вживати будь-яку кількість куріння, вам варто вкладати гроші в курець, який має фурнітуру, куріння на грилі - це завжди більш складна пропозиція.


1
+1 за не додавання згорілого палива у вогонь (та інші
ВЕЛИКИ

1

Спробуйте "Метод мініонів" (Google це) для підтримки пального. Це метод, коли у вас є грядка з не освітленими вугіллями, до якої ви додаєте кілька освітлених. Освітлене вугілля забезпечує тепло, а інші вугілля повільно запалюються протягом усього кухаря. Як тільки ви дістанетесь до бажаного тепла, легко контролювати вентиляційні отвори на дні.

Не турбуйтеся про незагорання вугілля. Поки ви не використовуєте сірника, у вас не виникне проблеми з домішками, що готуються у вашій їжі. У новому Kingsford Blue є менше і чистіших наповнювачів. Ще краще використовувати кускове або кокосове вугілля.

Для отримання додаткової інформації про метод Minion, перегляньте Віртуальну дошку оголошень Weber ( текст посилання ). У них на сайті є розділ, присвячений методу, і ви можете знайти багато допомоги на форумах щодо підтримки температури.


1

Для підтримки тієї самої температури в чайниковій мангалі на триваліші періоди часу добре працює наступне:

Візьміть брикети і сформуйте коло, де десь є проміжок. Наскільки широка і яка висота їх укладання визначає отриману теплоту, але два глибоких і один зверху - хороша відправна точка. Якщо ви запалите кільце з одного боку щілини, деревне вугілля може повільно горіти навколо кільця, що призводить до більш-менш постійної температури протягом декількох годин.

Мій друг, який навчив мене цій техніці, використовує її для витягнутої свинини.

Для копчення деревна стружка може бути розміщена зверху кола.

Якщо мій опис є незрозумілим (я не є носієм мови), можливо, ця картина, яку я знайшов під час пошуку в Google, допоможе уточнити.

Розміщення брикетів Без деревної стружки

Я сподіваюся, що фотографії показані, комп'ютер, на якому я перебуваю на блоках, не можу їх побачити.


0

Коротка відповідь - у вас завжди будуть проблеми з контролем тепла на грилі з чайником Weber.

Більш довга відповідь: Ви можете покласти з нею чудове м'ясо. Як практичну пропозицію зверху до публікацій вище, я б вам запропонував

1) перемістити все м'ясо на одну сторону гриля,

2) покладіть вугілля з іншого боку решітки

3) поставити металеву каструлю з водою над вугіллям, щоб зберегти тепло

4) переконайтесь, що вентиляційний отвір розташований над м'ясом, створюючи потік повітря від вугілля через м'ясо.

5) отримати налаштування бездротового термометра для грилю

6) використовуючи це, відрегулюйте вентиляційні отвори (почніть з нижнього отвору наполовину відкритим, а верхній на повній, як базовий, закрийте їх за необхідності для зниження температури).

Насолоджуйтесь курінням!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.