Як можна зберегти велику кількість часнику?


8

У мене багато часнику, який ще свіжий. Як легко зберегти його, щоб згодом його можна було використовувати для різних цілей?


Я відредагував ваше запитання, щоб запитати конкретно про збереження. Запитувати взагалі "як я можу вживати багато часнику", це точно не вдале запитання для цього сайту; такий тип запитань занадто широкий і схильний до виклику думок, опитування та розширеного обговорення.
Каскабель

Я вважаю, що просто залишаючи часник в спокої, він змушує прорости. Це робить текстуру гумовою і трохи змінює аромат.
Даніель

Відповіді:


9

Очистіть цибулинки часнику і подрібніть їх (або продовольчо). Потім розподіліть подрібнений часник в корисних одиницях і заморожте їх на аркуші печива. Як тільки вони замерзнуть, зберігайте грудочки-о-часник в зручній посудині в морозилці. Потім ви можете одночасно витягнути одну грудку з морозильної камери і використовувати її.


Я завжди чув, що фарш або подрібнення трав / спецій зменшує термін їх зберігання. На жаль, у мене немає джерел для цієї ідеї: чи знаєте ви щось, що це підтверджує чи спростовує?
Гері

Гарна порада. Зручне судно повинно бути герметичним. Вакуумуйте, якщо можливо.
BaffledCook

1
@Fantabulum подрібнення / подрібнення трав / спецій зменшить термін їх зберігання (ви, по суті, проникаєте в природний шар захисту рослин від бактерій), але оскільки часник негайно заморожений, це не повинно бути проблемою.
Jay

подрібнення цибулин робить їх непридатними для рецептів, які вимагають їх цілих.
loscuropresagio

5

Як правило, це заплетене, а потім повішене, щоб висохнути, але я не впевнений, якщо ви маєте на увазі, що він такий свіжий.

Він буде тримати кілька місяців у прохолодному, сухому, темному місці, якщо ви будете тримати цибулини цілими. Якщо у вас немає підвалу, рідко використовуваний внутрішній шафа добре би спрацював.


4

Ви можете легко помістити його в морозильну камеру, де він може довго перебувати.

Як би там не було, якщо ви шукаєте рецепт, щоб використовувати його, коли він ще свіжий, погляньте на це . Це італійський рецепт.


@Daniel "Курка з 40 зубчиками часнику" - це також досить гарне блюдо з легкими рецептами Google.
Грегор Томас

3
Давайте спробуємо не вникати в гру з переліком страв, в яких використовується велика кількість часнику. Якщо людей це цікавить, загляньте в чат протягом дня, і я впевнений, що ви отримаєте багато пропозицій щодо рецептів.
Каскабель

Я виявив, що введення матеріалів прямо в морозилку змінює текстуру. Коли речовина відтає, клітини гальмують і матеріал стає губчастим. Для деяких овочів бланшування допомагає, не впевнений, що це стосується часнику жорстким.
Даніель

@Daniel: Хоча це насправді має значення часнику? Мені важко думати про використання часнику, в якому ви помічаєте текстуру для початку. Смажене, мабуть? Але це виходить настільки м'яким, що я сумніваюся, якась шкода від замерзання мала б значення. Більшість інших речей - це нарізаний / фарш і, швидше за все, приготований, і ви ніколи не дізнаєтесь, якщо аромат недоторканий.
Каскабель

4

Покладіть шар солі в банку, потім шар очищеної гвоздики, потім шар солі знову і продовжуйте, поки банку не заповниться. Потім закрийте кришку і тримайте в холодильнику. Збережений часник може протриматися до декількох років.


як щодо занурення його в солону воду?
Даніель

Ніколи цього не пробував. Однак подрібнення часнику і змішування пасти з розумною кількістю солі також добре працює. Це, очевидно, буде досить солоним, і спектр можливих застосувань буде обмежений.
JohnEye
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.