Способи прискорити цей рецепт чаю?


8

На цьому сайті є гарний рецепт домашнього чаю з прянощами "Чай"; однак для цього потрібна велика підготовка, і не вдасться працювати з моїм поточним розпорядком, який є сучасним приготуванням чаю в англійському стилі для чаю з листям: закип'ятити воду в електричному чайнику, налити в попередньо прогрітий чайник з листям, круто, скидайте в дорожній кухоль, додайте молока та цукру, випікайте двері пізно, як зазвичай. Загальний час: близько 5-6 хвилин.

Чи потрібно кип’ятіння молока зі спеціями чи я можу скинути попередньо подрібнені спеції у свій заварений чай разом із молоком та цукром? Чи можу я закип’ятити велику партію молока зі спеціями і зберігати її в холодильнику і додати до завареного чаю замість звичного солоного молока ванілі?

EDIT: Здається, я неправильно прочитав частину інструкцій; він закликає кип'ятити воду зі спеціями, а потім додавати молоко, а не кип'ятити молоко зі спеціями. Однак у коментарях наголошується на тому, що молоко також повинно закипати. Отож, справжнє питання: чи це правда, чи я можу підкидати спеції разом із листям у своєму горщику, поки чай настоюється та додаю молоко, як зазвичай пізніше?

Відповіді:


3

Цей рецепт насправді говорить, що ви можете приготувати це два способи:

Це можна зробити двома способами: кинути майже все в каструлю з водою і тушкувати, потім додайте молоко, чай і підсолоджувач і заваріть кілька хвилин; або, нехай спеції замочують на ніч у воді, потім тушкуйте вранці разом з чайним листям і молоком.

(наголос мій)

Ви пробували останнє? Таким чином, вам залишається лише нагріти речі один раз.

Я б вагався, щоб закип’ятити молоко зі спеціями, а потім зберігати в холодному вигляді, знову нагріваючи. Якщо ви вживаєте молочне молоко, тобто. Якщо ви вживаєте що-небудь, крім знежиреного (знежиреного) молока, ви отримаєте "шкіру" на верху молока, коли ви його кип'ятите - це один із класичних ознак масала-чаї для мене. Але в будь-якому випадку він стає значно менш апетитним, якщо встигає охолонути в кульки і потім знову нагріти. Я не впевнений, з якими проблемами, якщо вони виникнуть, ви зіткнетесь із вживанням молочного молока, як мигдаль чи соя.

Ви можете скинути попередньо подрібнені спеції у свій заварений чай з молоком та цукром, але смаковий профіль буде дещо іншим. Відварювання спецій з молоком і чаєм дає все час, щоб красиво розплавитися і забезпечити дійсно гладку смакову суміш. Але я не бачу жодної особливо вагомої причини, щоб ти не зміг цього зробити.

Я хотів би зазначити, що, якщо кип'ятити достатню кількість води для дорожнього гуртка чаю не потрібно більше часу робити на плиті, ніж це в моєму електричному чайнику. Додавання молока не слід робити занадто велику різницю; Я готовий зробити ставку, що після того, як ви ознайомитесь з розпорядком, ви можете дотримуватися цього рецепту і все-таки матимуть це пройти 5-6 хвилин. :)

Пуристи наполягають на тому, що спеції потрібно кип’ятити з водою, але це ті самі люди, котрі б насміхалися до вас, додаючи холодного молока до чаю. Немає жодної причини, чому ви не можете, крім того, що це може охолодити решту чаю.


У моєму чайнику з плитою, здається, потрібно більше часу, ніж в моєму електричному, і вранці у мене часто буває багато речей на плиті (скажімо, омлет, трохи курки і трохи пасти, щоб упакувати в мій обід). Тепер, коли ви це згадуєте, здається, я трохи неправильно
прочитав

@Laura "але це ті самі люди, які б знущалися над вами, додаючи холодного молока до вашого чаю в першу чергу", вибачте, але коли кип'ятити молоко, воно стає зовсім іншим, і я, безумовно, рекомендував би це робити при чаї.
cederlof

1
@cederlof Питання - це шляхи прискорити рецепт. Спосіб прискорити рецепт - це зробити його неправильно. Якщо ви уважно прочитаєте мою відповідь, ви побачите, що я рекомендував також кип'ятити молоко, тому що це дійсно не додає значного додаткового часу, але якщо вона хоче обдурити, вона може. Так, це інший аромат, але якщо вона справді намагається досягти максимальної швидкості, а не смаку, то вона може використовувати свою звичайну чайну процедуру.
Лаура

1

Вміст молока чай зазвичай становить приблизно 20% води. Я не бачу причини, чому ви не можете довести таку невелику кількість молока до кипіння на сильному вогні, поки решта чаю кипить. Це завжди можна змішати в молоці з водою, але це не є автентичним і дає мені трохи "off" смак. не впевнений, чи гострий чи психічний ефект.


-1

Будь-яка спеція має хімічні речовини, які надають аромат / аромат. Щоб отримати аромат / аромат, потрібно кип’ятити, бажано, воду. Тому його краще прокип’ятити спецію / чай з водою, яку можна заморозити. За потреби можна додати цукор / молоко (гаряче або холодне).


У мене є рецепт запеченої курки, в якому сказано, що не всі спеції повинні бути варені. Крікісний перець на салатах доводить, що не всі спеції потрібно навіть нагріти. Кусайте в паличці кориці і ви отримаєте аромат.
Yamikuronue
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.