Чи є спосіб зробити фалафель без глибокої смаження?


9

Я бачу на цьому відео, як кульки фалафеля повністю занурені в олію. Чи існують інші способи (наприклад, випічка) для приготування кульок фалафеля після формування кульок? Примітка: я не прошу рецептів.


Вони такі гарні в смаженому філе, чому б ви хотіли це забрати?
dpollitt

3
Якщо ви турбуєтесь про вміст олії в їжі, якщо температура масла залишається високою (понад 350 ° F), і ви витягуєте фалафель до того, як барботаж припиниться, фактична затримка олії в їжі ДУЖЕ низька, що багатьох дивує. Сковорода на сковороді фактично поглинає більше олії, оскільки олія з низькою температурою, яка сидить на відкритій частині їжі, може засвоювати краще, ніж олія з високою температурою, яку виганяють парою. Однак, якщо ваша потреба полягає лише в тому, що велика кількість олії готувати з непрацездатністю, тоді читайте далі.
Сем Лей

4
Навіть при оптимальній температурі для використовуваної олії ви отримаєте приблизно 10% + збільшення калорій олії через поверхнево поглинене масло в таких предметах, як фалафель. Поглинання олії відбувається після того, як ви виймете їх з масла, отвори, з яких витікала вода, охолодіть і всмоктуйте поверхневе масло. З картоплею ви відбиваєте кошик, щоб видалити зайву олію, але робити це за допомогою фалафеля порушить їх. Одним із способів зупинити це поглинання є глазурування фалафелю перед глибоким обсмажуванням такою желеподібною речовиною, як метилцелюлоза. Експерименти над цим потрібно :-)
TFD

Відповіді:


9

Виростаючи, мама завжди пекла їх. Вони виходять трохи сухішими, ніж якщо ви їх смажили, але не перемелювали. Вони готуються близько 15-20 хвилин при температурі 400 ° F (~ 200 ° C) або до золотистого і хрусткого зовні.

Крім того, ви можете їх обсмажувати, як пропонують інші відповіді.

Або ви можете розділити різницю і запекти їх в духовці. Якщо ви незнайомі, Google може ознайомити вас із процесом. Ось хороша стаття щодо НПР для початку роботи: http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=130673515


2
Я міг уявити, що це вийде досить добре. Зокрема, при використанні способу смаження в духовці - чищення олії на зовнішній стороні фалафеля допоможе запобігти випаровуванню. І я б подумав бити темп до 450f.
Шон Харт

2

Ви можете обсмажити їх, якщо будете обережні (6-12 мм олії). Це допомагає покрити кульки житнім борошном або подібним до смаження. Залиште їх в спокої, поки дна не стануть добре коричневими, потім обережно переверніть металевою ложкою. Якщо під час повороту у вас виникають проблеми з їх розривом, ви можете трохи їх вирівняти від ідеальної форми кулі. Однак це найкраще зробити, як тільки ви їх покладете в олію.


2

Просто обсмажте їх на сковороді з кількома столовими ложками олії, як у вас фрикадельки, ви не отримаєте однакове все коричневе підрум’янення, але це вийде.


2

Ми не смажимо, не обсмажуємо та не печемо наші фалафелі. Замість цього ми кладемо їх на антипригарну решітку (таку ж мангал, яку ми використовуємо для приготування млинців тощо). Я уявляю, що сковорода з антипригарним поводом зробила б те саме.

Ми взагалі не вживаємо жодної олії. Залежно від вашої антипригарної поверхні, можливо, вам доведеться розбризкувати її PAM або щось подібне.

У нас виходить досить приємне підрум’янення, але ми закінчуємо форму круглої пиріжки замість кулі. Ми виявили, що охолодження тіста за годину до готування дуже допомагає забезпечити, щоб тісто залишалося разом. Я не знайшов їх сушкою, ніж коли я їх смажу. Рецепт, який я використав, були дівчатками Looneyspoons у їхній новій книзі рецептів. Це спрацювало дуже добре.


1

Фалафель можна запікати в духовці близько 20 хвилин, використовуючи кілька столових ложок олії близько 200 ° C (392 ° F). Ви повинні бути обережними при формуванні кульок, щоб не зробити їх занадто великими. Краще зробити їх трохи тонкими, щоб переконатися, що вони добре приготовані, і допоможуть запобігти болі в шлунку. Після випікання або смаження, ви можете скористатися паперовим рушником для всмоктування зайвої олії.


0

з легким покриттям ріпаковою олією або олією з високою температурою диму, і смаженим повітрям

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.