Як зробити карамельний соус, який не гіркуватий?


8

Сьогодні вночі я зробив простий карамельний соус, використовуючи:

  • 1 склянка цукру-піску
  • 6 ст.л. вершкового масла
  • 1/2 чашки крему

Я карамелював цукор (без води), постійно помішуючи. Коли вона повністю розплавилася і в ній не було грудочок, я поклала масло і перемішала, поки вона повністю не розтопилася. Нарешті я взяв суміш з тепла, повільно додав крем, і збивав, поки суміш була гладкою.

Ні в якому моменті під час процесу я не пахнув спаленим цукром, але коли я скуштував карамельний соус, він пробував набагато гірше, ніж я очікував.

Чи є щось яскраво очевидно неправильне, засноване на тому, як я зробив свій карамельний соус, чи є ще щось, що я можу зробити, щоб мій карамельний соус менш смачний?


Чи чекали ви, перш ніж додати крем?
Mien

@Mien Я чекав, як 10 секунд.
Jay

Відповіді:


10

Я б сказав, що тут є дві проблеми: відсутність води та постійне перемішування. Спробуйте додати 1/4 склянки води до цукру - це повинно припинити його ловити і спалювати.

Слід уникати перемішування цукру з карамелізою, тому що ви ризикуєте зривати його на бік каструлі. Ці ізольовані біти готують швидше і таким чином спалюють, потім опускають в іншу частину цукру. Результат: гірка карамель. Перемішування також сприяє кристалізації, а це не те, що потрібно для гладкого соусу.

Якщо потрібно перемішати, робіть це повільно, обережно і нечасто - лише стільки, скільки необхідно, щоб рівномірно розподілити воду через цукор.

Я б також використовувати цукор або термометр зонда, щоб переконатися, що ви не надмірно готуєте цукор - отримайте його до 350ºF, потім зніміть тепло. Це займе 6-8 хвилин, і це буде темно-бурштиновий колір. Нехай він стоїть 1 хвилину до того, як збити в кремі (я, звичайно, обережно нагріваю крем до того, до речі, і додаю до неї чайну ложку морської солі, тому що солона карамель виливається чудово).


6
Крім того, якщо на боці каструлі є цукор / карамель, змийте її щіткою з водою.
BaffledCook

Це хороший відгук BaffledCook
ElendilTheTall
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.