Скільки важить чашка нутелли?


8

Я хочу зробити печиво Nutella. Я знайшов рецепт цього, але він є в вимірюваннях обсягу. Він просить чашку Нутелли, а я не маю чашки.

Я намагався шукати мої звичайні перетворювачі, але єдиним, хто потрапив, був Wolfram-Alpha, і я помітив, що цей результат може бути абсолютно неправильним.

Хтось досить добрий, щоб зважити чашку Нутелли? Або ви використовуєте перетворювач, який знає вагу чашки Nutella?

Примітка: я влаштовую міру столової ложки, тому, якщо ніхто не знає, я просто вичерпаю їх і обчисляю сам. І опублікуйте це як відповідь звичайно.

Відповіді:


7

Я фактично виміряв і зважив чашку Нутелли, і я отримав 290г. Звичайно, ми повинні враховувати моє вимірювання в 1 склянці (я впевнений, що вони не однакові) і міру шкали. Але це просто показує, що позначка 300г не за горами.


16

Згідно з етикеткою факту харчування нутелли, 1 ст.л. = 19г.

У чашці є 16 ст.л., тому 16 * 19г = 304г

введіть тут опис зображення


7
Я сумніваюся, що це буде мати значення в цьому випадку, але у вас є деякі неточності. По-перше, 19 г, імовірно, становить 19 ± 0,5 г, тому ви можете відключитись до 8 г від цього. По-друге, 1T на етикетці харчових продуктів - це трохи більше, ніж 1T в рецепті (так, не тільки в США є дивні вимірювальні одиниці, у нас є два набори під однаковими назвами! Дивіться en.wikipedia.org/wiki/Cup_ % 28unit% 29 для деталей)
derobert

@derobert, дякую, я цього не знав. Отже, "1 чашка" в рецепті, чи є звичайна чашка, яку я припускаю? Але я погоджуюся, що для моїх файлів cookie це не має значення.
Мінь

@Mien: 1 чашка в рецепті - це, мабуть, звичайна чашка. Або, дійсно, розмір мірної чашки, який використав автор рецепту. Калібрування мірних стаканчиків часто дуже вільне.
дероберт

6

На моїй банці Nutella написано, що 2 столові ложки смачності - 37 грам. Отже, 37х8 = 296 грам Нутелли - це одна чашка.


2
Що з головою? Чим більше початкове вимірювання, тим менше поширюється помилок, тому ця відповідь, ймовірно, ближче до точної, ніж прийнята відповідь.
Marti

6

Ось мій трюк для вимірювання липких, щільних речей, як Nutella: Візьміть будь-яку рідину, яку ви вживаєте, і відміряйте кількість, наприклад 1 склянку. додайте в рідину Nutella, і рівень підніметься до необхідного вимірювання. Наприклад, якщо мені потрібно 1/2 склянки Нутелли, а в моєму рецепті є молоко, я поміщую в мірну чашку 1 склянку молока, додаю достатньо Нутелли, щоб довести комбінований об'єм до 1,5 склянки. Полегшує чищення також.


2
Привіт, великий кривошип. Ви насправді читали питання? Як ОП повинен помістити що-небудь у мірну чашку, якщо у нього немає мірної чашки ?
Marti

3
Хоча це для мене особливо не було корисним, я можу уявити, що воно корисне для деяких людей. Дякуємо за ваш внесок!
Мінь

@Marti, оскільки мірна чашка тонкої рідини може бути легко виміряна або мірною чашкою рідини (яку має більшість кухонь, якщо у них немає сухих мірних стаканчиків), або за допомогою шкали і вагою 250 грам. До речі, ще одне, на що потрібно піти з питання про "міжнародні умови приготування їжі" ...
rackandboneman

5

Я підрахував, що 1 склянка нутели становить приблизно 294 грама:

Я купив банку 350 грам нутелли, застосував маркер для позначення рівня нутелли в банку. Порожнило (я збирався використовувати його для печива так чи інакше, налаштовуючи рецепт лише на одну банку).

Після очищення банку вийміть. Я ставлю його на вагу і заливаю водою. В пішло 282 грами води = 282 мілілітрів води = 1,19 склянки води.

350 грам Нутелли в банці було 1,19 склянки -> Ерго: 1 склянка Нутелли = 350 / 1,19 = 294 грами.

Примітка 1: Знак = слід тлумачити як "дорівнює"
Примітка 2: Хто написав би рецепт, що потребує чашки нутелли, виміряти його майже неможливо.


@Daniel G: ваш 1,2 г / мл правильний, оскільки 350мл = 294 грам (
350/294

1

Nutella трохи спеціалізована для більшості перетворювачів в Інтернеті, але вершкове масло практично однакової щільності, а чашка важить 238 г. Я б не думав, що ти підеш далеко не так.


Мені подобається onlineconversion.com/weight_volume_cooking.htm, якщо ви знайдете щільність продукту в Інтернеті, його можна ввести, щоб дати точні результати
Пат Соммер

1

У своєму дослідженні я знайшов свою відповідь на своє запитання. Баночка Nutella на 13 унцій еквівалентна 1,6 склянки для людей, які використовують вимірювання гучності. Я використовував 1 склянку 6 унцій. Сподіваюся, це комусь допоможе :) Фредсом


0

Щільність Нутелли становить 1,2 г / мл. Тому 300грам дорівнює 250мл.


7
Де ти знайшов щільність? Або ти сам це міряв?
струнка

0

Я побачив рецепт печива Nutella, виміряного по чашці, "що використовується суха мірна чашка, а не та, яка використовується для рідин". Я живу в (не Великобританії) Європі, де ми звичайно робимо все за грамами і децилітрами, утримуючи вагу для об'єму, і нормальна заміна буде приблизно 235-250 мл більше або менше, залежно від ваги на об'єм

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.