Чим відрізняється пектин від пектину NH?


9

Я бачив рецепти, що закликають пектин, інші називають пектин NH, тому є різниця.

Чи могла б хто-небудь пояснити мені, в чому різниця між ними і як вони поводяться по-різному? Також чи є якесь правило, коли використовувати?

Відповіді:


13

Пектин - це полісахарид, який знаходиться в клітинних стінках рослин. Існує два основних відділи пектину, що використовується в кулінарії: високий метоксил (HM) і низький метоксил (LM).

Високий метоксил використовується в більшості рецептів варення і желе. Для гелю потрібен цукор і кислота. Коли пектин розчиняється з клітинних стінок, він дуже розбавляється і сприймає негативний заряд, який перешкоджає молекулам зв’язуватися одна з одною і згущуватися. Додавання цукру виділяє молекули пектину з деякої частини води, одночасно з вилученням кислоти знімає їх заряд.

Пектин НМ є термічно оборотним, що означає, що його можна встановити, розплавити та встановити знову.

Замість використання цукру та кислоти для заохочення гелеутворення гелів з низьким вмістом метоксил пектину в присутності кальцію. Його використовують у глазурі та зменшеному джемовому варенні. Він не є термічно оборотним.

Пектин NH - це тип пектину LM, який був модифікований для термічного обороту. Чим більше кальцію в гелі, тим менше здатний гель плавитись. Пектинові NH гелі з кальцієм, але на відміну від інших пектинів LM, йому потрібно менше кальцію. Це означало б, що його все одно можна розплавити та переробити. Рецепти, які я бачив, що використовують пектин NH, мають менше цукру і потребують перепланування.

З того, що я бачив, пектин NH зазвичай дорожчий. Зазвичай він використовується в начинках із кондитерських виробів з низьким вмістом цукру.

http://blog.ideasinfood.com/ideas_in_food/2008/02/a-brief-overvie.html
http://www.allenhemberger.com/alinea/2010/07/raspberry-transparency-yogurt-rose-petals/
http : //www.lucidgroup.com/knowledge-center/pectin.pdf

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.