Як приготувати кальмар, щоб позбутися від смаку сечі? Які причини цього аромату?


4

Мій брат-в-законі та його buddy caught велика squid на риболовлі недовго тому назад. Вони підпалювали табір і продовжували готувати кальмарів. Після того, як це було зроблено, узяв укус і до їх подиву він покуштував жахливо. Вони сказали, що вона має аромат, подібний до сечі (я не впевнений, чому вони знають, що таке смак мочі, але оскільки ваше почуття смаку пов'язане з вашим нюхом, коли вони скуштували його, це, ймовірно, викликало спогади про запах сечі) .

Моє питання полягає в тому, що всередині кальмара, що викликає цей «смак», коли готується, і як ви готуєте кальмар, щоб позбутися цього смаку?

оновлення

Кальмар був Humboldt Squid (aka jumbo squid) довжиною ~ 5 футів. Їх спіймали живими і прибирали, тобто. кишки видалені. Мій зять підтвердив смак, як «смакував моча». :)


1
Чи можете ви, будь ласка, запитати їх, чи вони чистили і які частини кальмара вони видалили? Тому що я ніколи не мав кальмара, який мав би смак сечі, це повинно було бути щось з процесом очищення IMO.
ccalboni

Стверджується, що нирки FWIW мають слабкий смак сечі.
Peter Taylor

Що стосується "смаку сечі", у класі біології середньої школи наш вчитель охопив цю тему, оскільки в сечі існує певна хімічна речовина, яка відповідає за неприємний смак, що більшість, але не всі ми, матиме ген, який робить смак До речі. Існує невелика підгрупа людей, до якої хімічна речовина взагалі не має смаку. Отже, хімічна речовина, яка відповідає за смак, не повинна бути наслідком сечі.
ManiacZX

2
@ManiacZX: це в основному похідні аміаку.
nico

Де обов'язковий Веселий Гриллс жарт?
Midhat

Відповіді:


13

Згідно з цього сайту і підтверджений кількома іншими, яких я знайшов в Інтернеті, кальмар Гумбольдта виробляє хлорид аміаку як захисний механізм, або як побічний ефект асфіксації, або, можливо, обох.

Я не міг знайти надзвичайно надійних порад про те, як уникнути зараження, але дві точки неодноразово пропонувалися на різних дошках оголошень:

  1. Коли ви ловите кальмара гумбольдта, відсікайте його голову, чистіть і льодять негайно (на човні).
  2. при його очищенні будьте обережні, щоб не проколоти плавальний міхур.

Інша пропозиція, що неодноразово пропонувалася, полягала в тому, щоб зловити іншого кальмара.

Сподіваюся, що це допоможе. Для більш докладної поради третьої руки, шукайте в Інтернеті "аромат аміаку кальмара", і ви побачите безліч дощок оголошень і подібних джерел.


1

Я очистив багато кальмарів у свій день і з'їв кілька менше, ніж я очистив. За весь час прибирання, приготування їжі та прийому їжі кальмарів, я ніколи не стикався з такою, що пахнув або скуштував, як сеча.

Тепер типовий розмір кальмара, з яким я мав досвід, складав близько 8 дюймів у довжину тіла. Я не працював з будь-якими, набагато більшими, ніж це, можливо, це може бути чинником дивного смаку.

Коли кальмар старіє в холодильнику, він видає запах, але сеча не є тим, що вона нагадує мені.

Я припускаю, що моє наступне питання: як вони його очистили? Чи чистили вони повністю гайки? Якщо вони залишили будь-який з gutts всередині тоді що могли віддати неприємний запах та смак, хоч я ніколи не зварив до squid з це gutts досі всередині таким чином я тільки спекулюю. Краб, коли не чиститься пропперлі, видасть сильний запах, тому я починаю думати, що це могло прийти до підготовки.


1
Я думаю, що дуже актуальним тут є питання: чи був кальмар живим, коли його спіймали?
Eric Hu

@EricHu, так, кальмар був живий, коли вони його ловили.
milesmeow

0

Її потрібно замочити в молоці протягом 4 годин +

Дружина ножем відрубують верхній шар шкіри кальмара, як морква

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.