Як виготовляється соус з білої піци?


8

Наскільки мені відомо, єдина відмінність білої піци від червоної піци - це соус.

Я знаю, що білий соус на молочній основі, але що це саме? Які основні інгредієнти, чи загуститься якимось чином? Чи є щось особливе, на що слід звернути увагу при приготуванні білого соусу? Наскільки вона повинна бути точно? Він повинен містити трави чи ні? Нафта? Як воно поєднується з сиром, чи повинен сир плавитись «в» його?


1
Це питання є частиною нашого щотижневого конкурсу про тег соус .
румчо

3
Технічно це не те, про що тут просять, але білу піцу визначають не соус, а колір. Часто немає соусу, і це майже як фокачча, коли тільки начинки і соус немає.
rfusca

Відповіді:


12

Соус з білої піци майже не так визначено, як червоний соус. Це багато в чому все, що ви хочете, щоб це було.

Це буквально будь-який соус, з якого ви доверху піцу, який є білим. Це часто на молочній основі (додаються вершки або сир), але це може бути і тонке пюре з пастернаку. Він може містити трави, він може містити вершкове масло, залежати від вас. Знову ж, товщина залежить від вас і все, що працює для вашої страви.


4
Тільки щоб трохи подзвонити тут, біла піца також може бути просто піца з будь-яким соусом
Джеймс

@James - так, але вона запитала про соусі з білої піци.
rfusca

7

Це часто той самий білий соус, який використовується для лазаньї, соус бешамель. Існує безліч основних рецептів з різними смаковими компонентами.

  1. Зробіть крупу з вершкового масла і борошна
  2. додати молоко і перемішати, щоб вийшов гладкий соус
  3. додайте інгредієнти для ароматизації, такі як білий мелений перець, зелень та / або сир

Я погоджуюся з rfusca, але будь-який білий соус буде кваліфікованим, коли його кладуть на піцу: o)


1
Найпоширеніший соус Бешамель, який я бачив, перерахований як "білий соус" для Піци, включає часник, протертий або смажений, доданий на етапі 3
Yamikuronue

4

Коли я роблю білу піцу, я не використовую "соус". Я вичищаю (тісто часнику) оливкову олію на тісті для піци, а потім посипаю його італійською трав’яною крупою, а потім сиром зверху.


3

Як зазначали інші, біла піца означає відсутність томатного соусу; для цього немає конкретного соусу. Сказавши це, я хотів би додати соус Альфредо (або просто присипання сиром Парміджано або пекоріно) до пропозицій про солодкі речі, які ви можете покласти на нього. Соус песто також буде працювати; Мені було відомо про місце, яке робило піцу в римському стилі, яка робила піцу з песто та картоплею. Останньою ідеєю є біла молюска в стилі Коннектикуту - яка буде відрізнятися залежно від того, про яку людину ви просите, але мені подобаються перетасовані м'які оболонки, часник, оливкова олія, а також петрушка, орегано і, можливо, розмарин із сиром зверху.


О-о. Мені є місцева піцерія, яку керують деякі грецькі іммігранти. Вони роблять смачну піцу з молюсків.
Престон

1
У мене є місце за кутом, яке встигає, але це не в звичайному меню. Я думаю, що це особливе замовлення. Крім того, я не думав згадувати про це, адже це не обов'язково пов'язано з білою піцами, але деякі частини світу використовують крім соусів інші соуси - я вірю в частинах східної Азії (я хочу сказати, Гонконг) соусом з барбекю. поширена, і на Кубі вони, мабуть, використовують гірчицю, з томатним соусом або без нього.
BrianX

2

Особисто мені подобається намазати на тісто якусь приправлену і трав’яну суміш з рикоттою та оливковою олією.

Накиньте кілька нарізаних зелених оливок, артишоків і фети, і ви влаштуєте собі вечірку.

Не забудьте трохи помити часникове масло для скоринки. Ммм.


2

Я є власницею піцерії з Нью-Йорка, і за моїм досвідом та цією областю біла піца традиційно є тією, яка оснащена моцареллою з долопами рікотти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.