Причина (-и) того, що не робити запаси жирною рибою (лососем)?


8

Складати запаси з жирної риби часто не рекомендується, але в чому полягає велика справа? Це просто смак справді поганий?

Відповіді:


11

Лосось або тунець складе дуже сильний ароматизований запас і матиме багато олії, яка покриває ваш язик. Не те, що ви шукаєте, якщо хочете легкого рибного соусу з яскравим ароматом.

На традиційній французькій кухні вам потрібні загальні запаси (риба / коричневий / курка / телятина), які можна використовувати для широкого асортименту соусів / страв, тому наявність запасу лосося навколо не відповідає цим критеріям.

Тим не менш, я працював у ресторані, який весь час виготовляв рибний запас з лососевих кісток, оскільки його в основному використовували в домашніх стравах, дуже міцному віджиманні Західного узбережжя на Bouillabaisse. Будь-який справжній Фречман повернув би нам спину з огидою за те, що ми зробили, але чорт забирає, це чудово смакувало і клієнти це любили! Для будь-яких інших рибних соусів ми використовували традиційні кістки білої риби.

FYI ... Японські страви вживають пластівці боніто (тунець) для приготування даші (sp?), Яка є бульйоном з рибним ароматом для супу місо, а також інших предметів.

Тому в основному те, що я говорю, якщо жирний рибний запас виконає роботу за вас, і ви задоволені цим, тоді займіться цим. Просто пам’ятайте, що якщо ви намагаєтеся скласти класичний рецепт, то використання нетрадиційного інгредієнта зіпсує це.


Я сьогодні читав у книзі Джеймса Петерсона "Соуси", що можна використовувати запас з жирної риби, якщо ви робите соус із червоного вина.
cptloop
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.