Чи є альтернативна упаковка для тамал?


9

Мені б хотілося зайнятися виготовленням тамалей, але обгортки кукурудзяного лушпиння важко зайти сюди. Чи є щось, що я можу використовувати як замінник обгортки?


1
Я думаю, що також важко отримати свіжу кукурудзу? Це як раз про правильний час року для цього, залежно від того, де ви знаходитесь.
Каскабель

Не важко, але більшість свіжої кукурудзи зазвичай обрізають і порціонують, тому я не можу отримати від них лушпиння.
ElendilTheTall

Відповіді:


5

У мене колись була та сама проблема. Перший замінник - листя банана . Але їх теж не просто знайти.

Друга - великі листя сирцю . Tamales будуть зроблені в той же час, і ви можете з'їсти листочок, якщо хочете. Я спробував це один раз, і це вийшло чудово.

Ось рецепт тамала з Міхоакана, зроблений з сиром . Ось графічний покроковий рецепт для тамачок із сирцем . Вони написані іспанською мовою, дайте мені знати, якщо вам потрібен перекладач;)

PS. Моя мексиканська свекруха звичайно робила це з чадом.


1
Бананове листя добре працює і на смак. Вони часто доступні, заморожені на азіатських ринках, а також на латинських.
FuzzyChef

Так, я можу обзавестися банановим листям.
ElendilTheTall

3

Ви можете використовувати листя банана або листя авокадо, хоча я не впевнений, що з ними було б простіше. Якщо ви не можете влаштувати жодного з них, я б спробував загорнути їх в пергамент.


1
Ви також можете отримати виноградне листя в банку. Бонус: Їстівні.
Кріс Кадмор

3

Моя мама (з Гвадалахари) часто обгортала їх пергаментним папером, оскільки вона витримує нагрівання / пропарювання. Я не знаю, чому вона почала це робити - напевно, тому, що це її дратувало, що смачна начинка часто сочилася з тамал під час паріння. У будь-якому випадку, просто для того, щоб переконатися, я б використав подвійні аркуші, коли вперше спробував пергамент замінити лушпиння кукурудзи. Там дійсно не буде різниці в смаку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.