Чому вироби з каменю та предмети голландської духовки звільнені від бактерій?


8

Коли я роблю посуд, я натрапляю на «каструлі» моєї дружини з дружини. Ці каструлі, як мені кажуть, мила не потребують. "Так само, як голландська піч". Насправді мило їх зруйнує.

Тепер я зробив це з голландськими духовками, коли я б пішов на кемпінг як дитина. Мені це сподобалось, тому що прибирання було набагато простіше (мило не було).

Але мене завжди бентежило, як це працює. Як приправа на каструлях з кам'яного посуду та голландській духовці бореться з бактеріями?

Або мило просто завищене? Чи можу я просто дати всім своїм горщикам каструлі гарненько очистити, а потім промити під гарячою водою? (Бактерії бактерії, ніби це зашкодить мені.)

Або моя дружина помиляється? Коли ми готуємо ці каструлі наступного разу, я насолоджуюся смаколиком пропонування бактерій? (Мммм, я люблю їсти старі бактерії!) ПРИМІТКА: Я ніколи не хворіла від приготування дружини.


Також дивіться відповідні кулінарні продукти.stackexchange.com
questions/

Відповіді:


5

Я не впевнений, що ви маєте на увазі під «каструлею з каменю» у цьому випадку ... але деякі гончарні вироби, які використовуються для приготування їжі, не слід мити милом.

Якщо воно засклене, то його неодмінно слід очистити милом, немає причин цього не робити.

Якщо він не глазурований, і це справді кам'яний посуд, його слід безпечно мити з милом; оскільки кам'яний посуд водонепроникний, мило залишиться на поверхні, і ви зможете його змити, тому використання мила добре.

Для водонепроникних каменів для випічки, як камінь для випічки піци, або деяких куполів, які використовуються для випікання хліба з хрусткою паровою скоринкою у французькому стилі, використання мила - це погана ідея, оскільки зазвичай мило не можна промивати. Я ніколи не пробував мити його з милом, але інструкції, що додаються до мого каменю для випічки піци, говорять про те, що камінь для випічки мильної піци зруйнований і непридатний для їжі.

Для неглазурованого глиняного посуду, який використовується для піци, хліба чи подібного, ви очищаєте його водою та / або теплом: якщо воно забрудниться чимось, що ви не зможете змитись без мила, інший варіант - спалити його, нагрівши його до висока температура в духовці, а потім чищення або промивання золи. Це вилучає "їжу" зі списку деробертів речей, необхідних для вирощування бактерій, шляхом перекочування її в менш поживну золу.


4

Вони не звільняються від бактерій, і немає причини, чому не слід користуватися милом

Голландські печі часто виготовляють із чавуну, який потім приправляють покриттям його олією, і нагрівають до тих пір, поки масло не полімеризується до твердого вибуху. Використання жорстких олій, таких як лляне насіння, як правило, покращує покриття, але практично будь-яка олія буде цею

Суворі миючі засоби та жорстке вичісування видалять цей полімер і вимагають його реформування, щоб уникнути піттингу та іржі.

Полімерний шар також з часом реформується, готуючись з маслом і на високому нагріванні

Будь-яка металева каструля, яка досить нагріта, не потребуватиме багато очищення, крім швидкого протирання, щоб бути без вмісту бактерій, але це навряд чи рекомендований метод

Звичайною безпечною чисткою буде використання миючого засобу для ручного прання та чистячої тканини для видалення з каструлі всіх продуктів харчування та не полімеризованих олій.


4

Це не особливо для типу посуду. Її пояснюють "FAT TOM", що бактерії потребують виживання та багатократних до небезпечних рівнів: їжа, кислотність, температура, час, кисень, волога.

Їжа, правильна кислотність, температура, час і кисень присутні. Волога ні.

Коли ви чистите чавун, ви зазвичай очищуєте його гарячою водою і часто знебарвлюєте його. Знебарвлення вимагає доведення його до температури стерилізації, щоб там нічого не вбивали. Потім ви злийте таку воду і негайно висушите її - часто, кидаючи її назад на пальник, доволі добре перевищуючи температуру, необхідну для знищення хвороботворних мікробів.

Потім ви зберігаєте його сухим, тому нічого не може почати рости (немає вологи).

Якщо ви замість цього зберігаєте посуд вологим, не тільки утворюється іржа, але також утворюються цвіль і бактерії.

(Я не впевнений, чому б ви не використовували миючий засіб для посуду з каменю. Зазвичай на ньому немає приправного шару, на відміну від заліза. Я використовую мило на моєму посуді. Іноді навіть кидаю його в посудомийну машину.)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.