Як глибоко смажити цвітну капусту?


5

Я намагався глибоко смажити цвітну капусту (без панірування; я НЕ роблю темпуру), але вони виявилися м'якими.

Я бачив, що це зроблено по телевізору, де цвітна капуста свіжоприготований і виявляється хрустким. Але коли я спробував зробити це, цвітна капуста закінчилася м'якою і дещо сирою. Я збільшив час смаження, що може допомогти випаровувати вологу всередині цвітної капусти, але потім вона стала м'якою і сирою з маслом замість води.

Чи є у мене підготовка до цвітної капусти, чи є щось особливе, що мені потрібно додати до нафти?


Перш за все, які овочі вони смажили по телевізору? Я бачу, що це працює на овочі з крохмали ... але, безумовно, не на щось на зразок лука, який виготовлений переважно з води. Вам знадобиться тісто за щось подібне. Навіть дуже тонка робота.
Jay

Цвітна капуста точно. Звичайна цвітна капуста. Я глибоко підсмажив його, і він перетворився на мокрій з сумішшю масла і води ..
KMC

1
flowerettes або нарізаний? Я здогадуюсь стовбур більш довгий приготування їжі ніж квітка та вечір 2 з нарізанням би зменшив час смаження ... тільки здогадка. Вони не будуть мати шанс на коричневий, тільки тепло через, не йдучи мокрим приготованим. Я вважаю лише секунди, поки вони не досягають гарячої мінливості в 160c
Pat Sommer

Flowerettes (я навіть не знаю, що це слово існує ..). Це рука очищена (і обривається).
KMC

4
Квітки, хлопці. Просто FYI.
heathenJesus

Відповіді:


4

Спочатку потрібно накрити м'які овочі в яйце або тісто. Звичайно вегетаріанська пара спершу готується, охолоджується, потім яєчко миється або злегка збивається, а флеш глибоко обсмажується в гарячому маслі лише для того, щоб встановити тонке тісто

Спробуйте індійський пікантний горох / борошно нута борошна


0

Свіжий цвітка капуста, безумовно, не заморожена. Поливайте від 5 до 10 хв.


Чому не заморожені? Я зрозумів, що ви не хочете заморожуватися, тому що кристали льоду, що розбризкуються, коли глибоко смажиться, але якщо ви все ж кип'ятите його?
Robert
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.