Хаманташен просто не щипався і міцно тримався


8

введіть тут опис зображення

Я зробив досить простий і легкий рецепт hamantaschen вчора ввечері, і він вийшов дуже добре. Єдина заміна, яку я зробила, - збити 3 яйця на 3 столові ложки подрібненого, гелевого насіння льону в 9 столових ложках води. Я по суті не знайомий з тістом, і не був впевнений, що чекати. Він мав чудову текстуру крихти, пісочного печива, але я наткнувся на тісто, розгортаючи / розкручуючи під час випікання.

Тісто було добре працювати, добре розсипалося і не розпадалося. Однак було дуже сухо. Дві основні проблеми, які могли бути наслідком цього, полягали в тому, що кишені не защемлялися по краях, і коли я залишав їх охолоджувати, вони дуже швидко висихали. У другій партії я намагався змочити краї водою, щоб побачити, чи це допоможе склеїти їх, але безрезультатно. По-третє, тісто стало дуже негнучким, і я використав трохи олії ріпаку, щоб послабити його назад, але це мало допомогло.

Оскільки про нього говорять як про жорстке тісто (автор рекомендує охолоджувати тісто протягом ночі), сухість тіста сама по собі, можливо, не була проблемою. Також, хоча автор каже, щоб "змішати" п'ять з половиною склянок борошна з рідиною, я виявив, що мені потрібно скласти чашку за чашкою, потім замісити до чотирьох склянок, в кінцевому рахунку скоротивши рецепт на півсклянки борошна. Оскільки висихання під час охолодження фактично не вплинуло на тісто (з точки зору смаку, текстури), мене найбільше турбує питання, чому кишені після випікання в багатьох випадках закінчилися плоскими, а не маленькими кишенями консервів сливи.

З таким тістом і таким рецептом, що я міг би зробити, щоб забезпечити кращі щіпки?

  • Чи підходить кількість пекарського порошку? Рецепт не вимагав жодної солі, але я додав трохи для аромату; це могло бути проблематичним у спричиненні надмірного зростання?
  • Заміна льоного яйця мала б рівну кількість вологи до яйця, але чи викликала б вона таку сухість при змішуванні? Результати тіста були гарні на смак, просто не структура.
  • Можливо, проблема надмірного замішування була проблемою; чи занадто сильне замішування гальмує здатність борошна дотримуватися себе?
  • Я, як правило, не використовую тільки масляні тіста завдяки їхнім сушильним результатам, чи покращили б прилипання / сплайсинг більш важких жирів або яблучний соус?
  • Безсумнівно, із зображення, поданого вище, я раніше цього не формував. Чи могла бути винна моя техніка пощипування? Чи є в цьому секрет? Я також бачив їх складеними; чи складання кутів дає більш гострі краї, ніж прищипування?

Відповіді:


3

Здається, розгортання та витікання печива Hamantaschen не є рідкісною проблемою. Звичайно, заміна яєць з льону може, ймовірно, також сприяти розгортанню, але ось кілька порад від того, хто пев печиво Hamantaschen певний час.

Поради щодо створення ідеального Хамантасхена

1) Знайдіть чудовий рецепт тіста. Часто проблеми, які виникають у людей з випічкою гаманташена, можна віднести до неповноцінного тіста. Ось два бездоганні, смачні рецепти тіста, які я дуже рекомендую. Їх легко обробляти і формувати, і вони забезпечують чудові результати при запіканні:

Тісто з гаманташен без молока

Тісто з маслом Хаманташен

Звичайно, ви можете використовувати ваше льняне яйце, замінене на яйця, про які просять рецепти.

2) Розкачайте тісто товщиною до 1/8 дюйма (або менше). Ви хочете, щоб ваше тісто було якомога тонкішим, при цьому ще було досить густим, щоб зберегти структуру печива. 1/8 дюйма, здається, магічне число; іноді я розкочую шахту навіть тонше. Для отримання більш тістоподібної текстури можна згортати її товще, але пам’ятайте: чим товще тісто, тим важче воно буде обробляти та формувати. Густе тісто також більш схильне до відкривання / розтікання в духовці.

3) Використовуйте густу начинку, яка не буде бігати / плакати від печива під час випічки. Знання належної консистенції гаманташенської начинки вимагає досвіду, оскільки кожен тип начинки дещо інший. Макова начинка має зовсім іншу текстуру, ніж, наприклад, фруктова начинка. Хороша начинка повинна бути дещо густою, щоб вона не бігла.

4) Наріжте своє гамантащенне тісто на 3-дюймові кружечки (або більші) перед тим, як заповнити і скласти на трикутники. Все, що менше 3 дюймів, буде складно скласти навколо обраної начинки.

5) Більшість начинок можна охолодити перед тим, як використовувати для заливки гаманташен. Я виявив, що начинки на основі фруктів, маку та вершкового сиру, як правило, простіше працювати, коли вони охолоджені в холодильнику. Процес охолодження згущує начинки і робить їх менш липкими, що полегшує їх обробку, коли ви збираєте гаманташен. Не всі начинки допомагають охолодженням, однак - особливо начинки на основі шоколаду, як Nutella, які затвердіють при тривалому охолодженні. Перевірте рецепт начинки, щоб побачити, чи рекомендується охолодження.

6) Не переповнюйте свій хаманташен. Використовуйте 1 чайну ложку начинки на печиво hamantaschen. Не вживайте більше 1 чайної ложки. Однак спокусливим може бути розміщення великої кількості смачної начинки в середину печива, використання більше 1 чайної ложки може призвести до того, що ваш гаманташен розкриється і просочиться в духовці. 1 чайна ложка вдосталь, особливо, коли ви ріжете кружечки тіста на 3 дюйми ... це ідеальна кількість начинки.

7) Складіть свої трикутники правильно! Використання правильного методу складання допоможе вашому хамантечеві триматися разом і створити красиву форму.

введіть тут опис зображення

Будь ласка, щоб сторони були складені так, щоб кожна «сторона» мала «кінець», що знаходиться вгорі, і «кінець», який знаходиться внизу, в моді складання верхньої частини коробки. Це допоможе запобігти розгортанню файлів cookie.

Також зверніть увагу на кроці 5, щоб щільно, але міцно затиснути кожен з 3 кутів.

Джерело: http://theshiksa.com/2012/03/01/how-to-make-perfect-hamantaschen/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.