Джалапено Попперс і отримати густу скоринку?


6

Як я можу змайструвати тісто для зовнішньої сторони джалапено, щоб воно було густим? Здається, кожен раз, коли я спробую товстіший кляр, він також не буде дотримуватися.

Відповіді:


7

Я виявив, що проблема з більш товстими тестами, які не прилягають до перцю, зазвичай пов'язана з зовнішньою мембраною, що захищає м'ясо халапено. По суті, потрібно спробувати зняти або послабити його дію.

Ви можете мінімізувати ефект мембрани за допомогою:

  • обсмажуючи перець, потім пропарюємо в коричневому паперовому пакеті і виймаємо його
  • забивання мембрани виделкою

Також у перцю може бути пристойний шар воску на ньому; це можна спробувати змити гарячою водою та ретельно вимити.


3

Після багатьох спроб спробувати утримати тісто на своїх фаршированих макаронних виробах, оскільки вони смажені, я нарешті знайшов те, що найкраще працює. Фарширований перець обвалюю в борошні (приправлю його сіллю і трохи кукурудзяної муки), потім занурюю їх у молоко. Потім я повертаю їх до борошна для остаточного рулету. Після цього я занурюю їх повністю у кляр (подібно до тіста для млинців без цукру або сильної закваски - але додаткової солі, щоб макарони не були м'якими - іноді я додаю трохи кукурудзяної страви). Я вважаю, що сир залишається в поппер (який я начиняю після видалення насіння або вишневим котлетом, або джалапеновим ящиком), і тісто залишається на. Прекрасні результати.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.