Як я можу уникнути гарячого смаку, перетворивши морозиво на суп?


6

Тяга моєї вагітної дружини останнім часом перетворилася на солодощі, і на цьому тижні це бананові розколи, з дуже специфічною формулою: шоколадне морозиво, банан, збиті вершки та гаряче ф'юж.

Думаю, це не такий неординарний рецепт, але гаряча смачка - це просто не начинка, яку ми тримаємо в своєму будинку або насправді має багато досвіду. Тож після того, як я взяв баночку з гарячим флюгером та засунув її в мікрохвильову піч, згідно інструкцій, я відчув очевидний результат, який, мабуть, зазнали мільйони раніше: гаряче помадка плавить холодне морозиво.

Швидше за все сонечки розпалися в супий безлад на дні чаші, з швидко зменшується совком морозива, купається в басейні, і шматочки банана плавають. Це було не гарне видовище.

Які кошти я міг би застосувати, щоб пом'якшити вплив фабрики на морозиво, чи сподівання та сподівання дружини - лише сон у тіні цієї похмурої реальності?


6
Особисто я завжди думав, що це була мета гарячого смаку на морозиві: смачний, супий безлад.
FuzzyChef

Відповіді:


5

Я думаю, що ізоляція виду може бути хорошим способом виправити це. Це може ускладнити страву, але може додати як презентації, так і текстури морозива.

Спробуйте влаштуватись або зробіть власні печиво (я не знаю назви). Наповніть їх гарячою смакою. Бісквіт буде діяти як ізоляція, зберігаючи текстуру як морозива, так і цукерок. Таким чином, єдиний час, коли вони ввійдуть у контакт один з одним - це коли розірве печиво, щоб з'їсти його.

Якщо печиво не ріже, шоколадні трубочки чи подібні можуть зробити той самий трюк.


Вони відомі як хіппен, іноді також як тюїли, див. Cooking.stackexchange.com/questions/16110/…
rumtscho

Цікаво, чи не міг би я використати банан як греблю між морозивом та фадрою, щоб утримати ізоляцію, як ти пропонуєш.
Рей

1
@ Ray- і бананадам весело сказати. Начебто youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ
Sobachatina

@Ray, це відмінна пропозиція, і це надзвичайно просто.
дарамарак

Моє рішення було поєднанням вашої відповіді та відповідей Галапагоського Джима та Собахатіна. Для одного, перший Sundae був зроблений з морозивом прямо з магазину - трохи м'ясистим, як і раніше. Кілька днів у морозилці справді допомогли підштовхнути це до «глибокого заморожування». Але суть ідеї, яка насправді зробила цю роботу, полягала у вашій фразі "ізоляція видумки". Я не використовував булочки з бісквіта, а скоріше використовував банан як бар'єр між гарячим басейном з одного боку тарілки і особливо холодним морозивом з іншого. Це мало додаткову перевагу презентації.
Рей

8

Я не маю жодного прямого досвіду для спільного використання, але, здається, може бути застосована трохи логіки. Я вважаю, що ваш гарячий присмак занадто гарячий, а морозиво недостатньо крижане (холодне).

Замість того, щоб мікрохвильова піч, спробуйте гарячу ванну на плиті. Так, це повільніше, але ви також не будете спалювати бежез із цукру по краях. Смакуйте час від часу, помішуючи, поки не отримаєте приємно теплий смак у роті. Часте перемішування * допоможе розподілити тепло.

По черзі, мікрохвильова піч невеликими поривами, помішуючи *, коли ви зупиняєтесь і смакуєте.

* Санітарна практика змушує мене радити вживати свіжу ложку щоразу, коли ви перемішуєте та смакуєте, щоб уникнути забруднення. Але це ваш будинок.

Про гарячу частину, про яку потрібно піклуватися, переконайтеся, що ваш морозильник насправді замерз. Не виймайте морозиво перед подачею, щоб воно не розм’якло. Найкращий спосіб зачерпнути тверде морозиво - це використовувати металевий совок, змочений у дуже гарячій воді. Прорізає наче бут.


Ви також можете використовувати термометр, щоб уникнути будь-яких санітарних проблем. (Принаймні одного разу ви визначите, при якій температурі вам подобається ваш
вигул

8

Їжте це швидше.

Серйозно. Я величезний шанувальник домашнього гарячого присмаку і великою привабливістю є контраст між холодним і гарячим. Заморожування морозива більш міцним допоможе, але недостатньо нагріти шоколад не вдасться. Якщо смак стає занадто крутим, він встановлюється в один міцний жувальний шматок.

Можливо, вашим найкращим рішенням буде подавати менші порції, які можна вживати до того, як збиток і морозиво досягнуть рівноваги, і магія втрачена.


+1, оскільки вся справа в контрасті між гарячим і холодним ...
Уорд

Що змушує мене задуматися: дістаньте миску з морозивом і блюдо з гарячим копченням ... Можна зберігати в гарячій воді або над якимсь джерелом тепла ... Змішуйте їх по одній ложці за раз, як фондю.
філосодад

@ philo- Як морозиво та банани, наповнені вершковим маслом, заморожене тверде тіло та занурене в шоколадне фондю. Я повністю збираюся це робити.
Собачатіна

2

Коли я був підлітком у салоні з морозивом на роликових ковзанах, нам довелося швидко витягувати сандалі з гарячим вигулом.

Більшість смаків кружляли навколо скляної ємності (якось холодніше порцеляни) і лише трохи зверху перед вибухом вершків та зливом горіхів.


1

Мої батьки завжди із задоволенням робили гарячі приправи, але мали подібні до вас проблеми. Тож вони знайшли дуже маленькі миски і тепер подають морозиво в стравах звичайного розміру (з будь-якими додатковими начинками, що не розтоплюються) і подають невеликий гарнір з фюре.

Дві великі переваги цього методу.

  1. Морозиво не тане / Фадж не остигає так швидко.
  2. Кожна людина отримує насолоду від того, наскільки їм подобається чи мало.

Сподіваюся, ви зможете знайти спосіб, який працює для вас.


1

Це проста справа термодинаміки. Розглянемо змінні:

  • температура морозива, T ic

  • температура смаження, Т ф

  • коефіцієнт тепловіддачі, год

  • площа поверхні теплообміну, A

Я залиште виведення рівняння тепловіддачі, оскільки воно стосується піску, як вправу для читача, але інтуїтивно зрозуміло, що у вас є ряд варіантів, зокрема:

  • холодніше морозиво

  • не зовсім так гаряча вигадка

  • модифікація коефіцієнта теплопередачі, наприклад, додавання ізоляційних матеріалів або використання морозива з нижчою теплопровідністю (було б цікаво вивчити вплив надмірної енергії на тепловіддачу)

  • зменшити площу контакту між присмаком та морозивом; добре бути, що сорочки традиційно подаються у високих вузьких окулярах саме з цієї причини


0

Я б сказав, вичерпати морозиво, а потім викласти його на сковороду (печиво, якщо ви віддаєте перевагу такому імені, хай), вичерпавши приблизно десять хвилин або потім розплавіть присмак, нехай він просидить на хвилину-два зібрати пісочки і нехай вона її наливає


Дозволити їдцеві залити смаку - це гарна ідея ... але я не розумію, чому дозволити морозиву сидіти 10 хвилин
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.