З якою метою служить кава в рецепті шоколадного торта?


8

У мене є рецепт шоколадного торта з шоколаду. Він побудований не так, як більшість тортів, але завжди виходить нормально. Я завжди цікавився, що робить кава в рецепті?

Кава просто є додатковим ароматом? (Торт ніколи не сильно смакує кави.) Чи можу я скористатися дешевою розчиненою кавою, або кава більш високої якості змінить значення? Чи робить кислота в каві щось? Чи дійсно температура кави має значення?

Ось рецепт:

3 склянки борошна, 2 1/2 склянки цукру, 1 1/2 столової ложки харчової соди, 1/2 ч. Ложки солі, 1 склянка несолодкого какао-порошку, 1 1/3 склянки рослинного масла, 1 1/2 склянки кефіру, 3 яйця, 1 1/2 склянки свіжозавареної гарячої кави , 1 столова ложка чистого екстракту ванілі

Повільно з’єднайте борошно, цукор, харчову соду, сіль і какао-порошок. Збийте (на середній швидкості) в олії та пастороннім молоці. На низькому рівні змішайте яйця, по одному. Додайте гарячу каву та ваніль і перемішайте на низькій швидкості.

Розділіть на дві 9-дюймові круглі сковороди і випікайте при температурі 350 ° протягом 30-35 хвилин.

з десертів Капріала Капріаля Пенса та Меліси Кері


1
Якби кава була тільки для аромату, то я міг би замінити її на 1 1/2 чашки гарячої води, правда?
KatieK

Кеті, це не звучить правильно - ти можеш замінити каву водою, якби хотіли НЕ аромату.
Рік Г

1
@RickG - В дусі "наукового" експерименту я міг зробити один пиріг з кавою, а один - з гарячою водою, щоб визначити наслідки кави. Я думаю, що обидва експерименти все-таки мали б шоколадний смак.
KatieK

Відповіді:


12

це, мабуть, там, щоб додати глибину аромату, оскільки шоколад і кава так добре доповнюють один одного. Я використовував миттєвий вид у подібних рецептах, і це просто чудово.


6

Якщо ви додасте каву до рецепту з шоколадом, кава посилить шоколадний смак і, як правило, ви не будете смакувати кавою. Я не впевнений у вашому випадку, оскільки це багато кави.

Ви напевно можете використовувати миттєвий порошок еспресо або щось подібне.

Я не думаю, що температура нічого не робить (переконайтеся, що вона не надто гаряча, або ви будете готувати яйця). Я думаю, що там є, щоб переконатися, що ви використовуєте свіжу каву (яка має кращий смак, ніж стара кава).


1
Я схильний вважати, що миттєвий порошок еспресо прекрасний, навіть коли аромат кави є досить помітним, хоча, можливо, кавовий пурист не погодиться. (Це також чудово підходить для випічки, оскільки ви можете розчинити в ньому невелику кількість рідини та отримати весь аромат, не додаючи стільки води.)
Cascabel

Можливо, але я сам цього не пробував. І так, це дає вам більше контролю, ніж звичайна кава.
Мієн

У мене є рецепти, які вимагають приготування кави, яку я дійсно НЕ МОЖУ витримати. Натомість я використовую порошок миттєвого еспресо, який дає хороші результати.
Rick G

2

кава підсилює шоколад / какао для отримання більш шоколадного торта. Я не думаю, що ви повинні мати можливість скуштувати каву, але факт, що ви можете скуштувати каву, говорить про те, що або занадто багато кави, або його занадто сильна, щоб виправити це, ви можете спробувати зменшити кількість кави або спробувати з миттєвим кава, як я вважаю, вона не настільки сильна, я також не думаю, що використання розчинної кави призведе до надто великого значення. Більшість рецептів вимагають приготування кави. А якщо він просить гарячої кави, то переконайтеся, що саме цим ви користуєтесь.

Особисто я спробував би спочатку використовувати каву замість свіжозвареної, і подивіться, як це смакує.

Торт не буде таким шоколадним без кави, однак якщо ви бажаєте його вийняти, ви можете просто замінити однакову кількість гарячої води на кількість кави, вказане в рецепті.

Сподіваюсь, це допомагає.


0

це просто заміна води для додавання, безкоштовного аромату у вашому торті. це як приготувати суп чи тушковану закуску з куркою чи овочами, а не просто водою. ви можете отримати той же ефект, якщо додавати воду та розчинну каву / еспресо. кава та шоколад - найкращі друзі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.