Чому сушені гриби слід замочувати в теплій воді?


8

Я переглянув деякі рецепти в Інтернеті, які включали сушені гриби (в основному свинячі). Усі ці рецепти і це питання згадують замочування їх у теплій воді.

Чому тепла вода? Чи буде різниця, якби ви використовували холодну воду?


Деякі інструкції, які я бачив, викликають гарячу воду.
Джефф Аксельрод

Відповіді:


8

Регідратація сухофруктів і овочів у теплій воді відбувається швидко - гриби можуть зайняти 15-20 хвилин, хоча деякі сорти займають більше часу, і це, звичайно, залежить від того, наскільки гаряча вода. З холодною водою це займе набагато довше. Ви все ще можете це зробити, і, можливо, більше аромату залишиться в грибах (оскільки ви їх ефективно не готуєте трохи), але це займе години - не та річ, яку ви можете зробити без попереднього планування.


То чому люди замочують сушену квасолю в холодній воді (чи варто мені поставити інше запитання до цього)?
Мінь

@Mien: Оскільки те, що спочатку вода тепла чи ні, не має великого значення, якщо ви намокаєте протягом тривалого часу, як ви замочуєте квасолю - вода все одно остигає. Якщо я ароматизую воду з квасолі з часником або іншими ароматичними речовинами, я ніколи не даю їй охолонути, перш ніж замочити в них квасолю.
Ерік П.

@Mien: Якщо ви хочете замочити квасолю в теплій воді, можете - це часто називають "швидким замочуванням". Ви просто готуєте їх пару хвилин, а потім даєте їм настоятися протягом години, і це робить приблизно те, що робить довгий холодний замочування. (Вибачте, я якось пропустив ваш коментар.)
Каскабель

@ErikP., Замочування сушених бобів у холодній воді займає години. Замочування грибів у гарячій воді займає кілька хвилин. Якщо ви замочите гриби в холодній воді, це займе (відповідно до відповіді Джефромі) годин. Тож я просто намалював лінію далі.
Мінь

Що з питань безпеки харчових продуктів відновлення грибів у холодній воді?
Джефф Аксельрод
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.