Чи одне і те ж - маскарпоне і згущений крем?


8

Подаючи моїй маскарпоне з французьким тостом моїй матері, вона вигукнула: "О, це той згущений крем, який я мав, коли я була маленькою дівчиною!"

Чи одне і те ж - маскарпоне і згущений крем?

Якщо ні, то які відмінності?

Відповіді:


9

Вони абсолютно різні.

Збивна вершка, яку ще називають кремом Девоншир, виготовляється нагріванням непастеризованого молока, поки на поверхні не утворюється шар крему. Потім суміш охолоджують, і вершки знежирюють. Вміст жирного жиру становить від 55 до 63 відсотків. На відміну від кремового фріше, це не культивований молочний продукт, і його зазвичай їдять як супровід чаю до котлет або хліба. Збиті вершки також природним чином згущуються в процесі нагрівання, тоді як винна кислота (згущувач) додається до маскарпоне для створення більш міцної і гладкої текстури.

Маскарпоне класифікується як сирний сир, на відміну від згущених вершків і кремового фріше. Вміст жиру в маскарпоне становить 25 відсотків. Він виготовляється шляхом нагрівання вершків і додавання в суміш винної кислоти для подальшого її загущення. Потім суміш охолоджують і проціджують, отримуючи маскарпоне з кремовою текстурою. Маскарпоне можна використовувати як десертну начинку або як загусник в пікантних соусах. Деякі методи виробництва маскарпоне вимагають спочатку культивувати крем перед нагріванням та змішувати його з винною кислотою.


Добре, схоже, це була моя помилка. Я не зміг знайти жодної інформації про виготовлення маскарпоне у своїх книгах, але видалив голоси на основі сторінок, на які посилається Вікіпедія.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.