Скільки різниці розміщення полички в духовці робить остаточним результатом торта?


8

Не усвідомлюючи, що я тримав торт на центральній полиці в духовці, тоді зрозумів, що поличку можна розмістити і в нижній частині духовки.

Чи має це величезна зміна у кінцевому результаті?

Якщо я поставлю поличку на дно, а потім укладаю пироги один на одного в духовку на 28 літрів, це буде мати сенс?

Чи потрібно в таких ситуаціях бути обережними?

http://www.bajajelectricals.com/Majesty-OTG-2800TMC-pc-391-66.aspx


Ви використовуєте конвекційну або конвенційну духовку?
Мієн

Відповіді:


8

Так, це має значення. У звичайній духовці (навіть у такій, що має конвекційний вентилятор) все, що розміщується на нижній стійці, буде поглинати менше випромінювального тепла від елемента духовки. Це означає триваліший час приготування і, можливо, необхідність встановлення більш високої температури.

Якщо ви дотримуєтесь рецепту, то найкраще використовувати ту саму стійку, у якій написано рецепт. Якщо в рецепті не вказано, він зазвичай призначений для центральної стійки.

Тепер використання іншої стійки абсолютно відрізняється від фактичного випікання однієї речі поверх іншої речі, на більш високій стійці. Це суттєво вплине на те, що знаходиться внизу, і якщо воно особливо чутливе до часу та температури (багато хлібобулочних виробів), то, швидше за все, цілком вийде з ладу. Одного разу я намагався випікати два шарики кремових листків, а ті, що знаходяться внизу, ще були практично сирими до того моменту, коли була зроблена верхня частина. Я сумніваюся, ви знайдете набагато кращий успіх у тортах.

Конвекційний вентилятор може допомогти в цьому випадку, але я все ще не думаю, що цього достатньо, щоб компенсувати температурний градієнт, який ви створили, "затьмаривши" одне блюдо під іншим у тій же духовці. Ви буквально блокуєте тепло, не доходячи до нижньої страви.


1
Я весь час готую торти в моїй конвекційній тостері ... жодного питання.
rfusca

Тоалетні печі @aaronut досить хороші для тортів. Але в них різниця між стелажами ще більша, оскільки вони нагріваються в основному від прямого випромінювання від нагрівальних елементів, набагато більше, ніж у звичайних духовок (де конвекція відіграє більшу роль).
румчо

Гаразд, я видалив коментар щодо тостерової печі ... все ще думаю, що це якась тупа, але я можу побачити, як вона працює в конвекційній тостерній печі (не звичайній).
Ааронут

2
У кожній духовці, якою я колись володів, тепло виходить із дна духовки під час випікання, таким чином, верхня стійка призводить до менше випромінюваного тепла до дна каструлі, випікання на нижній стійки призводить до більше. Верхній нагрівальний елемент використовується при обробці. У газових плитах нижній ящик часто є бройлером, розміщеним під полум’ям, яке нагріває духовку, замість того, щоб у верхній частині печі мали зайвий бройлерний елемент, як це роблять електроплити. Деякі духові шафи можуть використовувати елемент бройлера разом з одним нижче, щоб забезпечити більш рівномірне випромінювання тепла, але це, звичайно, не універсально.
Теодор Мердок

1
У нашій теперішній духовці є два налаштування: запікати (нагрівати лише знизу) та панірувати (нагріти зверху, з п'ятьма різними рівнями занадто гарячого). Приємно чути, що багато духовок розроблені краще, але я підозрюю, що дешеві печі для випікання / печення, ймовірно, все ще виробляються та продаються. Однією з перших рекомендацій у програмі Cooking for Geeks (2010) є чітко для цього типу печі, рекомендуючи додавати великий камінь для випічки, постійно поміщений на нижню стійку, як дифузор тепла, щоб запобігти виду "згоріло на дні, але все ще не підгоріло". результат, типовий для дешевих печей, як у нас.
Теодор Мердок
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.