Коли я не можу використовувати гарбуз в рецепті, який закликає гарбуз?


8

Я навіть не впевнений, у чому різниця між гарбузовим і гарбузовим - ботаніки, здається, зовсім не визнають цього, а джерела приготування в Інтернеті суперечливі. Я, як правило, не звертаю уваги і використовую все, що є в наявності для будь-якого рецепту, який вимагає гарбуза (я не думаю, що я ніколи не пробував рецепти, які визначають кабачки). Але нещодавно я поспілкувався у чаті, де Дероберт припустив, що сквош може працювати не у будь-якій ситуації.

Коли я можу продовжувати використовувати кабачки замість гарбуза, і коли слід очікувати різниці? А яка буде різниця, просто зміна смаку чи страва повністю вийшла з ладу?

Відповіді:


6

Я згоден, що загалом інші гарбузи можна замінити гарбузом. Я спробував кілька різних типів кабачків, але, очевидно, є ще багато, що я не пробував.

Однозначно є відмінності в смаку - це, очевидно, змінить страву, але не зіпсує його.

Найбільші відмінності, з якими я стикався, - це вміст води та текстура.

Під час обсмажування кабачків час приготування може знадобитися відрегулювати для отримання продукту з необхідною консистенцією. Використовуючи пиріг як приклад - мені довелося відрегулювати приготування, щоб уникнути заповнення пирога. Очевидно, що в деяких рецептах, таких як суп, це не буде настільки важливим.

Деякі кабачки, такі як спагетті, мають строгі текстури, які не дивно, коли очікується гладка гарбуз.


4

Ну, особливе, про що я думав у чаті, це те, що коли ви смажите пиріг / цукрову гарбуз, шкірка / шкірка / шкаралупа (після того, як ви виймаєте м’якоть), не є гнучким і досить міцним. Його можна використовувати, наприклад, для миски. Якби ви замінили кабачкову жолудь, ви виявили, що шкаралупа після обсмажування навіть не може підтримувати власну вагу.

Спроба приготувати гарбузовий пиріг з іншою кабачкою цілком може звести вас з розуму через різниці у вмісті води після смаження (звичайно, при достатній сушінні в духовці це можна зробити). Текстура може відрізнятися (якась сильна, і її потрібно буде пропустити через кухонний комбайн або блендер). Смак, звичайно, різний (але, як правило, досить схожий на роботу).


2
Дружина роками виготовляла «гарбузовий» пиріг з гарбуза з буряка. Різниця лише в тому, що пиріжки смачніші, ніж ті, які роблять із консервованої «гарбуза», яку часто також роблять з кабачків: slashfood.com/2005/10/24/canned-pumpkin-is-it-really-pumpkin Нічого божевілля не бере участь, але вам доведеться враховувати вміст води.
Wayfaring Stranger

Так, butternut напевно спрацьовує - все, можливо, кабачки, як тільки ви налаштуєтесь на вміст води. Але якщо вам не вдасться підкоригувати це, ви отримаєте такі речі, як пиріг, який нежить ...
derobert

@WayfaringStranger Моя мама раніше робила те ж саме з кількома різними сортами апельсинової кабачки раніше; ніхто, хто не мав причин підозрювати, що вона до цього колись закликала її. Смак був не таким самим, як її звичайний рецепт пирога з гарбуза, але все ще був у межах "нормального" смаку.
День підлягає Firelight

0

У мене ПОВЕРНЕНО спекли невеликі хлібні кабачки, які в реальному рецепті вимагали 1 склянку гарбуза. Ця кабачка була Милою мамою , яку раніше готували. Я запікав його в 4 глиняних пекарських стравах 45 хвилин. ОГО!! Яке частування !! СУЧАСНИЙ !! Кабачки мають більш характерний аромат, ніж гарбуз, тому цей рецепт є моїм улюбленим.


Привіт, ласкаво просимо до досвідчених порад. На жаль, це насправді не відповідає на питання. Будь ласка, знайдіть хвилину, щоб ознайомитися з нашим файлом на cooking.stackexchange.com/faq, щоб отримати уявлення про те, яку інформацію ми шукаємо тут.
KatieK

1
Також ... гарбуз - це кабачок.
lemontwist

0

Я замінив гарбузову гарбуз або солодку картоплю на гарбуз, і мій гарбузовий пиріг був дуже смачним. Цукрові гарбузи не завжди доступні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.