Чи є секрет ароматизації трав


4

Я строго любитель кухар. Більшість моїх продуктів добре, звичайно, їстівні, але мені здається, не вистачає здатності надавати аромат через трави.

Я можу кинути в непомірній кількості, але все одно ніякого аромату (навіть не пересильного).

Однак у мене є простий рецепт овочевого рагу, в якому перерахована суміш приправ прекрасно працює.

Чи є у вас керівництво щодо найкращого способу боротьби з травами?

Відповіді:


7

Якщо ви додаєте непомірну кількість трав без ефекту, це для мене звучить як проблема із самими травами. Якщо ви використовуєте сушені трави, вони можуть бути занадто старі.

Мені сушений базилік і орегано і майоран просто ніколи не люблять багато. Свіжі, однак, вони досить міцні. Естрагон, кервіль і кріп, з іншого боку, роблять "роботу" в сушеному вигляді, і насправді вам потрібно бути обережним з естрагоном. Я думаю, що я б теж розмаринував у цю категорію, але завдяки деяким рослинам, які не контролюють, я отримав більше свіжого розмарину, ніж я коли-небудь міг би використовувати для приготування армії.


1
Я додам чебрець і петрушку до списку "добре висушених".
ceejayoz

1
Для трав, які трохи старі, але не зовсім без аромату, я вважаю, що подрібнення їх трохи допомагає (використовуючи ступку та маточку).
JustRightMenus

4

Що стосується ніжних трав, зберігайте їх свіжими, використовуйте їх в останню хвилину і вживайте їх багато. Для таких деревних трав, як розмарин, ви можете використовувати їх на початку процесу приготування, але, ймовірно, вам потрібно буде бути більш стриманим у кількості.


3

Що стосується не листяних трав, спробуйте спершу їх трохи підсмажити. Деякі трави (дивлячись на вас паприка), не смакують нічим, якщо спочатку їх трохи не підсмажили.


2

як згадувалося, якщо вони старі, то вони не мають великого смаку. так важко, як здається, викидайте їх кожні стільки місяців.

Я вважаю, що найкраща техніка в приготуванні їжі для отримання максимальної користі від сушених трав - це використання їх на початку. оскільки майже все, що я готую, починається з основи нагрівання оливкової олії, потім додаючи свіжий [фарш / кубики / тертий / пасерований] часник, а потім додаючи 1 / 2-1 цибулю, як правило, додаю сушені трави в точці, де цибуля наполовину розм’якшене. це зберігає аромат там, тому я можу продовжувати додавати їх у міру необхідності, щоб врівноважити їх нестачу аромату. Звичайно, це не працює з кожним рецептом, але це допоможе багатьом.

важливіше за це, коли ви додаєте сушені трави, подрібніть їх у своїх руках, як це робите.


2

Я, як правило, виявив, що трави (тобто сушені шматочки листя, наприклад, орегано або чебрець) найкраще передають свій аромат в розчин на водній основі. Тому я схильний використовувати їх у соусах і запіканках на основі чогось на зразок помідорів, або в речах, у яких все одно є вода, як запіканка. Я також вважаю, що трохи кислоти, лимонний сік або бальзамік - це мої фаворити, які допомагають виявити аромат трав.

З іншого боку, спеції (мелені порошки насіння і коріння і такі, як паприка або мускатний горіх або кмин) найкраще виділяють аромат у жир.

Тому, коли я роблю томатний соус для своїх макаронних виробів, я на початку додаю мускатний горіх до цибулі-пасеру. Я додаю орегано лише наприкінці, після того, як помідори ввімкнуть і випустять свій сік.


0

Найкращий спосіб сказати, щоб навчитися з травами - це виділити їх - використовуйте лише по одному, щоб отримати уявлення про різні нотатки, які вони можуть додати. Спробуйте також додати їх у різних точках. Наприклад, петрушка додається лише в кінці, де розмарин, як правило, добре працює, додається наприкінці. Так само деякі трави краще працюють, коли їх кип'ятять з іншими інгредієнтами, де інші більше підходять для смаження. Проба та помилка - найкращий спосіб дійсно зрозуміти, як правильно їх додати.

Крім того, в цілому сушені трави - це марна трата часу за кількома винятками. Наприклад, сушений орегано або естрагон - це добре, хоча вони відрізняються смаком від свіжих. Використовуйте свіжі, якщо можете в ідеалі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.