Чи можна зробити слабоалкогольний Лімончелло?


7

Лимони зараз в сезон, а бруд дешева. Я хотів би зробити домашній Лімончелло.

Рецепт, який я використовую, називає дух без запаху, високий вміст АБВ (150+), як Everclear. На жаль, моя держава не дозволяє продавати високі алкогольні напої.

Чи можу я використовувати нижній АБВ, як горілку, як підставку? Чи це змінить орієнтовний час?


Я обдурив, поїхав до Коннектикуту і купив ручку Graves 95% зернового алкоголю. Незабаром всім повідомлю результати.
Джейк Макгрю

Відповіді:


4

Існує безліч рецептів лимончелло / лимончелло там, де використовується горілка. Я б посилався на той, хто спеціально закликає до горілки, а не адаптувати той, який спирається на 150 або 190 доказів Everclear.

Більш високий вміст алкоголю означає більш сильний екстракт з лимонів (не обов'язково застосовується до вилуговування цукрів, просто олій), і відповідна потреба повинна бути знижена більше. Оскільки горілку простіше просто пити і знижувати алкоголь, швидше за все, знадобиться менш простий сироп, або більше лимонів, перемішування, більш тривалий нагрівання або їх комбінація.


0

Ви повинні вміти горілку просто вживати. Я точно не знаю, але сумніваюся, що це сильно вплине на будь-яку зі змінних у рецепті. Я думаю, що краща спроба та помилка - це найкраща ставка.

Це суворо анекдотично, але мій батько робив лимончелло, використовуючи горілку, і це вийшло досить чудово.


0

Так, ви можете використовувати алкоголь із меншою стійкістю для виготовлення лімончелло. Насправді я бачив, як горілка використовується частіше ( 1 2 ), ніж колись ядерна.

Я не впевнений, який базовий рецепт дає вам незрозумілий час, але час з горілкою потрібно наполягати близько тижня. Що стосується цукру, то це багато в чому буде справою, тому сміливо міняйте кількість на свій смак.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.