Що можна використовувати замість амаранто?


2

Амаранто (зерно амаранту) є популярною зерновою сировиною, що використовується в мексиканській кухні, яка використовується як у солоних, так і в солодких стравах. Але, це тяжке прибути тут. Як замість цього скористатися? Я не впевнений, що це зерно кус-кус або більше схоже на рис.


У сучасній глобальній економіці, чому ви можете отримати реальну річ: amazon.com/Organic-Amaranth-Whole-Grain-680/dp/B0052OMOTY/…
Cos Callis

@CosCallis Це американський Amazon, і я не в США.
ElendilTheTall

@ElendilTheTall: Про що Amazon UK ?
nico

2
TBH Я не маю наміру використовувати його в будь-якому випадку - я прошу питання A) поліпшити накопичення знань тут на Досвідчені поради та B), щоб збільшити мої шанси на залік деяких книг: D
ElendilTheTall

4
@ElendilTheTall, можливо, якщо ваш профіль розповів нам більше про вас ... подобається, де ви знаходитесь. І тільки тому, що ви не перебуваєте в США, це не означає, що ви не можете робити покупки з американської Amazon. У мене є кілька друзів, які часто купують у Великобританії Amazon для отримання DVD-дисків, опублікованих у Великобританії, оскільки вони іноді відрізняються від випуску США. Дивовижна річ про Amazon це корабель глобально.
Cos Callis

Відповіді:


4

Я не думаю, що вона близька або до кус-кус, ні до рису. Це менш крохмалість, ніж обидва. Крім того, він має унікальний смак, коли ви жуєте його, тому що крихітні зерна (1 мм або менше) попадають під зуби.

Я б спробував отримати справжню річ у цілому продовольчому магазині або органічному магазині, або також онлайн. Якщо ви не можете знайти його, в цих магазинах, але можете отримати інші екзотичні зерна, ви можете спробувати квіноа або просо.

Якщо ви дійсно не можете отримати щось незвичайне, я б використав манну крупу. Перед приготуванням вимийте його і приготуйте з жиром, щоб зменшити крохмаль. Крім того, я б, можливо, готував його в більшій кількості води, ніж потрібно, і видалив надлишок води після того, як він був приготований і охолоджений, тому ваші зернові крупи не становлять вершкового пудингу.

Можливо, тапіока перлів з дуже невеликих сортів може працювати теж, я не впевнений, тому що я не намагався використовувати їх і не знаю, що їх остаточна текстура.

Ви помітите, що, пропонуючи заміни, мене найбільше хвилює текстура. Причина в тому, що аромат амаранту дуже слабкий і м'який. Краще всього використовувати його як основу для інших, сильних ароматів. Таким чином, ви можете використовувати що-небудь з правильною текстурою, смак в блюді повинен прийти від спецій та інших компонентів.


Крихітні зерна, які мають трохи поп. Ви пробували квиноа? Це може бути прийнятною заміною.
Martha F.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.