Чи можу я використовувати шоколад із темного какао замість шоколаду для пекарів?


2

Я готую цю нову безглютенову суміш із брауні, і мені цікаво, чи зможу я замінити шоколадні квадрати шоколаду «Бейкер», про які йдеться в рецепті, на 70% або більше батончиків какао, які я тримаю під рукою. Чи є якісь характеристики шоколаду "Бейкера", що батончик не міг би працювати чи не міг би його обробляти?


Вам потрібно розтопити шоколад, або інакше, як він використовується в рецепті?
mfg

Відповіді:


1

Я б сказав так. Однак залежно від того, які саме квадратики закликають, це може змінити смак брауні або наскільки насичений шоколадний смак. 70% какао-батончиків буде більше схожим на те, що Baker's Chocolate продається як Bittersweet (67% какао), тому якщо рецепт вимагає несолодких квадратів (100% какао), то у вас буде менше аромату шоколаду (і, можливо, трохи солодший брауні) . Якщо рецепт вимагає напівсолодких квадратів (54% какао), тоді у вас буде більше шоколадного смаку (а може бути, трохи менш солодкого брауні).


1

Я завжди використовую «звичайні» шоколадні батончики замість шоколаду Бейкера. Важливо пам’ятати, що ви використовуєте шоколад хорошої якості з високим відсотком какао.

Однак, існують різні види шоколаду Бейкера, тому важливо використовувати аналогічний шоколад. Наприклад, якщо рецепт вимагає шоколаду Бейкера з високим відсотком какао, я б дійсно замінив його шоколадною плиткою з високим відсотком какао. Однак якщо вони в рецепті використовують його як шоколадні патрони, ви можете взяти шоколад з такою ж кількістю какао (або шоколад з меншою кількістю какао, якщо це смак, який ви віддаєте перевагу).

Кожен шоколад на смак дещо інший, тому, можливо, вам доведеться скласти рецепт за пару разів, перш ніж ви отримаєте саме той смак, який ви хочете. Шоколадні батончики з високим відсотком дешевші та дуже смачні, тому їх використання дасть смачний результат.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.