Чому мій бріош ​​не піднявся?


5

У ці вихідні я спробував скласти цей рецепт для бріошу. Я зробив перший крок і поєднав молоко, дріжджі, 1 яйце і 1 склянку борошна, що спричинило дуже великі скупчення, а потім додав цукор.

Потім я зробив 2-й по 5-й крок, але грудочки залишилися, і тісто було дійсно мокрим (як тісто для млинців), тому я спробував додати більше борошна, поки не отримав щось на зразок консистенції. Потім я накрив тісто і поставив його на вільну зону, яка була тепла протягом 2,5 годин, але мої дріжджі не піднялися, і тісто все ще було в ньому скупченнями. Я чекав довше, але нічого, тому мені довелося його викинути.

Мені дуже хотілося спробувати цей рецепт ще раз, тому я буду вдячний за будь-яке розуміння того, що я зробив не так.


Яка була консистенція після додавання борошна? Бріош повинен бути дуже вологим / липким.
djmadscribbler

Коли я додав початкове борошно, це була консистенція тіста для млинців, але я додав ще близько 1,5 склянки, і це було дуже липким, але більше схожим на бісквіт, який, я думаю, був би добре, якби він піднявся.
Luz_Ramirez

Відповіді:


2

Спочатку спробуйте перевірити свої дріжджі (змішайте 110 ° F води, трохи цукру та трохи дріжджів у невеликій ємності; переконайтесь, що вона піниться). Можливо, ваші дріжджі (добре) минули свій розквіт. Це найвірогідніша причина, з якої я можу подумати, що ваше тісто не піднялося.

Друга причина може полягати в тому, що під час перемішування тісто нагрівалося занадто гаряче - тепло вбиває дріжджі. Дріжджі гинуть десь біля 130 ° F, але насправді ви хочете зберегти його набагато прохолодніше. Якщо стає занадто жарко, подумайте, починаючи з більш холодних інгредієнтів (наприклад, ігноруйте інструкцію зігрівати молоко).

Нарешті, я б запропонував використовувати вагові рецепти; борошно набагато простіше виміряти вагою. Можливо, ви використовуєте іншу техніку зачерпнення, ніж автор рецепту.

Також у цьому рецепті є щось дивне. У ньому перераховано 3½ склянки борошна в інгредієнтах, але тоді ви лише додасте 2½ склянки в кроки. Я підозрюю, що це помилка, і пояснює отриману вами консистенцію.


Я спробую замість цього зважити борошно. Щодо тепла, я фактично виміряв молоко до 100 градусів, але спробую довести його наступного разу, як зазвичай. Я зробив ще один хліб того ж дня, і він прекрасно працював, і я використовував ті самі дріжджі. Я спробую ще один краще оцінений рецепт. Дякую за всі поради =)
Luz_Ramirez

@Luz_Ramirez Ну, потрібно також стежити за температурою під час перемішування / замішування . Машинне перемішування / замішування може генерувати значну кількість тепла, і тісто може вийти набагато тепліше, ніж воно зайшло.
derobert

2

Гаразд, кількість рецепту невірна, тісто для бріошу досить вільне, ніж тісто або тісто, але вам потрібно керувати своїми дріжджами. Отже, ось думки для спроби 2

Переконайтесь, що ви використовуєте лише активні дріжджі (ви знали, що дріжджі є життєздатними), коли ви вводите дріжджі в інші інгредієнти в ідеалі, вони все будуть на кімнатній температурі для початку, тому дістаньте яйця і пустіть їх у свої шкаралупи підійдіть до кімнатної температури через пару годин, скажімо.

Коли ви поєднуєте інгредієнти, чаша не повинна бути більш холодною, ніж інгредієнти, і ви повинні бути чутливими до часу, що потребує дріжджів, будь-яких дріжджів, щоб активуватися та розмножуватися. Вся реакція є складною, температурою, співвідношенням віку цукрів і гідратацією дріжджів настільки реально, якщо суміш займає 90 хвилин, а не 30 хвилин, щоб вийти так, що, якби ви готували за графіком, ви зробили б це по-іншому.

Якщо через годину, коли ви не бачите ознак роботи дріжджів, вам доведеться підозрювати дріжджі або умови і, чесно кажучи, більше дріжджів. для його тестування потрібно взяти 300 мл теплої води, чайну ложку цукру або меду і столову ложку, наповнену дріжджовою кришкою, обернути плівкою і поставити в тепле місце на 30 хвилин, це не робить кращою частиною дюйма або пінистих бульбашок тоді все не добре, якщо він не робить жодної помітної піни, тоді покладіть палець, якщо рідина не холодна, її дріжджі.

Я погоджуюсь, що рецепт потрібно дивитись на пропорції. Це мікс, який я використовую

660 г борошна 8 яєць 16 г солі 70 г цукру 17 г сухих дріжджів 70 мл теплої води 440 г вершкового масла кімнатної температури

Я даю йому піднятися протягом 90 хвилин у прохолодному, а не теплому місці, відбиваю його назад і даю йому піднятися вдруге за ніч, але я дістаю тісто не тесто.

Я погоджуюся з колишніми коментарями, що занадто теплі і дріжджі можуть загинути.

ще один похід з новою партією інгредієнтів,

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.