Чи можу я з періодичністю бродити чорний часник?


8

Дотримуючись цього підручника з чорного часнику та посилаючись на це питання щодо СА , я хотів би спробувати зробити собі часник з чорного часнику та спробувати бродити часник в різний час, щоб перевірити різницю в смаку

У навчальному посібнику пропонується, що часник потрібно безперервно ферментувати протягом 40 днів, щоб перетворитись у чорний часник. Було б важко залишити мою духовку, повільну плиту або плиту з рисом невикористаною для інших приготування на місяць. Отже, моє запитання: чи можу я її переброджувати переривчасто - дістаньте часник, використовуйте плиту для чогось іншого, після чого відновіть часник і відновіть нагрівання.

Це все-таки дасть мені чорний часник?


Якщо у вас є два з відповідних приладів, і вам не потрібно користуватися обома одночасно протягом місяця, можливо, ви будете налаштовані!
Каскабель

Відповіді:


1

Простіше кажучи: Ні.

Крок 3 на eHow :

Тільки переконайтесь, що температура залишається приблизно від 130 до 150 градусів

Думаючи про бродіння пива, потрібні специфічні температурні діапазони, тому що саме це забезпечує щастя дріжджів. Не впевнений у функції в цьому випадку, але випливає, що це, ймовірно, також чутливе до температури. Дегідратор їжі, можливо, буде кращим варіантом, ніж піч.


1
Будьте уважні щодо посилання на eHow - інформація там, в цілому, може бути дуже недостовірною. Ця стаття виглядає розумною, як і біт, який ви цитуєте, але я не влада. Чи є у вас інші знання, що підтверджують це твердження?
Каскабель

Я вагався, тому подумав. Однак, як ви зазначаєте, а) саме той виглядає законно; б) це науково обгрунтовано. Я озирався, але ще нічого не маю на точний предмет чорного часнику.
занлок

Гаразд, круто. Я хотів бути дуже обережним, оскільки це потенційно є питанням безпеки, але оскільки відповідь "ні", я вважаю, що це насправді не може додати ризик!
Каскабель

Чи можу я, наприклад, перенести часник з повільної плити на плиту для рису (дуже короткий час між ними), щоб продовжити нагрівання? Або це, прямо, НІ? Я нічого не бродив - але в середині ферментованих овочів (а не часнику) добре відкрити баночку, мати перевірку, перш ніж її закрити, щоб продовжити. Також для чорного часнику?
KMC

@KMC: Я впевнений, що це було б добре. Якщо у вас другий теплий перед тим, як зробити, це просто як перемістити щось між каструлями на плиті. Він тримається при правильній температурі, і ніколи не був у повністю герметичному середовищі, тому я не бачу, що може піти не так.
Каскабель

6

ТАК. Так, ти можеш. Я тільки що зробив.

У моїй першій спробі в моїй плиті з рисом було відкрито в ньому головки часнику протягом 10 безперервних днів - результат був чорним, але сильно висушеним, як скелі (і цей процес весь час заїдав весь будинок).

Моя друга спроба включала загортання кожної головки у два шари фольги, потім поміщаючи часник у піч, що прогрівається значно нижчою температурою (зовсім немає термостата, лише лампочка) на 10 днів, в результаті чого вийшов бежевий часник. Потім я переключив його на плиту для рису на 2 дні, вимкнув, перевірив їх, потім ще 2 дні, вимкнув, забув про це на добу, перевірив їх ... ще 2 дні, вимкнув, перевірив їх ... і знайшли ВЕЛИКІСТЬ.

На це потрібно більше часу, я думаю, це не так солодко, як хотілося б ще і могло бути трохи темніше. Я бачив, як деякі корейці згадували про закінчення партії, просто повісивши часник у мішок на тиждень, так що я збираюся робити.


1

Коротка відповідь: так, ви можете приймати скільки завгодно.

"Закваска" чорного часнику - неправильне значення, оскільки процес не має нічого спільного з бактеріями або дріжджами. Швидше, що перетворює часник на чорний часник - це дуже довга і повільна карамелізація - реакція Майллара. Хоча я особисто не пробував періодично «бродити» часник, немає нічого про процес, який не можна було б призупинити на деякий час, щоб ви могли використовувати відповідний прилад. Це, безумовно, сповільнить і без того довгий процес, але все залежить від того, наскільки часто він переривається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.