Чи впливає вибір перців на «аромат тепла»?


8

Працюючи з варіантом цього рецепту чилі, я ретельно очистив перець від насіння та прожилок, щоб отримати «м’якший» чилі. На жаль, ця партія була майже 'занадто м'якою' (тепло мудрий, аромат був дуже хороший). Я думаю, що наступного разу навколо я залишу в деяких зернятках / жилах, щоб дати йому трохи більше 'удару'.

Питання в тому, якщо враховувати вибір перців Anaheim, poblano та jalapeno, чи не має значення аромат, який перець я дозволяю бути джерелом тепла? Я знаю, що кожен перець має свій неповторний смак, і кожен повинен забезпечити різний "рівень" тепла, але чи буде "теплий" смак по-різному залежати від вибору перцю?

[для всіх, хто цікавиться, я міняю те, що я замінюю буйволів на телячу яловичину та свіжі помідори на консерви, я не вважаю, що це може вплинути на це питання.]


2
Насправді поширена помилка, що насіння є важливим джерелом тепла; майже все тепло надходить від олії, яка сама здебільшого зосереджена в плаценті (те, що ви називаєте "венами"). Насіння може взяти трохи олії і бути трохи гарячим, але ви можете видалити насіння і не помітити великої різниці в загальній спеці до тих пір, поки ви будете зберігати плаценту.
Ааронут

Хоча я особисто не перевіряв це питання, я чув (з "поважних джерел"), що насіння є чи не є важливим джерелом капсаїцину. Так само, як я чув термін «вени, ребра та плацента», що використовується для опису внутрішньої структури перцю, який підтримує насіння.
Cos Callis

Це фактично раніше обговорювалося на Сезонних порадах . Це насправді називається плацентою і містить більшість капсаїцину, тоді як насіння майже не виробляє.
Ааронут

Відповіді:


6

Спека однакова; всі перці містять капсаїцин . У масштабі Сковілла визначає тепло з точки зору змісту капсаїцину. Використовуйте перець, який має потрібний вам аромат, і зробіть його гарячим, як вам захочеться, і ви налаштуєтеся.

А аромат окрім тепла, безумовно, зосереджений у плоті, тому ви не повинні помічати жодної реальної різниці в ароматі перцю.


Це правда, але я думаю, що питання ставилося насправді в тому, чи не дає насіння / жилки будь-якого значного аромату, окрім нагрівання капсику?
Ааронут

@Aaronut: Ой, ой, не так я зрозумів це. Відредаговано!
Каскабель

1

Це насправді не так просто, або ви можете піти іншим маршрутом, кинувши те, що у вас є, і подивитися, що це може мати для вас багато чого або не вистачає.

Не враховуючи різницю тепла у перців, є також великі відмінності в ароматах, включаючи багато ваших трьох варіантів. Вибір чилі більше схожий на 3 варіанти. нагрівання, аромат / текстура та кількість чилі та типів, що дасть бажаний результат.0

"Аромат тепла" має багато спільного з тим, як розподіляється капсаїцин в соусі, і як він міститься у твердій речовині (якщо в кінці варіння ви додали сухий чилі порошок), жирі, алкоголі (якщо є будь-які в їжі) або водні (які зовсім не добре розчиняють) фази, а також з тим, як ці фази змішуються (вода + алкоголь, очевидно, змішуються, жир + вода можуть бути емульговані або відокремлені).

Два різних чилі-перцевих препарату, що додаються кожен у кількості, яка додасть однаковий загальний вміст капсаїцину в страву, отримає еквівалентну теплоту лише в тому випадку, якщо способами приготування капсаїцин буде рівномірно розчинений.

Наприклад, 1 г сухого порошку жолокії буху не буде гарною заміною 10-20 г сушеного кайєнового перцю або 50 г деггі-мірха, навіть якщо всі варіанти є приблизно еквівалентними в капсаїцині, якщо страва дуже ситна і не готується значний час - перший варіант подасть різко гострі частинки в середній - більш м'якій суспензії до язика ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.