Як я можу зробити свої домашні картопляні клинки хрусткими?


8

Як зробити так, щоб мої клини вийшли красивими і хрусткими в духовці?

Зазвичай я приправляю їх сумішшю каюну, додаю крихітну олію і готую їх у духовці на фан-випічці приблизно при 200 градусах (Цельцій). Вони виходять нормально, але не дивно.

Що я можу зробити, щоб вони вийшли набагато більш чіткими, використовуючи звичайну побутову піч? Чи могло б більше олії покращити їх текстуру, чи мені потрібно їх розсипати?


Хоча це не безпосередньо картопляні клини: я люблю хрустку картоплю містера Олівера. Закип’ятившись, струсивши в горщик, потім трохи підштовхнувшись і запечившись : jamieoliver.com/recipes/vegetables-recipes/… Ви, звичайно, можете приправити їх за смаком трохи каюнового порошку.
eckes

Відповіді:


8

Ви можете покласти їх у каструлю з киплячою водою на 3 або 4 хвилини (не так, щоб їх приготували), перш ніж поставити їх у духовку. Картопля з зовнішньої сторони клинів трохи пом’якшиться і звариться, що допоможе стороні трохи хрустити. Переконайтеся, що ви дозволите їм повністю стекти, перш ніж поставити їх у духовку.


3
Погодився, але я б робив це більше 3 або 4 хвилин - більше, як 8. Більш пухнасті краї, чим чіткіша шкіра. Закип’ятіть їх, потім добре процідіть і дайте їм просохнути на сковороді протягом десяти хвилин, потім акуратно струсіть, щоб розбити краї; ці зірвані краї згодом чудово
хрустять

3
Мене вчили трясти в колладері, щоб роздути сторонні сторони. Це простіше з менш вареною картоплею. Над вареними і вони, як правило, розпадаються. Звичайно, пушинка творить чудеса для хрусткого зовні.
Олексій

3

Після кипіння кілька хвилин у воді злити, поставити кришку і струсити (але обережно, щоб клини не зламалися). Це розірве поверхню. Отримані шишки можуть прогріватися більш повно і втрачають більше вологи, що призводить до хрусткого стану.


3

Я також погодився б із пропозиціями інших людей про кипіння протягом 7-10 хвилин з наступним струшуванням. Крім того, я отримав би гарячу олію перед тим, як додати картоплю. Або поставте піднос з олією в духовку за кілька хвилин до приготування, або попередньо нагрійте піддон і масло на варильній поверхні, перш ніж переносити в духовку (переконайтесь, що ваш випікальний лоток витримує температуру варильної поверхні).


2

Я зазвичай пару-мікрохвильову пікаю цілу картоплю, потім нарізаю їх на клини і даю їм паритися на добрі кілька хвилин. Насправді можна побачити, як картопля стає білішою і сухішою біля країв. Мікрохвильова піч здається мені кращим, ніж кипіння на цій стадії, щоб мінімізувати воду. Потім я струшу їх у пакетик з оливковою олією для покриття, а потім посипаю карибською приправою. Потім запікайте. Випікання довгих і нижчих працює також краще, ніж занадто сильна спека. У мене раніше вони були такими хрусткими, вони майже як черепки скла, це приголомшливо!


1

Готуйте їх гарячіше. Я готую шахту при 425 або 450 F, що становить 220 або 230 С. Це має значення. Я кидаю їх в олію, іноді з сіллю і розмарином, і викладаю на симпатичну форму для випічки. Я тримаю їх трохи один від одного, намагаючись не торкатися, щоб пар міг вийти. Вони підрум’янюються, навіть пухирчасті і хрусткі, як це смажена картопля.

Щоб було зрозуміло: я не парбую, не покриваю їх нічим іншим, як олією. Температура духовки і гумовий аркуш на сковороді для випічки роблять трюк.


0

Що сказали всі .. пар відварити їх, тоді приправляйте їх, коли охолоне пальто в кукурудзяному борошні і трохи олії, і випікайте приблизно на 200. Якщо ур-клини дуже великі, зменшіть тепло, але готуйте довше, щоб зовнішнє горіння також спробуйте і випікайте потім добре викласти на папір для випічки. Мої солодкі картопляні картоплі поставляються ідеально, як цей х

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.